bezchmurnie
17°
13°
środa
Reklama
policja.pl
Policja z Myszkowa zatrzymała trzech mieszkańców Żarek!
07 listopada 2017 r. | 08:15
14

Policjanci, z Myszkowa zatrzymali trzech mieszkańców Żarek w wieku od 21 do 23 lat. Napastnicy zaatakowali na ulicy młodego mężczyznę. Jeden z nich na dodatek uszkodził mu pojazd. Zatrzymani są już po zarzutach. Za przestępstwa te odpowiedzą teraz przed sądem.

Do zdarzenia doszło tuż przed północą w sobotę na ulicy Koziegłowskiej w Żarkach. Grupa młodych mężczyzn zaatakowała kierowcę volkswagena, który zatrzymał się i wysiadł z pojazdu, gdyż w karoserię jego samochodu ktoś rzucił szklaną butelką i uszkodził mu auto. Wówczas napadło na niego trzech mężczyzn, którzy bez powodu zaczęli go bić. Po napaści sprawcy uciekli z miejsca zdarzenia. Chwilę później grupa napastników została namierzona na ulicy Moniuszki przez patrol drogówki. Spośród kilku osób, jeden z nich odpowiadał wizerunkowi sprawcy. Jak się okazało 23-latek z Żarek brał czynny udział w pobiciu. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Następnego dnia kolejni dwaj 21-latkowie z Żarek mający związek z pobiciem trafili w ręce kryminalnych.

Wszyscy usłyszeli zarzuty pobicia, za co grozi nawet 3 lata za kratami. Przyznali się do winy i dobrowolnie poddali karze. 21-letni podejrzany dodatkowo odpowie za uszkodzenie pojazdu. W więzieniu może spędzić nawet 5 lat. /KPP w Myszkowie/14 odpowiedzi na “Policja z Myszkowa zatrzymała trzech mieszkańców Żarek!”

 1. Marcin Labocha pisze:

  Młodzi bandyci

  0
  0
 2. Stójkowy pisze:

  Nie są to bandyci. Co oni mają robić jak Burmistrz rozpija młode pokolenie a począwszy od Szkoły Podstawowej – brak pilnowania dzieciaków a wyniki w nauce to tylko pod publiczkę oceny podciągają nauczyciele uczniom to statystyki i słupki są OK. Nowych miejsc pracy Podlejski nie tworzy a wręcz odwrotnie te co były to zamyka to wtedy młodzież pije . Gdzie to jest nasza Pani Monika Radosz z ogromnym budżetem przeciwalkoholowym i jej ekipa żeby przeciwdziałać takim incydentom. Radna albo BEZRADNA ?

  0
  0
  • Andrzej pisze:

   ucznią*

   0
   0
  • bruno pisze:

   po twej tak ciekawie skleconej wypowiedzi widac ze jestes analfabeta bez szkoly bez rozumu i piszesz tylko pod publiczke wiedz idealnie pasujesz do forum tego portalu

   0
   0
  • żen pisze:

   gdybym była burmistrzem, namierzyłabym cię i podała do sądu za takie oszczerstwa. Jak można napisać “Burmistrz rozpija młode pokolenie”. Panie Burmistrzu, ja bym tego tak nie zostawiła, może i komentarze są anonimowe, ale bardzo proste do wyśledzenia. Dałabym nauczkę amebom.

   0
   0
 3. ciekawa/wy997 pisze:

  alkoholu na terenie naszej Gminy co nie miara w każdym sklepie można dostać pozabierać pozwolenia na alkohol

  0
  0
 4. monia pisze:

  witam do żen to ty nie wiesz co dzieje się w gimnazjum pod okiem Pani dyrektor czy głupa strugasz od najmłodszych lat już jest alkohol sprzedawany a dzieci po ubikacjach próbują wiem co się dzieje w tej szkole i to nie zależnie czy dziewczyny czy chłopaki próbują

  0
  0
 5. RomekiAtomek pisze:

  Zajmijcie się tymi dziećmi w domach to przestaną do kiblach w szkole szukać wrażeń z alkoholem. Wymagacie od szkoły Bóg jeden wie czego zapominając że to w głównej mierze na rodzicach spoczywa obowiązek wychowawczy a dopiero później na szkole i nauczycielach tam pracujących. Może zacznijcie te swoje dzieci wychowywać a nie hodować. Bo wychowywanie to nie zaspakajanie wszelakich zachcianek swych pociech byle by mieć dłuższą chwilę spokoju. Skoro nie masz czasu dla dziecka, nie masz cierpliwości czy też wręcz za dziećmi nie przepadasz to nie powołuj go do życia.

  0
  0
 6. ŚLEPY pisze:

  Pani Rzecznik pani się nie wypowiada na tematy których pani nie zna a w tej Gminie w Szkołach panuje alkoholizm i Dyrekcja to olewa totalnie

  0
  0
 7. ŚLEPY pisze:

  To co Pani Rzecznik pani pisze to RomekiAtomek za to toastu nie wzniosą ! Czemu pani bzdury wypisuje. Po co są pseudo Dyrektorzy i Nauczyciele w tych szkołach. Jak się nie nadają do szkolnictwa to niech idą pracować do POLBUT Marcina Podlejskiego. Pani wie ilu rodziców przeniosło swoje dzieci do innych szkół z Żarek czy takich statystyk pani nie ma i trzeba pani oczy otworzyć ?

  0
  0
 8. monia pisze:

  No tutaj nasi urzędnicy na pewno statystyk nie mają gdzie są dawane nasze dzieci do szkół ślepota czy głuchota w urzędzie bo nawet do podstawówki też rodzice zaczeli posyłać DZIECI do MYSZKOWA .

  0
  0
 9. mentalista pisze:

  Zastanawia mnie jedna zecz skoro dzieci pija alkochol w gimnazjum to zaco pija ten alkochol bo napewno tak juz krytykowana drektorka go im nie daje nauczyciele chyba tez nie w sklepach tez za darmo nie dostaja wiedz skad go maja ????. Moze pedza go sobie w domu z rodzicami mysle ze tez nie !!!!!!!!. Odpowiedz jest prosta dzieciaki dostaja od rodzicow kase z ktorej nie sa rozliczani bo od nadmiaru dobrobytu w Polsce to juz sie wszystkim w dup,,,, poprzewracalo.

  0
  0
 10. Zwykły obywatel pisze:

  Nie wiem skąd albo po czym takie stwierdzenia ze burmistrz rozpija młodzież to rodziców obowiązek wychowywania dzieci jak wychowali tak sie teraz o tych bandytach piszę niestety a co do polityki Pana burmistrza to nie zawsze sie z nią zgadzam ale tyle co on to nigdy przedtem nikt dla naszego miasta nie zrobił i długo poczekamy na osobę która chociaż postara się chociaż w połowie zrobić tyle co ON! co cokolwiek byscie “wiecznie niezadowoleni” tu napisali to nie zmienicie prawdy bo z tego co Pan burmistrz tu zrobil to następne pokolenia będą korzystać wy! również!!!!

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *