zachmurzenie umiarkowane
11°
sobota
Reklama
policja.pl
Pijany wjechał do rowu na Myszkowskiej w Jaworzniku
30 listopada 2020 r. | 10:49
2

W czwartek w Jaworzniku przy ulicy Myszkowskiej policjanci z Ogniwa Patrolowo- Interwencyjnego myszkowskiej komendy obsłużyli interwencje, gdzie do zdarzenia drogowego doprowadzili kompletnie pijany 46-latek.

Do zdarzenia doszło po godzinie 16:00 w Jaworzniku przy ulicy Myszkowskiej. Policję zaalarmował świadek, który widząc forda rangera w rowie z uruchomionym silnikiem, postanowił ruszyć z pomocą. Szybko okazało się, że kierowca jest upojony alkoholem i próbuje ruszyć pojazdem. Mężczyzna uniemożliwił dalszą jazdę pijanemu 46-latkowi. Wyjął kluczyki ze stacyjki i powiadomił Policję. Szybko wyjaśniło się co było powodem takiego zachowania kierowcy forda. Mężczyzna miał w organizmie 4 promile alkoholu.

Podczas sprawdzenia w policyjnych systemach okazało się, że mężczyzna upodobał sobie jazdę w takim stanie. 46-latka obowiązywał zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, który wydał mu sąd.Teraz mężczyzna trzeźwieje w policyjnym areszcie. Wkrótce usłyszy zarzuty. /KPP w Myszkowie/2 odpowiedzi na “Pijany wjechał do rowu na Myszkowskiej w Jaworzniku”

 1. Megastacja pisze:

  To zupełnie takie samo zachowanie jak Czarnego Pana

  3
  2
 2. Wolność i demokracja pisze:

  USTAWA
  z dnia 31 lipca 1981 r.
  o kontroli publikacji i widowisk.
  Art. 1.
  1. Polska Rzeczpospolita Ludowa zapewnia wolność słowa i druku w publikacjach i widowiskach.
  2. Ochrona i zapewnienie realizacji wolności słowa i druku w publikacjach i widowiskach jest obowiązkiem organów i instytucji państwowych oraz organizacji politycznych i społecznych.
  3. Korzystanie z wolności słowa i druku w publikacjach i widowiskach regulowane jest niniejszą ustawą.

  2
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *