pochmurnie
24°
23°
sobota
Reklama
fot. Internet
Policja złapała 21-latka z Żarek z woreczkiem marihuany
10 czerwca 2019 r. | 09:43
0

W ręce mundurowych z ogniwa patrolowo-interwencyjnego wpadł 21-letni mieszkaniec Żarek, u którego w mieszkaniu policjanci znaleźli narkotyki. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania ich. Grozi mu do 3 lat więzienia.

Policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego myszkowskiej komendy,wczoraj wieczorem interweniowali wobec agresywnego 21-latka. Zaniepokojona jego agresywnym zachowaniem babcia, poprosiła o pomoc policjantów. Mundurowi zastali na miejscu rozjuszonego 21-latka. Młody mężczyzna ubrany był jedynie w slipy. Jego zachowanie wskazywało na to, że może znajdować się pod działaniem środków psychoaktywnych. Rozmowa z nim nie była łatwa, mężczyzna wypowiadał się nielogicznie, był agresywny i bardzo pobudzony. W trakcie interwencji stróże prawa postanowili sprawdzić odzież, którą wcześniej miał na sobie. W kieszeni spodni natrafili na woreczek wypełniony zielonym suszem. Jak się okazało, była to marihuana. Policjanci zabezpieczyli substancję, a 21-latka zatrzymali.

Żarczanin trafił do policyjnego aresztu. Dzisiaj został przesłuchany i usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Teraz nawet 3 lata życia może spędzić za kratkam. /KPP w Myszkowie/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *