pochmurnie
25°
24°
wtorek
Reklama
policja.pl
Pięć osób zatrzymanych. Poszło o dziewczynę
19 października 2017 r. | 08:29
1

Myszkowscy policjanci ustalili tożsamość 5 osób, które brały udział w bójce. Do starcia doszło z powodu zazdrości o dziewczynę jednego z nich. Za udział w bójce uczestnikom grozi kara pozbawienia wolności nawet do 3 lat.

Myszkowscy policjanci otrzymali zgłoszenie od mieszkańca Żarek o tym, że on i jego ojciec zostali pobici przez grupę mężczyzn. Kryminalni przejęli sprawę i od razu dokonali przeglądu zapisu monitoringu, obejmującego miejsce zdarzenia. Zapis kamer przedstawił policjantom zupełnie inną wersję. Śledczy zorientowali się, że obaj rzekomi pokrzywdzeni mieszkańcy Żarek brali czynny udział w bójce, która wywiązała się na ulicy Leśniowskiej. Okazało się, że 22-latek idąc na spotkanie w umówione miejsce z 21-latkiem z Pińczyc, uzbroił się w drewniany kij. Podczas spotkania, wyjął go zza kurtki i próbował zaatakować 21-latka. Wówczas z pojazdu wybiegło 3 innych uczestników, którzy włączyli się w szarpaninę i wszyscy zaczęli się bić między sobą. Wśród uczestników bójki "aktywnie" uczestniczył również 65-letni ojciec zgłaszającego. Okazało się, że tylko 21 i 22-latek znali powód starcia. Chodziło im o dziewczynę. W efekcie wszyscy uczestnicy w wieku od 21 do 65 lat usłyszeli już zarzuty. Grozi im nawet 3 lata za kratami. /KPP w Myszkowie/Jedna odpowiedź do “Pięć osób zatrzymanych. Poszło o dziewczynę”

  1. Roman pisze:

    Patologia typowa dla mieszkańców Żarek. Bić a potem zgłosić że się zostało pobitym. Zakłamanie z Urzędu udziela się również mieszkańcom .

    0
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *