zachmurzenie duże
19°
18°
poniedziałek
Reklama
Policja na spotkaniu w ZS w Żarkach
17 marca 2022 r. | 11:13
3

Policyjny profilaktyk spotkał się z uczniami Zespołu Szkół w Żarkach przy ulicy Myszkowskiej. Tematem przewodnim była odpowiedzialność prawna i cyberzagrożenia.

Policyjny profilaktyk spotkał się z grupą uczniów z Zespołu Szkół w Żarkach. Pogadanka cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Mundurowy podając rzeczywiste przykłady dotyczące konfliktów z prawem młodych ludzi uświadamiał, że nieprzemyślane decyzje czasem niosą ze sobą nieodwracalne prawne konsekwencje. W trakcie spotkania omówiono cyberzagrożenia jak również omówiono czym jest hejt i jakie są jego konsekwencje. /KPP w Myszkowie/3 odpowiedzi na “Policja na spotkaniu w ZS w Żarkach”

 1. Jarek Gawlik pisze:

  I bardzo dobrze

  4
  0
 2. Monika gawlik pisze:

  No i zajebiście

  1
  1
 3. Wojciech Widera pisze:

  Posłuchasz policjanta, będziesz postępować zgodnie z tym co powiedział, jego kolega sędzia Cię za to skarze. Prawo obowiązujące zatrudnionego w wymiarze znajomości jest inne niż prawo obowiązujące obywateli. Przykłady nagrane kamerami kradzież- sędzia nie kradnie on roztargnia. Morderstwo-policjant nie zabija on przekracza swoje uprawnienia. Oczywiście zbrodnie nie zarejestrowane kamerą to 4 policjantów zabiło człowieka w samoobronie. Nagranie z daleka jak policjant miażdży kolanem gardło człowieka – obowiązek zgodnie z polskim prawem. I nikt nie boi się o dziecko gdyby na plastykę miało nożyczki przy sobie policjant może je zastrzelić w samoobronie.

  2
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *