zachmurzenie duże
14°
13°
środa
Reklama
Podlejski chroni Podlejskiego
21 listopada 2017 r. | 10:32
8

Burmistrz Klemens Podlejski wciąż broni dostępu do licznych faktur, jakie Polbut Marcina Podlejskiego wystawił na Gminę Żarki. Podlesjki kolejny raz odmówił mi udostępnienia tych dokumentów (cztery odmowy), tym razem argumentował to tym, że nie odpisałem na jego wezwanie do wykazania ważnego interesu publicznego.

Oczywiście, Podlejski tą argumentacją chciał okłamać Samorządowe Kolegium Odwoławcze w Częstochowie. Z uwagi, że wszystko wysyłam elektronicznie, zawsze jest zostawiony ślad takiej wysyłki. Tak też było tym razem. Oprócz mojej odpowiedzi na wezwanie Podlejskiego, mam również Urzędowe Poświadczenie Przedłożenia.

Czy Burmistrz nie ma innych argumentów, by odmawiać mi udostępnienia tych informacji?

Wstyd Panie Klemensie, wstyd.

Oczywiście, złożyłem skargę do SKO w Częstochowie, którą znowu zwrócą pewnie do gminy z nakazem ponownego rozpatrzenie wniosku. Kto tak źle doradza Podlejskiemu? Co ukrywa Podlejski?

Jedna z czterech odmów i pismo ws. wezwania znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI8 odpowiedzi na “Podlejski chroni Podlejskiego”

 1. ojojo pisze:

  to sie porobiło złych doradców ma nasz Burmistrz wszystko odwleka w czasie .

  0
  0
 2. Marcin Labocha pisze:

  Rączka rączkę myje i chroni

  0
  0
 3. Vitold pisze:

  Ręce precz/nawet te umyte/,

  0
  0
 4. mieszkaniec pisze:

  Brawo dla Podlejskiego bo jeszcze chwila i ten pan bedzie chcial znac rozmiary stanikow urzedniczek .Gosc normalnie na wojnie ZARECKO -ZARECKIEJ biznesik sobie chce poprostu budowac na zwyklych pomowieniach i chorych przypuszczeniach !!!!!!!

  0
  0
 5. monia pisze:

  JAK będzie trzeba to też udostępni no przecież to z jego fabryki wychodzą brudy on się podpisuje pod udostępnianymi dokumentami takie mamy prawo przeciez widać kto tu korzysta wszystko po cichu .

  0
  0
 6. Lolo pisze:

  Sprawa jednak śmierdzi. Jeżeli wszystko jest jawne i zgodne z zasadami burmistrz ujawnia dokumenty bardzo szybko. Tu jednak zasłania się fikcyjnymi argumentami i nie chce ujawnić, przecież wystawionych faktur. Czyżby praca ukazana na fakturach nie została wykonana czy usługa została znacznie zawyżona. A może na te usługi powinien być przetarg ? Bo kwota przekroczyła 130 tys. zł ?
  Podobnie jest z wykazem umów cywilno-prawnych. Brak w zestawie wartości tych umów, brak informacji o postępowaniu w wyborze danego wykonawcy. Czy ktoś inny miał szanse na takie umowy ? Czy tylko znajomi ?

  0
  0
 7. wyborca pisze:

  do Pani Kiepskiej żeby nosić staniczek to trzeba mieć co do niego włożyć jak Pani taka uszczypliwa .

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *