zachmurzenie duże
19°
18°
poniedziałek
Reklama
Policja znalazła w mieszkaniu w Żarkach kilogram marihuany i 140. porcji amfetaminy!
12 października 2021 r. | 11:56
1

Kryminalni z Myszkowa zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 42-letniego mężczyznę, podejrzanego o posiadanie znacznych ilości narkotyków. Podczas przeszukania mieszkania sprawcy, śledczy zabezpieczyli prawie 1000 porcji marihuany i 140 porcji amfetaminy. Za popełnione przestępstwo grozi mu nawet do 10 lat więzienia.

Policjanci z wydziału kryminalnego uzyskali informację z której wynikało, że mieszkaniec Żarek może posiadać znaczne ilości środków odurzających. Od pewnego czasu bacznie przyglądali się jego poczynaniom. W czasie przeszukania jego mieszkania, odnaleźli blisko 1000 „działek” marihuany i 140 porcji amfetaminy. Środki odurzające zabezpieczono, a ich właściciel trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania znaczne ilości narkotyków. Prokurator zastosował wobec podejrzanego policyjny dozór oraz poręczenie majątkowe. O jego dalszym losie zdecyduje teraz sąd. /KPP w Myszkowie/Jedna odpowiedź do “Policja znalazła w mieszkaniu w Żarkach kilogram marihuany i 140. porcji amfetaminy!”

  1. Wojciech Widera pisze:

    No to będzie ostra impreza na komedii, mnie wszak wywalili za jazdę po wódzie, ale koledzy nadal są to zaproszą 😁 pozdro dla Skorka Stecza i Wysockiej, ta jak pociągnie to później wszystko już ciągnie 😉

    2
    19

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *