zachmurzenie duże
14°
13°
środa
Reklama
MWM Brzesko
“Pan Wiesław” może świętować. PZOM STRACH nadal zajmie się waszymi śmieciami!
24 kwietnia 2018 r. | 11:19
29

Mimo iż nikt nie złożył oferty w kwocie, jaką dysponowała gmina (687 500 zł), Burmistrz wybrał ofertę firmy PZOM STRACH SP. z o.o., Sp. k. opiewającą na kwotę 700 110,84 zł w przetargu nieograniczonego pn. "Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Żarki".

Wybór PZOM Strach gwarantuje, że "Pan Wiesław" wciąż będzie miał mnóstwo pracy, a jego traktor nadal będzie użytkowany do odbioru waszych śmieci.

PAWEŁ GĄSIORSKI29 odpowiedzi na ““Pan Wiesław” może świętować. PZOM STRACH nadal zajmie się waszymi śmieciami!”

 1. bruno pisze:

  Czyli wszystko po staremu. Strachy robią co chcą a Pan Wiesiu zabiera co zostawią. Fakturkę wystawi dodatkowo POL-BUT ? i będzie malina.

  7
  2
 2. Wyborca 2 pisze:

  To było do przewidzenia !!!

  7
  2
 3. Wyborca pisze:

  Wiesiu ma fuchę do końca życia

  4
  4
 4. bruno pisze:

  Teraz jeczycie a sama ges pisze że nikt się do przetargu nie zgłosił! !!! Ale wy wyznawcy Gęsi niczym te piesiory ogrodnika .

  2
  8
  • bruno pisze:

   znowu się podszywasz pod mojego nicka, szujo jedna !!!

   1
   9
   • LOT pisze:

    masz rację——— szacun——nie wolno się podszywać pod nikogo…………………………. jestem z tobą i za takie coś to nie wiem co byłoby dalej………………………. to jest nasza prywatność—–fakt. KOCHAM CIĘ I POPIERAM

    0
    0
  • mario pisze:

   Tak, nie zgłosił się nikt kto spełnił warunki kwotowe. Przetarg powinien być powtórzony. Ale mimo to wybrano kogo trzeba. Ciekawe czy Burmistrz podniesie opłaty za śmieci ?

   3
   1
 5. Obywatel pisze:

  Takie rzeczy to tylko w Żarkach.

  6
  2
 6. Duży bob pisze:

  Żarki miasto cudów!

  6
  2
 7. Michał pisze:

  Gmina Żarki to układy i kolesiostwo ,taką mamy opinie

  5
  2
  • Wyborca 2 pisze:

   Bardzo delikatnie Pan to napisał ,w opiniach wielu ludzi to na ten temat to same epitety lecą w kierunku gminy

   6
   2
   • bruno pisze:

    Jakich ludzi !!!!Malutkiej bardzo malutkiej garstki oszolowmow 🙂

    1
    6
    • Wyborca 2 pisze:

     Jeżeli obracasz się tylko w obrębie gminy-swojego placu zabaw ,ewentualnie sesyjka w ramach twoich godzin pracy – to odbiegasz od rzeczywistości ! Poza tym twoją pasją jest piłka nożna – reszta cię nie interesuje – chyba że teraz musisz bronić swojego Pana

     8
     2
 8. Jagoda pisze:

  O jakich oszołomach Pan pisze ? Ten firma Strach logistycznie tego nie ogarnia ! Jak tylko oni zabierają śmieci to jest cyrk na kołkach, panowie z obsługi są bezczelni ,mówią że im szef nakazuje zabierać -tzw limity ? Jadąc samochodem do domu to widać ,komu z tej losowanki nie zabrano cześć śmieci segregowanych .Przed tą firmą z wywozem śmieci nikt nie marudził na obsługę ani na pracownikow ,ani na to że czegoś nie zabrali .Nie było problemu w okolicach z odbiorem śmieci !

  6
  1
 9. Jakub pisze:

  Większość mieszkańców zgłaszała skargi na tą firmę !!!! Wiem słyszałem że ktoś z radnych zgłaszał ten problem,że ludzie są bardzo nie zadowoleni z tej Firmy ,ale tą firmę wybrano ! – Nie słucha sie mieszkańców tej gminy !!! Interes własny gminy jest ważniejszy od mieszkańców , Ciekawy jestem czy na pana ulicy -Burmistrzu ta firma zostawia nie zabiera wszystkich śmieci ?- bo czasami można było odnieść sugestie – my was tutaj nauczymy! My was Wyszkolimy !!!!!

  10
  1
 10. małgorzata pisze:

  Jak u nas i sąsiadów nie odebrali wszystkich śmieci to zadzwoniłam ze skarga do stacji sanitarno epidemiologicznej w myszkowie 313 13 05, za pól godziny smieciarka wróciła i zabrali wszystko a kierowca powiedział po co pani dzwoni i tak by my zabrali.

  8
  1
  • Wyborca 2 pisze:

   Wiem ,ze aby oddać nie zabrane śmieci to najlepiej podesłać od Urząd Gminy w Żarkach – wiecej ludzie powini Wam tam przywozić ! ! – A moźe najlepszy sposób aby burmistrz to odczuł – Pod jego dom – I my wtedy dostaniemy -Mandat , !!!! — A burmistrz ma to Głęboko w czarnej – D ………. E

   8
   1
 11. Żarki pisze:

  Wiem ,że Sanepid to jest najlepszy straszak ,Ale my za to płacimy ! Ale ci panowie jak by nam chcieli zrobić na złość ,bo musza nam to zabierać !!! To jest chamstwo że burmistrz wybrał tą firmę ,z pewnością ma jakiś interes w tym ! A te inne firmy -to może słupy tzw do przetargu ? To znaczy zawyżały cenę aby ten konkretny – wybraniec – wygrał !

  7
  1
 12. Wyborca 2 pisze:

  Burmistrzu -możesz po tym przetargu spac spokojnie ????? – Cyyba nie ?–Ty masz to w dupie !!! Mafia -to mafia – Ja i Tylko ja tu RZĄDZE !!! — przesłanie dla wiernych !

  8
  2
 13. Wyborca 2 pisze:

  ŻOŁNIERZY ????

  2
  1
 14. ZEZOWATE SZCZESCIE pisze:

  Po co się pieklicie ? Po co gotujecie ? Nic nikomu nie zrobicie, nic nikomu nie udowodnicie.
  Ustawiony przetarg z lipnymi kontrofertami – całkiem możliwe, prawie nie do udowodnienia.
  Nie zabrane śmieci ? Możecie się skarżyć do woli a i tak g…..no kogo to w Urzędzie obchodzi.
  Tu są Żarki tego jeszcze nie rozumiecie ? Będziesz zadawał nie wygodne pytania na sesji ? Oleje je moja przewodnicząca. Będziesz podskakiwał w Urzędzie ? Pamiętaj że dzieci twoje chodzą do przedszkola/szkoły w której mam swoich ludzi. Będziesz się awanturował ? Dostaniesz mandat od mojego strażnika i pamiętaj w tym urzędzie dłuuuuuugo będziesz wszystko załatwiał. Ot i cała tajemnica czego się boicie w tych Żarkach, Bo inaczej dawno bym stąd musiał spierd…………..

  13
  2
 15. Obywatel pisze:

  A kim właściwie jest ten Wiesław?

  2
  0
 16. Agnieszka pisze:

  Bardzo milym czlowiekim

  1
  0
  • LOT pisze:

   TERAZ TO DOJE KOLEZANKO, BO WIESLAWOWI TO MARCIN PODLEJSKI TO TAK FEST LEJE PO LBIE JAKBY TO NIE BYL JEGO WLASNY SYN,JA NA SERIO NIE WIEM O CO CO TAM CHODZI ALE SIE ONI O KASE I STOLEK ZAJE JAK TEN DYREKTOR SZKOŁY PODSTAWOWEJ UMARŁ I WPadł do studni i mówią żę to wypadek———-kto mi pomoże jak..ie nazwisko ale to był GOŚĆ—- 51% głosów to miał na dzień dobry————SUPER PANIE DYREKKTORZE….

   0
   0
  • leszek pisze:

   zrób mu loda opentana agnieszko a chyba że jesteś jego córką to co co tam w w tej rodzinie to normalne tak jak to będzie to kazirodztwo to co tam tak jak tomasz podlejski ====mama podlejska i syn podlejski a ojciec bocian a tam zresztą mama w rejonie dróg w myszkowie pracuje to i w wcześniej mogła się wykoleić i co tam kto ma do tego i jak do WIESIA że on sam nie wie co do czego bo i sam po ryju dostaje i jak oni sami mają sobie to wytłumaczyć.tomasz podlejski już pracuje w prokuraturze w katowicach a poprzednio w sosnowcu ==prokuraturze to teraz wujkowi klemensowi pomoże w wyborach

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *