zachmurzenie duże
19°
18°
czwartek
Reklama
siepomaga
Pomóżmy małemu Nikosiowi!
04 grudnia 2017 r. | 13:08
20

Zostało zaledwie kilka dni, by pomóc małemu Nikosiowi stanąć na własne nogi. Do radnych podczas sesji Rady Miejskiej w Żarkach apelowała jego matka w liście przesłanym do radny. Radny Alojzy Zieliński zaproponował, by gmina dorzuciła się do ogólnopolskiej zbiórki. Jednak sam nic nie wspominał o tym, że radni też mogą pomóc temu chłopcu.

Przykład dał radny Mirosław Jaskólski, który wpłacił poprzez portal siepomaga na jego konto 1000 zł. Może by tak każdy z radnych dorzucił po kolejnym tysiącu i brakującą kwotę 68 027,50 zł udałoby się uzbierać?

Łącznie potrzebnych jest ponad 640 tys. zł. Jak piszą rodzice chłopca. Jedynym człowiekiem na świecie, który może pomóc Nikosiowi, jest dr Paley z USA. Do operacji ratowania nóżki syna konieczna jest odpowiednia wiedza i technika, bo ten przypadek jest ekstremalnie trudny. Jesteśmy już po konsultacji, dr Paley zakwalifikował Nikodema do operacji, moglibyśmy już jechać, gdybyśmy tylko mieli pieniądze… Gdy dostaliśmy kosztorys, załamaliśmy się. To ogromna suma, której sami nie jesteśmy w stanie zdobyć.

Do operacji pozostało 11 dni. Pomóżmy chłopcu.

Wpłaty można dokonywać poprzez portal Fundacji Siepomaga - TUTAJ.20 odpowiedzi na “Pomóżmy małemu Nikosiowi!”

 1. monia pisze:

  Myślę że nasi wielcy radni się nie powstydzą i przekażą swoja dietkę na ratowanie naszego Chłopczyka z gminy i tak bogata gmina tez sypnie groszem .

  0
  0
 2. Wyborca pisze:

  wpłacone

  0
  0
 3. Julia pisze:

  BRAWO ! Panie Jaskólski .Ja też wpłaciłam drobną kwotę .

  0
  0
 4. Dariusz Szlęk pisze:

  Mam nadzieję że mimo podziałów w jakiś sposób zjednoczymy się i brakującą kwotę dozbieramy w ekspresowym tempie bo pomocy potrzebuje dziecko i to jest cel nadrzędny.Wierzę że użytkownicy portalu http://www.zarki.pl pokażą klasę i Nikoś napewno uzbiera brakującą kwotę a i innej możliwości nie dopuszczam do siebie i niech każdy dobry człowiek postara wpłacić się jakikolwiek grosz na konto Nikosia.Radny Mirosław Jaskólski zapoczątkował zbiórkę w przepiękny sposób bo przelał 1000 złotych i jest to spora kwota ale na jak szczytny cel ale wiadomo że Radny Mirosław Jaskólski jest lekarzem to on najlepiej wie że to chodzi o zdrowie pacjenta -BRAWO.Z mojej strony będe starał się również uzbierać sporą sumkę dla NIKOSIA i będę prosił zaprzyjaznione firmy też o wsparcie.

  0
  0
 5. Helena pisze:

  POWODZENIA panie Darku,jak to śpiewał wieszcz Czesław Niemen-,,Bo ludzi dobrej woli jest wiecej ,i ja wierzę w to !!! Ja i moja rodzina też wpłaciliśmy jakąś kwotę na którą w tej chwili jest nas stać.

  0
  0
 6. Marcin Labocha pisze:

  Ja również wpłaciłem

  0
  0
 7. Zdzisław pisze:

  Może tym torem ,co pan Darek !Cel uświęca środki !Należalo by może podzwonić ,podjechać do znajomych lokalnych firm.Trzeba pomóc temu dzieciakowi i jego rodzinie

  0
  0
 8. Dariusz Szlęk pisze:

  Będąc na Sesji Rady Miasta Żarki w dniu 30 listopada 2017 roku i po odczytaniu apelu rodziców Nikosia Mocnego o pomoc finansową dla swojego syna w sprawie pilnego leczenia ,to będąc gościem na tej sesji raczej nieproszonym i niemile widzianym na obradach sesyjnych odniosłem wrażenie że to tylko przeczytano i nic i przechodzimy do dalszego punktu obrad. Jestem tą sytuacją zdruzgotany jako mieszkaniec Gminy Żarki i wstyd mi za taką Gminę że tylko bebłocze się jak to pięknie rozwija się i jak tu cudownie jest ale zarazem jak olewa się podstawowe wartości o dbanie suwerena . Totalna znieczulica.Gmina rozwija się bo pieniążki daje Unia i sprawdza jak one są wydawane a nieprzeżerane i rozpierniczane Bóg wie raczy wiedzieć na co a paradoks polega na tym że pienążki otrzymane z Uni w postaci dofinansowań i różnych dotacji ,to wcześniej Polska musi wpłacić do wspólnego koszyka finansowego kasę i póżniej się tym cieszyć czyli potrzebny jest nadzór nad wydatkami i widać że kasa sama z nieba nie spada. Jakby nie było kasy z Uni to Gmina stałaby w miejscu z rozwojem.Został jedynie wykonany chocholi taniec radnego Alojzego Zielińskiego pt.co kto może niech wpłaca ?Myślałem że Gospodarze sesji wezmą czapkę obrócą i oblecą całą Salę Sesyjną zbierając przy tym pieniążki a chyba nikt nie odmówiłby zrzuty finansowej dla dzieciaka Nikosia,chyba że ktoś nie lubi inicjatyw zbiórek finansowych na leczenie zapoczątkowanych przez Jurka Owsiaka to niech zgłosi się do mnie to mu wytłumaczę jak to działa,a na sali na której było dość sporo uczestników tj.Radni,Sołtysi,Dyrektorzy Szkół,Kierownicy Szkół , Goście zaproszeni,INNI GOŚCIE, o mojej osobie tylko mogę powiedzieć że dla wielu intruz czy celebryta jak tam sobie co niektórzy pozwalają mnie nazywać ,więc nazywam się Szlęk Dariusz,to podejrzewam że troszkę kasy dałoby się uzbierać do wpłaty, notabene zważywszy że sam jeden Radny Mirosław Jaskólski wpłacił 1000 złotych to może by jakiś rekord padł na tej Sesji a uczestnicy Sesji przed kamerami poniekąd nie mieliby wyjścia bo to takie troszkę zło konieczne ta obecność kamery na Sesji.Nie ja byłem Gospodarzem Sesji ani prowadzącym obrady sesyjne ale naprawdę wstyd mi za was strasznie ale mam cichą nadzieję że wy jednak w piorunująco szybkim czasie zrewanżujecie się a nie ma czsu bo jutro jest Mikołaj i NIKOŚ tego KOCHANEGO MIKOŁAJA potrzebuje bo przed nim dopiero świat otwiera się aczkolwiek na samym początku już mu dokuczył ale myślę że to nic bo NIKOŚ nazywa się MOCNY to do czegoś zobowiązuje a my do roboty i piterki opróżniać. Dziękuje wam już w imieniu NIKOSIA za właty których dokonacie.

  0
  0
 9. Dariusz Szlęk pisze:

  To na św.Mikołaja dla NIKOSIA wpłaciłem 1250 złotych i podałem potwierdzenie wpłaty do UMiG Żarki i zobaczymy czy opublikują to na oficjalnej stronie Gminy Żareckiej w księdze gości czy ewentualnie zostanie to tak schowane że tylko haker będzie mógł to podejrzeć i co najważniejsze czy CENZOR to puści a napisałem pozwolenie na upublicznienie moich danych osobowych. Teraz czekamy na ruch ze strony Burmistrza Klemensa Podlejskiego ile on przeleje jako Dobry Gospodarz ? Jeśli tylko 10 % miesięcznego poboru za funkcję Burmistrza wyasygnuje pan Podlejski,to wtedy zrówna się ze mną ale myślę że Burmistrz Podlejski ma wielkie serce i nas zaskoczy wysokością wpłaty że po prostu rozbije bank. Czekamy też na Radnych i Sołtysów i też chcemy obejrzeć jak popiszą się dobroczynnością.

  0
  0
 10. Julia pisze:

  BRAWO panie Dariuszu !!! Szacun dla Pana !!! Są ludzie na tym świecie nawet jak mają pieniądze to nie lubią się dzielić z potrzebującymi ! Mam nadzieję ,że brakującą kwotę NIKUŚ otrzyma !

  0
  0
 11. Lubimy ten portal pisze:

  Wszyscy włączyliśmy się w akcję ,trzymamy kciuki ,ta zbiórka dla NIKODEMA musi się udać !!!!!!! Chłopczyku damy Radę !!!!

  0
  0
 12. Pomagajmy bezinteresownie pisze:

  Jestem na portalu,oglądam,czytam od początku ! Przed chwilą wysłałam tylko 100 złotych na Się pomaga !!!!bo na tyle mnie stać! Każdy może nawet 2 złote wysłać ,bo każdy może wysłać dobrowolną sumę z zasobności portfela lub z Potrzeby serca

  0
  0
 13. Pomagajmy bezinteresownie pisze:

  Brawo My bo chcemy i będziemy pomagać

  0
  0
 14. Dariusz Szlęk pisze:

  Jest 23.24 p.m. 07 grudnia 2017 roku i NIKOŚ MOCNY ma już uzbieraną kasę na operację.Trzymaj się mały i wwracaj do zdrowia a jak coś to w niedalekiej przyszłości zapraszamy do nas do Żarek do Zielonych Żarki ,bo myślę że po zabiegu będziesz w pełni sprawnym piłkarzem.Dziękuje wszystkim,którzy pomogli NIKUSIOWI sięgnąć po szczęście i może teraz lecieć do USA po zdrowie.Dziękuje moim znajomym za spore wpłaty na które otrzymałem potwierdzenie że wpłaty zostały dokonane i cieszy mnie to że nie zostaliście obojętni wobec apelu o pomoc. Siła mediów jest piorunująca bo kasę udało dozbierać się o czasie.Dziękuje i zapraszam na JURĘ i do mnie na szampana tych co wpłacili na NIKOSIA kaskę a i potem NIKOSIA na piesze wędrówki po JURZE. SIEPOMAGA.

  0
  0
 15. Mirosław Jaskólski pisze:

  Zbiórka dla Nikosia zakończona sukcesem !!! Myślę, że każdy z nas, który dołożył swoją cegiełkę jest zwycięzcą. Daliśmy Nikosiowi szansę na normalne życie.

  0
  0
 16. Julia pisze:

  Dzięki ,diękuję wszystkim !Dzieki źe to dziecko dostało szanse ! Dziękujemy temu Portalowi ,żę jest i będzie z nami na dobre i na złe !!!!

  0
  0
 17. Pomagajmy bezinteresownie pisze:

  Panie Dariuszu -Szacun dla Pana !jeszcze raz Szacun i dla Darczyńców

  0
  0
 18. Lubimy ten portal pisze:

  Panie Darku udało Się ! Szacun,jeszcze raz Szacun udało się uzbierać tą kwotę !

  0
  0
 19. Mikołajjjjjj pisze:

  A ja Mikołaj wyczytałem że URZĄD GMINY NIC NIE MOŻE PODAROWAĆ na stronie gminnej pisze w sprawozdaniu jakiejś komisji HAŃBA czyżby za małe dziecko i do wyborów nie pójdzie.

  0
  0
 20. HARMONIUSZ pisze:

  Papo Smerfie bierzemy NIKOSIA do siebie bo on też jest NIEBIESKI i tym bardziej mu SIEPOMOGŁO i teraz będzie biegał jak trza.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *