zachmurzenie duże
14°
13°
środa
Reklama
Po co Podlejskiemu dwóch kierowców? Sam woli PKP!
12 stycznia 2018 r. | 12:38
36

Mimo zatrudnionych dwóch kierowców i samochodów służbowych, Burmistrz Klemens Podlejski woli podróżować pociągami PKP. W latach 2015-2016 Burmistrz odbył aż siedem podróży służbowych, na które wziął delegacje. Aż strach pomyśleć, co Burmistrz robi podczas tych delegacji.

Skoro Burmistrz nie rusza się z Żarek, to po co mu dwóch kierowców i auta służbowe w urzędzie?

poniżej znajdziecie wszystkie delegacje Burmistrza (za 2015 r. i 2016 r.).

PAWEŁ GĄSIORSKI36 odpowiedzi na “Po co Podlejskiemu dwóch kierowców? Sam woli PKP!”

 1. Osa pisze:

  Każdy kolejny artykuł przybliża ten portal coraz bliżej otchłani bo dno już dawno osiągnął!

  0
  0
 2. Wyborca pisze:

  po co brać ze sobą świadków?

  0
  0
 3. Wyborca pisze:

  a jeszcze jedno, Klimek za bardzo się nie przepracował przez te dwa lata

  0
  0
 4. Marcin Labocha pisze:

  Burmistrz lubi pociągi 🙂

  0
  0
 5. FifaRafa pisze:

  Panie Gąsiorski proszę Nas uświadomić, kto jest drugim kierowcom ponieważ jest tylko jeden kierowca gminny, który zawsze jeździ autem służbowym (taki łysy). Oczekuję odpowiedzi

  0
  0
  • Łysy pisze:

   Proszę nie obrażać Łysych ,nam rosną włosy do środka i pobudzają komórki mózgowe

   0
   0
  • Dariusz Szlęk pisze:

   Panie Pawle ? Publika pyta kto jest drugim kierowcom w UMiG Żarki ? Jeśli Pan nie odpowie to będziemy pytać na Sesji w dniu 26 stycznia 2018 i ciekawe czy znowu pytanie będę musiał złożyć na piśmie bo Burmistrz nie będzie znał odpowiedzi bo nie będzie w temacie i stwierdzi że jest to informacja przetworzona i nabierze wody w usta i zamilknie. Burmistrz Podlejski tyle kasy bierze miesięcznie za swoją posługę co Waltz Prezydent Warszawy ale Hanka się broni a nasz Włodarz milczy i nie udziela odpowiedzi.

   0
   0
 6. Bogusz pisze:

  Jak jeździ służbowym to po co mu delegacje?
  Czego się Pan boi w myśleniu o tych delegacjach?

  0
  0
 7. Edek pisze:

  Kierowcę kojarzę jednego, często widze jak jedzie w kierunku Myszkowa z różnymi pracownikami z urzędu, to nie jest osobisty szofer burmistrza z limuzyną. Zdrowy rozsądek nakazuje żeby nie blokować auta na 12 godzin, czasami dwie doby, nie płacić kierowcy nadgodzin, tylko wsiąść w pociąg i pojechać do Warszawy. Szybciej, taniej i chyba wygodniej. A do Zawiercia i z powrotem można dojechać własnym autem bo powroty wypadają poza godzinami pracy, więc znowu by były nagdodziny.
  Ale redaktorek to wszystko wie, tylko jak zwykle stwarza sztuczne problemy i podpuszcza. Chyba że o to chodzi że za mało tych wyjazdów? Ale dużo to by był dopiero temat….

  0
  0
 8. Delegacyjny pisze:

  Każdy co choć przepracował miesiąc gdziekolwiek, gdzie ludzie są wysyłani na wyjazdy służbowe, to wie że można jechać pociągiem, autobusem, albo z kierowcą jak jest. Ale przecież autor tego tekstu nigdzie Nie jeździ, tylko ocenia świat z perspektywy ekranu komputerowego. Nie zawsze opłaca się wysyłać auto np. Szczególnie do Wawy. Tym bardziej ze jest korzystne polaczenie z Zawiercia. Z wielkim przerażeniem czytam że ktoś ocenia jakość pracy po liczbie wyjazdów. Jak ktoś mało jeździ, to się nie napracował? Bardziej idiotycznego podejścia do tematu nie widziałam. Znaczy się, jakby burmistrz jeździł gdzieś codziennie, to by się dużo napracował. Po raz kolejny manipulowanie tematem. Po raz kolejny jakieś uderzenie w kogoś, pole do hejtu, tylko na jakiej podstawie? Myślę że chodzi tu o układ z PKP. Na pewno jakiś tajemniczy, do potępienia. Brak słów.

  0
  0
 9. Łysy pisze:

  Może mało wiem,ale dużo Widzę ,jak swojego Pana bronią pracownicy Gminni , Boją się,że następny PanBurmistrz wymieni ich na nowe Miotły ,jak to zrobił 3 kadencje temu Podlejski – te wszystkie urzędowe wpisy są błaganiem o pomoc ,aby mogli zachować swoje dotychczasowe miejsca pracy

  0
  0
 10. bruno pisze:

  Pisz chlopcze za siebie bo ja nie jestem pracownikiem gminy a podoba mi sie tak jak jest!!!!!!!!!!!!

  0
  0
  • Dariusz Szlęk pisze:

   bruno to ty jesteś kłamczuchem bo jak cofniemy się do tyłu to zapewniałeś wszystkich że nie jesteś pracownikiem Urzędu Miasta i Gminy Żarki,dlaczego ciągle kłamiesz ? Dlaczego ocyganiłeś mieszkańców co czytają ten niezależny portal. bruno jesteś oszustem i nic więcej i obronę Podlejskiego w komentarzach to masz zleconą aż mi się niedobrze robi że bruno jest oszustem a już myślałem że cię polubię. bruno wpadłeś i twoja tożsamość jest spalona. Czemu ten świat jest oparty na kłamstwie. bruno jak ty się teraz czujesz jak cały czas okłamywałeś nas wszystkich ? Środa Popielcowa wkrótce będzie idź do Kościoła. Nie jesteś bruno już w stanie być wiarygodnym dla nas-jesteś cygan i kręt.Spadaj z tego portalu głupi cwaniaku.

   0
   0
 11. życzliwa pisze:

  Jak działa Gąsiorski. Jak dajecie się zrobić w konia.

  Gąsiorski założył ze swojej bazy w Cisiu masę lokalnych portali. Dogadał się z przeciwnikami aktualnej władzy (np. z Kieras z Demokratycznej, gdzie pojawiają się teksty Gąsiorskiego – bo to są znajomi ta poza tym). Czy nie widzicie, że grają tak by podzielić społeczność lokalną i tak, by aktualna władza przegrała?

  Czy nie wiecie, że w momencie, gdy “nowi” ludzie, promowani przez Gąsiorskiego i Kieras, dojdą do władzy, zacznie się CZAS WYPŁATY? A czy to nie będzie tak, że właśnie wtedy nowa władza zacznie zlecać reklamy na portalach Gąsiorskiego oraz w gazetce Kieras? I nie zadajecie sobie tego pytanie, czy gdy kasa popłynie, to Gąsiorski z Kieras zaczną jeździć nowymi samochodami?

  Niniejszym otwieram Wam oczy! A jeśli ten komentarz zniknie, to tylko potwierdzi, że napisałam prawdę!

  0
  0
  • Marcin Labocha pisze:

   Po co? Wolę już takiego Gąsiorskiego niż układy i ukladziki dla Podlejskich. Z naszej gminy zrobili sobie prywatny folwark na którym trzepią pieniądze. Nie wstyd ci, że takie bzdety piszesz?

   0
   0
   • życzliwa pisze:

    a co tu jest kłamstwem? Hm? Interes Gąsiorskiego? Interes Kieras? Przecież aż ślinią się by ci, co ich teraz popierają, zdobyli władzę i z publicznej kasy dawali zlecenia reklamowe – czyż nie o to chodzi? Ta zmiana będzie… jak to się mówiło? “Dobra”?

    0
    0
    • Dariusz Szlęk pisze:

     Otwórz sobie portal i zarabiaj ile chcesz i nawet ja złożę zlecenie na reklamę na twoim portalu bo przecież jest swoboda działalności gospodarczej to bierz się do roboty a nie rechocz !

     0
     0
   • Edek pisze:

    To już jest fantazja twoja, Szlęka, Gąsiorskiego i paru innych. Prawda jest taka, że ludzie za swoją pracę dostają wynagrodzenie. Albo zapłatę za usługi. Ludzi o nazwisku Podlejski też to dotyczy.

    0
    0
    • Dariusz Szlęk pisze:

     Edek pisz za siebie a nie innych i nie twórz domysłów a opieraj się na faktach a nie bzdurach bo jedno drugiemu jest zaprzeczeniem. Po co tobie jest interesować się moim interesem ? Ja zadaję tylko pytania co Podlejski robi z pieniędzmi publicznymi a on nie udziela odpowiedzi,to widać że to jest nieładnie z jego strony albo też coś ukrywa ale co bo większość mieszkańców chce to wiedzieć ? Ja nie wiem jaki oni mają bałagan w tej Gminie,nikt do tej pory nie szuka 1 segregatora Gminy Żarki z fakturami co były na Komisji Rewizyjnej a powinni pytać o to te osoby,które były na tej Komisji obecne. Ja ten segregator zapakowałem omyłkowo a nie mam okazji go zwrócić do Urzędu Gminy ponieważ jestem chory,zrobię zdjęcie grzbietu segregatora i wyślę zapytanie do UMiG Żarki ? Ewentualnie wyślę go do Pana Pawła Gąsiorskiego z prośbą o przekazanie go na ręce Pani Skarbnik UMiG Żarki na najbliższej Sesji tj.26 stycznia a tajemnicy Pan PaweŁ dotrzyma i nie będzie zaglądał do wewnątrz ,chyba że w drodze wyjątku zainteresują go fakturki z Firmy POLBUT Marcina Podlejskiego i już nie będzie pytał o zgodę SKO CZĘSTOCHOWA.

     0
     0
     • Zdzisław pisze:

      Oj Daro myślałem że jesteś trochę bardziej ogarnięty. Chwalisz się tu segregatorami i prowukujesz. Wiadomo że jeżeli się zabierze komuś coś a dokładnie wie do kogo to należy to jest….Wiesz co to jest przywłaszczenie? Art. 284 KK może ci to wyjaśni choć jak przypuszczam prawo karne masz już mniej więcej obcykane bo wiele razy ci je recytowano. Chłopie przestań w końcu zachowywać się jak goguś z piaskownicy.

      0
      0
     • Edek pisze:

      Jak faktycznie wziąles Dariusz ten segregator to pewnie go szukają, ale ja bym się na twoim miejscu spodziewał po odbiór może i urzędników ale raczej nie z gminy. Dowody przywłaszczenia czarno na białym powyżej, czego więcej trzeba?

      0
      0
  • Dariusz Szlęk pisze:

   Tak myślę co z ciebie za oszołom kolejny aż mi się słabo robi. Jeśli portal Gąsiorskiego ukazuje prawdziwe dokumenty,odpowiedzi UMiG Żarki to w jaki sposób ten portal chce dzielić społeczność lokalną,co ty wypisujesz za bzdury. Pytam ci się czy prawda aż tak boli ,nie martwi cię korupcja w UMiG Żarki ? Dajesz przyzwolenie na marnotrawienie pieniędzy publicznych to jest mieszkańców przez Podlejskich-to nie ładnie z twojej strony i jesteś marnym obywatelem tej naszej małej ojczyzny.Czytam Demokratyczną i tam reklamy już są to co masz za problem,jak Pan Paweł Gąsiorski będzie chciał to też wrzuci reklamy bo nie jest to zabronione i na przykład będzie reklamował Pokoje Gościnne na ul.Mokrej w ŻAR…..H i co w tym będzie złego ? Pan Paweł Gąsiorski ma samochody już i Pani Kasia Kieras też ma samochody a zresztą takie informacje to Burmistrz Podlejski już sprawdził tak jak w moim przypadku przyznał on publicznie przed kamerami na spotkaniu w Zaborzu że osobiście on mnie już posprawdzał. Nie będę dłużny i teraz ja go sprawdzę i upublicznię wszystko.

   0
   0
  • Dariusz Szlęk pisze:

   Dałem ci” życzliwa” odpowiedź poniżej to się wczytasz w niego.

   0
   0
   • Jupiter pisze:

    p. Szlęk musi mieć sporo na sumieniu skoro tak się martwi tym sprawdzaniem i w kółko tu o nim pisze. A poza tym jakie sprawdził??!! Bujasz w obłokach i kłamiesz ludziom prosto w oczy przychodząc na zebranie wspólnoty że jesteś jej domniemanym członkiem ponieważ posiadasz grunty a tymczasem ich nie posiadasz tylko łżesz! Skoro burmistrz ma nadzór to mógł takie rzeczy sprawdzić i każdy inny też by to zrobił. Idź leczyć swoją manię!!!!

    0
    0
    • Dariusz Szlęk pisze:

     “Jupiter” ty sobie spytaj Burmistrza Podlejskiego co on ma na sumieniu a nie mnie. Jak ja mówię że mam to znaczy że mam i weź sobie Jupiter to drugie spotkanie z Zaborza jeszcze raz obejrzyj i słuchaj dokładnie co ja mówię a nie jest moją wina że Twój Burmistrz jest nierozumny a ja mu wszystko wytłumaczylem a on dalej nie rozumial i widzę że ty dalej też nie rozumiesz. Ja ciebie jak najbardziej rozumie że jak nie masz do czynienia z takimi sprawami to skąd masz to wiedzieć ale najgorzej mnie boli to że się nie słuchasz tego co mówią ci ludzie mądrzejsi od ciebie. Ja jak nie wiem czegoś to nie mówię a ty jeszcze w komentarzach wykładnię dajesz. Burmistrz Podlejski robi szereg głupot ale to mu nie ujdzie bezprawnie bo ewidentnie złamał prawo i będzie się z tego musiał rozliczyć a to co Burmistrz może to prawo określa a ty Jupiter nie znasz prawa to po co człowieku się wypowiadasz.

     0
     0
 12. Edek pisze:

  Ponad interesami Gąsiorskiego i Kierasowej stoją interesy ich zleceniodawców. A interesik Szlęka… to najmniejszy z ich wszystkich.

  0
  0
  • Dariusz Szlęk pisze:

   Edek zapewniam cię że interes mam a ruch w interesie ogromny,więc nie bój żaby a ja sobie poradzę sam z tym wszystkim.

   0
   0
 13. mowatrawa pisze:

  i tak każde grabie grabią do siebie ,czyż nie? mentalnośc polaków już taka jest że każdy dla siebie i rodziny chce jak najlepiej tak było jest i prawdopodobnie będzie .

  0
  0
 14. pod sklepowy filozof pisze:

  Podział w Żarkach w temacie POdlejskiego i tego co on wyrabia jest widoczny gołym okiem. Na dzień dzisiejszy są to aż TRZY grupy.
  – grupa PRZECIWNIKÓW
  – grupa ZWOLENNIKÓW którzy dzięki większym lub mniejszym układom, układzikom czerpią profity z
  trwania POdlejskiego na stanowisku Burmistrza

  – rysuje się również trzecie GRUPA i to jest grupa do której należy dotrzeć i którą należy przekonać aby
  obalić POdlejskiego wraz ze swoim dworem. Grupa ludzi którzy widzą szwindle i nieprawidłowości
  pojawiające się wokół POdlejskich lecz nadal będą głosować na obecnego Burmistrza bojąc się zmiany.
  Ludzie o małomiasteczkowej mentalności, ludzie ,, całe Życie w Żarkach” którzy nie znając innego
  kandydata wybiorą mniejsze zło. To grupa ( dość liczna ludzi) którzy wyznają zasadę ,, przyjdzie inny
  będzie więcej grabił do siebie “”. Trzeba tym ludziom wytłumaczyć że to tak jakby chwalić złodzieja że ukradł nam tylko portfel a mógłby jeszcze pobić czy zgwałcić. To właśnie Ci ludzie zapewniają nam kolejną reelekcję słabego Burmistrza otoczonego pracowitymi ludźmi którzy nawet z Misia Koali zrobili by DOBREGO BURMISTRZA.

  0
  0
 15. karas pisze:

  “Mimo zatrudnionych dwóch kierowców i samochodów służbowych, Burmistrz Klemens Podlejski woli podróżować pociągami PKP.” – Wyraz oszczędności i gospodarności. Dojeżdża swoim samochodem do Zawiercia i podróżuje koleją. Gdyby jechał z kierowcą, dopiero zrobiłbyś larmo, że rozbija się za pieniądze podatników.

  “W latach 2015-2016 Burmistrz odbył aż siedem podróży służbowych” – aż siedem podróży w ciągu dwóch lat? To mniej niż jedna na trzy miesiące, i to jest twoim zdaniem aż? Czyś ty z konia spadł?

  , “na które wziął delegacje.”, a co miał brać, urzędniczki? Ma prawo i obowiązek rozliczać się z podróży służbowych.

  ” Aż strach pomyśleć, co Burmistrz robi podczas tych delegacji.” – Totalne dno. Strach pomyśleć co musi się dziać w umyśle, który produkuje takie farmazony. Jakiekolwiek przesłanki, dowody, podejrzenia, że robi cokolwiek niezgodnego z prawem – nie ma. Podłe insynuacje bez podstaw – są. Gasiorski approved.

  “Skoro Burmistrz nie rusza się z Żarek, to po co mu dwóch kierowców i auta służbowe w urzędzie?” – No to w końcu rusza się czy się nie rusza, bo przed chwilą było, że aż siedem podróży odbył, czyli jednak się rusza, ale jednak się nie rusza. Ot, logika niczym u pana Dariusza – chyba przypadniecie sobie do gustu.

  0
  0
 16. Dariusz Szlęk pisze:

  karas ty nie przypijaj do mnie i o co ci chodzi ? Widzę że prawda i fakty ciebie zabolały. Twój styl pisania to niczym ,charakter i obrona ze strony żony Burmistrza Podlejskiego,po co ty się bronisz i Burmistrza Podlejskiego co ? Ja byłem świadkiem naocznym jak żona Burmistrza Podlejskiego bardzo często jeździ samochodem UMiG ŻARKI marki CITROEN nr.rej SMY7T07 i to ona zawsze prowadziła ten pojazd a było to przeważnie w różne kolejne niedziele między ulicami Kopenika a Mokrą .Wszystkim wiadomo gdzie mieszka Burmistrz PODLEJSKI z oświadczenia majątkowego i każdy też wie że na ulicy Mokrej to syn Burmistrza-Karol Podlejski prowadzi od niedawna pokoje gościnne, więc zadaje pytanie jakim prawem auto służbowe Gminy Żarki jest wykorzystywane do celów strikte prywatnych i to w niedzielę ,gdzie ruch jest mały i sporo ludzi ten proceder zgłaszało choćby na oficjalną stronę Gminy Żarki. Ja mam zdjęcia z datą ,pozycją GPS , i zdjęcie osoby prowadzącej samochód Gminy Żarki.O pokojach gościnnych Karola Podlejskiego mieszkańcy dowiedzieli się przy okazji remontu i odbudowy Starego Młyna -to wtedy równolegle był remontowany w Żarkach dom rodzinny Burmistrza Podlejskiego na ul.Mokrej 13 i to przez tą samą ekipę co pracowali na Starym Młynie a dofinansowanie/dotacje na ten budynek ojca to Karol Podlejski znowu miał wyjątkowe szczęście i w konkursie w Partnerstwie PÓŁNOCNEJ JURY ze Złotego Potoku to Karol znowu był bezkonkurencyjny i zgarnął około 250.ooo złotych na remont domu ,który był własnością ojca Burmistrza Podlejskiego i to było wypłacone z programu na lata 2007-2013. Taki to był zbieg okoliczności i ja tutaj bym dokładniej przyjrzał się tym cholernym układom bo to boli i jest żałosne.Pierwsze co to Komisja orzekająca w Konkursach w PPJ do sprawdzenia ? Po drugie to jak może Karol Podlejski korzystać z pomocy Unijnej w dwóch programach tj. 2007-2013 i 2014-2020 jest to absurd bo w jednym pobrał około 250.000 złotych a w drugim 300.000 złotych. Ja widzę tutaj dużą nieprawidłowość bo została przekroczona przy tych kwotach pomoc DE MINIMIS .jeśli jeszcze ktoś będzie mnie obrażał z kręgu Burmistrza Podlejskiego to będę publikował jeszcze bardziej obciążające dokumenty i dowody i radzę wam się uspokoić bo zapewniam was że jestem bardzo dobrze przygotowany.

  0
  0
 17. Jolka pisze:

  Panie Dariuszu Szlęk :
  ,, Zgodnie z treścią przepisu art. 304 § 1 Kodeksu postępowania karnego, każdy dowiedziawszy się o popełnieniu przestępstwa ściganego z urzędu ma społeczny obowiązek zawiadomić o tym prokuratora lub policję. Użyte określenie oznacza, iż jest to moralny obowiązek każdego praworządnego człowieka. “

  0
  0
 18. Bezkomentarzs pisze:

  Jak zwykle tu nawrzucac, nawrzucac bez pokrycia. A prawda to, bo mówią że niektórzy mają tu żółte papiery? Zaczyna być widać to pobudzenie.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *