zachmurzenie duże
14°
13°
środa
Reklama
Po co gminie tyle gruntu?
24 maja 2018 r. | 12:43
9

Zastanawiam się, po co gminie Żarki tyle gruntów, skoro nie potrafi wykorzystać ich potencjału, a w większości przypadkach na nich zarabiać? Gmina Żarki według stanu na 2017 rok ma ok. 360 ha gruntów, z których wydzierżawia tylko 37ha. Burmistrz Klemens Podlejski powinien brać przykład z innych gmin, które wydzierżawiają swoje tereny, dzięki czemu zarabiają pieniądze. Być może Podlejski ma inną politykę, ale na tym skorzystałby przede wszystkim budżet.

Poniżej znajdziecie informację w tej sprawie.

PAWEŁ GĄSIORSKI9 odpowiedzi na “Po co gminie tyle gruntu?”

 1. Marcin Labocha pisze:

  Można czarny pan lubi patrzeć na te niewykoszone tereny i je podziwiać? Gmina powinna na tym zarabiać a nie bogacić się sama ziemią.

  11
  0
 2. bruno pisze:

  Sprecyzuj ten artykuł i podaj przykłady tych gmin. O ktore gminy chodzi ??? bo my czytelnicy dostajemy do czytania prywatne przemyslenia wiadomo kogo a nic to z poważnym artykułem nie ma wspólnego! !! Taki artykuł to tylko laboche czlowieka majacego wiele cech z blednego rycerza moze zadowolic .

  2
  10
 3. stary pisze:

  jakoś budżet gminy ma się dobrze, za to w “innych gminach” różnie bywa. Gmina nie jest od zarabiania na mieszkańcach. A Szlęk niech się zdecyduje czy chce podwyższać opłaty czy obniżać, bo coś się gubi i miota w swoich wywodach.

  3
  5
  • Gryzoń pisze:

   Miota czy mota ? he ?

   4
   0
  • niezadowolona pisze:

   budżet JESZCZE ma się dobrze, bo mamy targowisko. inne gminy nie mają takiego źródła dochodu. ale podobno dochód z targowiska spada, ciekawe czemu? a mieszkaniec to akurat na ostatnim miejscu w łańcuchu, turysta najważniejszy! wszak “ulubieńcy” władzy nienadarmo pozakładali spółdzielnie i agroturystyki. a mieszkańcowi po tłustych 16 latach zrobimy chodnik, kanalizację i niech się cieszy!

   7
   0
  • Dariusz Szlęk pisze:

   Panie A ale o jakich opłatach Pan A pisze bo nie rozumiem ?

   3
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *