bezchmurnie
20°
18°
niedziela
Reklama
zdjęcie poglądowe
Policja zatrzymała 36-latka z narkotykami
31 stycznia 2023 r. | 08:00
2

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali 36-latka, który miał przy sobie narkotyki. Na dodatek był on poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Myszkowie. Jeszcze dzisiaj trafił do zakładu karnego gdzie spędzi prawie 3 lata.

W piątek rano śledczy z Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Myszkowie skontrolowali w Żarkach na ulicy Ofiar Katynia dobrze znanego im 36-latka. Wiedzieli bowiem, że jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Myszkowie za przestępstwa narkotykowe, których się dopuścił. Kryminalni odnaleźli przy nim także narkotyki. Mężczyzna jeszcze dzisiaj trafi do zakładu karnego, gdzie będzie musiał odbyć wymierzoną mu karę prawie 3 lat pozbawienia wolności. Za posiadanie narkotyków grozi mu dodatkowo nawet 3 lat więzienia. /KPP w Myszkowie/2 odpowiedzi na “Policja zatrzymała 36-latka z narkotykami”

 1. ZGRYWUS pisze:

  I tak nie wiedzą gdzie szukać prawdziwych dealerów narkotyków. Łapią tylko pośredników. Kiedy wreszcie skują prawdziwych dystrybutorów prochów? Podaje ulica Zielona w Żarkach plus Kopernika i oddział zamiejscowy Wrocław i Trzebnica. Tu nie trzeba być mecenasem prawa a tylko sprawdzić majątek i skąd czerpią na tak wykwintne życie. PROCHY!!!!!!!!!!!!

  6
  0
 2. Obcykany pisze:

  Zgrywus. oczywiste że biznes musi się kręcić a statystyki policjantów i prokuratura też są ważne. Małą łyżeczką a stale. Ci dystrybutorzy im są potrzebni

  3
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *