zachmurzenie duże
16°
14°
środa
Reklama
Podlejski nie potrafi poprawnie zarejestrować własnego komitetu wyborczego!
21 sierpnia 2018 r. | 10:10
26

Klemens Podlejski - facet, który przez dwadzieścia lat jest Burmistrzem Żarek, radca prawny z wykształcenia, robi takie błędy? Szok! O co chodzi? Do wczoraj w Krajowym Biurze Wyborczym w Częstochowie zgłoszonych zostały 32. komitety wyborcze wyborców, w tym KWW Niezależni z Żarek, którego pełnomocnikiem jest Anna Leokadia Podlejska. Rozumiem, że Podlejski uważa siebie za niezależnego kandydata wspierającego różne opcje polityczne. Ale na 32. zgłoszone komitety, tylko komitet Podlejskiego został zgłoszony z wadami formalnymi!

To chyba nie świadczy dobrze o wieloletnim Burmistrzu Żarek. Taki ktoś chce ponownie wygrać wybory?

Jarosławie Kumorze, startuj Pan i zrób z tym porządek.

PAWEŁ GĄSIORSKI26 odpowiedzi na “Podlejski nie potrafi poprawnie zarejestrować własnego komitetu wyborczego!”

 1. Marcin Labocha pisze:

  Musi być straszna nerwowość u Podlejskich skoro takie błędy popełniają.

  35
  10
 2. bruno pisze:

  U kogo widać nerwowosc w textach to widać.

  17
  32
 3. Zenon pisze:

  Po co to niby ukierunkowanie czytelników?? Bo nie ma kandydatów??
  A jeżeli na jednego ani na drugiego nie maja zamiaru wyborcy głosować ???myślałem, że ten portalu jest niezależny a tutaj koncert życzeń….??
  Skoro już to podajcie więcej informacji kto będzie startować, będzie można się zorientować a nie tak, że jest tylko jeden konkurent na wyborach..??

  10
  26
 4. Marek pisze:

  Ten portal jest niezależny jak Tvp info i Demokratyczna.

  21
  22
 5. Marek pisze:

  A Patryk Garski z Żarek na kogo kandyduje?

  20
  1
  • Patryk Garski pisze:

   Szanowny Panie Marku,
   mam zamiar kandydować na radnego. Jestem młodym człowiekiem i wychowałem się w Żarkach, a niedawno ukończyłem studia. Mam plan na rozwój tego miasta i wystarczająco determinacji, aby naprawdę dbać o dobro mieszkańców. Zawsze wychodziłem z założenia, że polityka lokalna nie może być traktowana jako zawód, czy możliwość dodatkowego zarobku, a przede wszystkim powinna być traktowana jako powołanie i tego będę się trzymał. Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że będzie dane nam porozmawiać już “na żywo” 🙂

   26
   4
  • Patryk Garski pisze:

   Szanowny Panie Marku,
   zamierzam kandydować na radnego. Jestem młodym człowiekiem, wychowałem się w Żarkach i chcę, aby to miasto w końcu doczekało się aktywnego reprezentanta w Radzie Miejskiej. Reprezentanta, który dba przede wszystkim o dobro mieszkańców. Od zawsze byłem zdania, że polityka lokalna to nie jest zawód, czy okazja do dodatkowego zarobku. Polityka lokalna to przede wszystkim powołanie i tego się będę trzymać. Mam nadzieję, że dane nam będzie porozmawiać Panie Marku. Życzę wszystkiego dobrego 🙂

   20
   4
   • wyborca pisze:

    Brawo Patryku takich młodych i odważnych z perspektywami ludzi nam potrzeba w Żarkach. Dość ludzi z dodatkiem diety do renty. Pytanie z jakiego okręgu wyborczego startujesz.

    21
    2
    • Faktus pisze:

     Panie Patryku, deklaracje super. Tylko z jakiego komitetu Pan startuje ? Mam nadzieję, źe jako niezależny od Burmistrza ? Wtedy Pan będzie coś robił, a tak tylko podnosił rękę za tym co chce Podlejski. Tak jak jest dotychczas. Efekty „pracy” niektórych radnych już widać. Dzięki nim Żarki stają się miastem turystycznym. A ile jeszcze przy burmistrzu można zyskać ! Pomijam diety, które zapewne znowu będą najwyższe w regionie, a nie jak chciał radny Jaskólski na poziomie 400 zł.

     18
     2
   • Antek pisze:

    Czy to jest deklaracja rezygnacji z pobierania diet w przypadku wejścia do Rady?

    6
    15
    • Spolecznik pisze:

     Antek trzeba by było być głupkiem aby rezygnować z diety jak inni doją już tyle lat kasę .Można te pieniądze przeznaczyć bardziej potrzebującym

     17
     1
 6. Kos pisze:

  Co to takie pierdoły zmienią i tak Klemens wygra . Widać w Żarkach zmiany po co to psuć . Chłopina ma głowę na karku ludzie go znają i szanują . Co nie liczni plują bo nie każdemu pasuje ale to są jednostki . A stwarzanie portali na każdej wichurze w celu siania kontrpropagandy uznaje za debilne . Ludzie umieją myśleć i artykuły wyssane z palca są jak liść na wietrze . Artykuł nie jest równy chodnikowi z kostki czy ulicy . Także farmazony na bok . Za 10 lat na pewno się zmieni burmistrz w Żarkach o ile wcześniej Pis nie pójdzie w odstawkę i inny rząd zmieni kadencyjność . Pamietajcie że nie patrzy się na słowa a na czyny a ilość dokonanych zmian za Klemensa Podlejskiego jest wg. mnie dość przejrzysta nawet dla ślepego .

  16
  36
  • bruno pisze:

   Normalne że doswiadczenie wygra z ulomnym podkladaniem przedwyborczych swinek ?.wszyscy w gminie traktuja ten portalik jako usypiacz przed snem lub kabarecik na chandre ?

   9
   28
 7. Wyborca pisze:

  A kto to jest Anna Leokadia Podlejska?
  Czym się zajmuje, kto jest jej partnerem lub partnerką życiową?

  22
  6
 8. Wyborca pisze:

  Nikt nie wie kto tojest Anna Leokadia Podlejska ?
  Skoro nikomu nie jest znana to nie ma szans w wyborach.
  Daremny Jej wysiłek.

  14
  2
 9. Sygnalista pisze:

  Lokalny Bill Geatz szaleje w sianiu wściekłego jadu przeciwko Burmistrzowi ale przez to przysparza mu potencjalnych wyborców , P.Pawle rozwiąż Pan te sektę i zajmi się czymś pożytecznym dla pięknych Zarek.

  1
  20
 10. Dupowłaz pisze:

  Konkurencja sieje postrach.
  Do tej pory była jedna sekta burmistrza. Jak każda sekta robi w majtki gdy na horyzoncie pojawi się konkurencyjna sekta.
  Rozwiążmy w październiku sektę Podlejskiego , sekta Pawła może sama się wykończy.
  Sygnalista najprawdopodobniej reprezentujesz sektę Podlejskiego i nieświadomie zdradzasz Jego stosunek do mieszkańców z których ładnie od dziesięcioleci żyje.
  W Twoim czerepie nie mieści się, że ktoś może mieć własne zdanie.

  Skoro Paweł przysparza wyborców Podlejskiemu, to całuj z kolegami Pawła w dupę z wdzięczności, a nie proś o rozwiązanie strony.

  22
  1
 11. Karol pisze:

  Dupowłaz-podpisuję się obiema rękami pod Twoim wpisem. Rozwiążmy w pażdzierniku sektę Podlejskiego !

  18
  1
 12. Wyborca pisze:

  Ponownie zadaję pytanie
  Kto to jest Anna Leokadia Podlejska?
  Czym się zajmuje, kto jest jej partnerem lub partnerką życiową?

  Co jest powodem takiej zmowy milczenia?

  9
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *