bezchmurnie
23°
20°
niedziela
Reklama
MWM Brzesko
Podlejski ślepy i głuchy na problemy z odbieraniem śmieci!
10 listopada 2017 r. | 14:41
3

Mimo zgłaszanych wielokrotnie uwag na działalność firmy odbierającej śmieci, Burmistrz Klemens Podlejski nic sobie z tego nie robi i do tej pory nie "uruchomił" kary za niewłaściwe odbieranie śmieci z waszych domów. Być może dlatego, że dzięki temu "fuchę" ma Pan Wiesław na swoim traktorku?

Kto to wie, ale problem zaczyna być w całej gminie i praktycznie nie ma miesiąca, by nie było uwag co do tej firmy. Tym bardziej, że gmina za te usługi płaci rocznie 822 326,50 zł.

Dlaczego gmina nie egzekwuje kar umownych? Za każdy taki przypadek, zgodnie z umową, mogłaby żądać od firmy PZOM Strach aż 50 zł. A patrząc na liczbę nieprawidłowości i skarg, to mogłaby być to spora suma.

Jaki interes ma Burmistrz Klemens Podlejski, by nie karać tej firmy? Odpowiedź pewnie znajdziemy podczas przyszłorocznych wyborów samorządowych.

Poniżej umowa z tą firmą i odpowiedź na mój wniosek odnośnie kar umownych.

Wnioski wyciągnijcie sami.

PAWEŁ GĄSIORSKI
3 odpowiedzi na “Podlejski ślepy i głuchy na problemy z odbieraniem śmieci!”

 1. vabank pisze:

  to jest kara jak mi nie zabrali 2 worków z plastykiem ,czy nie ma?

  0
  0
 2. Marcin Labocha pisze:

  Nie ma i nie będzie. Zarobi na tym Wiesław

  0
  0
 3. SMERF MARUDA pisze:

  Firma Strach to nawet pieczątke do góry nogami przybiła i nasz Pierwszy tego nie zauwżył to jakim on jest Prawnikiem ? On nawet chyba nie wie pod czym się podpisuje ale tam jest tzw. maszynopis to jest to czytelne a chyba że nasz Pierwszy po omacku działa ?

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *