bezchmurnie
17°
13°
środa
Reklama
Posiedzenie Komisji Rewizyjnej ws. skargi na Burmistrza!
03 stycznia 2018 r. | 12:15
32

W poniedziałek 8 stycznia o godz. 9:00 w sali narad UMiG Żarki odbędzie się posiedzenie Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej w Żarkach, podczas którego komisja rozpatrzy moją skargę złożoną na Burmistrza Miasta i Gminy Żarki Klemensa Podlejskiego.

Zostałem również zawiadomiony przez Przewodniczącą Rady Miejskiej w Żarkach - Stanisławę Nowak o niezałatwieniu mojej skargi w terminie, bowiem jest konieczność przeprowadzenia kontroli dokumentacji finansowej/faktur /za okres 3 lat oraz zapytań konkursowych za okres 3 lat dotyczących P.P.H.U. Polbut Marcin Podlejski przez Komisję Rewizyjną Rady Miejskiej w Żarkach.

Przewidywany, nowy termin załatwienia w/w sprawy to 29 styczeń 2018 r.

PAWEŁ GĄSIORSKI32 odpowiedzi na “Posiedzenie Komisji Rewizyjnej ws. skargi na Burmistrza!”

 1. Marcin Labocha pisze:

  Będzie live?

  0
  0
 2. Zdzislaw pisze:

  Prosimy ,wreszcie co dzieje się w tej Gminie jest transparętne,na Sesjach i Komisjach mieszkańcy pracujący mogą zobaczyć na żywo ! Ja wnioskuję aby ustawa na to Wyszła z projektu Rządowego

  0
  0
  • Dariusz Szlęk pisze:

   Zdzisławie zobacz jak w obiektywie fleszów ta Gmina przyjazna mieszkańcom zmienia się dla nas. Burmistrz Podlejski nie podaje nigdy wyników sondażu odnośnie Transparentości w GMINACH,Jak GMINA JEST PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM,CZAS OCZEKIWANIA NA ZAŁATWIENIA SPRAW W GMINACH,tutaj się nie podaje na którym miejscu są Żarki-niewygodny temat dla Włodarza a miejsca zamykają rankingi więc standartowo Podlejski nabrał wody w usta.

   0
   0
 3. osa pisze:

  Kto miłlby niby placić za twuj fantastyczny pomysł z ustawa? sprecyzuj pomyłl?

  0
  0
  • Dariusz Szlęk pisze:

   Osa idź do szkoły i się ucz ! Teraz masz uniwersytet III-go Wieku ale pamiętaj że Pan Burmistrz Podlejski nie lubi inteligencji,to taka rada dla ciebie osa uważaj na BROS,wiele ludzi pyta mnie na e-mail: darek@zarki.pl kto ty jesteś i co za oszołom jesteś ale zarazem mieszkańcy się cieszą że powodujesz dyskusję między nimi. osa ty powinnaś zostać doradcą Macierewicza,będe leciał na Warszawę to cię zabiorę w gratisie.

   0
   0
   • osa pisze:

    Ciekawi mnie czy ty jesteś kretonem od poczęcia czy to z latami się poglebiło .Proponuje ci rypnąc pare razy po 100 gram napoju który rozpali twe kubki smakowe a może zaczniesz pisać z sensem bo tylko bełkot i bełkot !!!!!!!!!!!

    0
    0
    • Zdzisław pisze:

     Kretynem i analfabetą do kwadratu to -ty jesteś -osa !Tyle błędów ortograficznych w każdym twoim wpisie to rozpacz twojej edukacji

     0
     0
 4. Kos pisze:

  A kiedy Powstanie taka strona odnośnie Myszkowa . Dlaczego nie ma sesji z Myszkowa ??? Czemu tylko Żarki?
  Czy zakres działania pana G to tylko gminy Miejsko-Wiejskie ?? Nie rozumiem nie ma w Myszkowie żadnego opiniotwórczego medium . Jest gazeta demokratyczna ale jakość tej gazety ocenia tylko za wzór mój ojciec bo on nią zawsze rozpala w Centralnym .

  0
  0
  • Marcin Labocha pisze:

   A co nas Myszków interesuje?

   0
   0
   • Dariusz Szlęk pisze:

    Panie Marcinie mnie Myszków podoba się i fajnie się rozwija ale co nie które Kanalie to psują.Pomożemy miastu Myszków -duże wyzwanie ale jeśli mieszkańcy proszą to nie ma wyboru a ja tylko 3-ech rzeczy w życiu nie odmawiam.

    0
    0
  • Dariusz Szlęk pisze:

   KOS za to niszczenie surowców wtórnych to ja bym ci mandat wlepił. Ty jako Kos to chyba pod ochroną jesteś ale w twoim przypadku zrobiłbym wyjątek. Ty jako Kos to fruwak jesteś to zgłoś się do mnie i będziesz latał po Myszkowie i wiadomości zbierał. Coś pożytecznego wreszcie zrobisz dla tego Miasta Myszków.

   0
   0
  • Dariusz Szlęk pisze:

   Poniżej odpowiedź dla ciebie Ptaku Niebieski.

   0
   0
 5. as pisze:

  Według Pani super rzecznik gminy Żarki – Żarki nie są gmina miejsko – wiejską . Ze wsią mają niewiele wspólnego a rolnicy już nie działają.

  0
  0
 6. Dariusz Szlęk pisze:

  Jeśli chcesz wiedzieć coś więcej na temat co ma rolnictwo wspólnego w Gminie Żarki to pisz na : darek@zarki.pl bo tak publicznie to trochę nie bardzo mi pisać bo zwaliłbym budżet Gminy Żarki do kosza i drastycznie obniżłbym wpływy do kasy Gminy Żarki ale bardzo się zastanawiam czy tego nie zrobię bo Burmistrz Podlejski mi strasznie dokucza w Kotowicach w taki sposób że cały rok 2017 w Kotowicach na ulicy Ogrodowej zakazał łatania dziur w drodze należącej do Gminy w której jest Szeryfem i szczyt jego podłości to że Podlejski nie zaprasza mnie na spotkania ważnych dla mnie z powodu interesu publicznego. Panie Burmistrzu pana postępowania zmuszą mnie chyba do ograniczenia wpływu do kasy Urzędu Gminy w Żarkach jeśli pan nie zaprzestanie ustalania porządku na mocy Spe Ustawy bo pan wykorzystuje tą ustawę ale mnie się to nie podoba. Ja uprawiam pole w Kotowicach a pan mi przeszkadza. Kotowice to nie Osiedle 600 Lecia w Żarkach to ja tam panu nie wchodzę w paradę ale jeśli pan mi wchodzi w mój teren Kotowic no to mamy problem. Wiem ,które działki są pana w Kotowicach ale jeszcze niebezpośrednio,to pan rozumie ma pan pecha że mamy je koło siebie i rozumiem pana ogromne zaangażowanie w Kotowicach,ale teraz będziemy w sporze. Zrobię to na serio społecznie ale pana wpływy do kasy Gminy zrobią dla pana duży problem i tutaj pana RIO zablokuje bo wskaźnik wie pan jaki będzie.

  0
  0
  • kontra pisze:

   Panie Darku proszę pamiętać że jest życie też po wyborach i tym co pan sobą tu reprezentuje nie zyska pan nic nowego i dobrego. Sam sobie pan robi krzywdę i daje niezbite dowody działań których zaniechania można dochodzić przed Sądem. Traktuj innych tak jak sam chciałabyś być traktowany… chyba że sam siebie nie szanujesz

   0
   0
   • Bajka pisze:

    Daroooo fajny misio z ciebie BYŁ. Trochę się zaniedbałeś może przez zawracanie sobie dupy takimi niepotrzebnymi rzeczami. Idź pogadaj i może da rade inaczej. Nie ma się co błaźnić tutaj. Zajmij se czas może jakimś sportem bo chyba by ci się przydał. Może coś na s…. (byle nie sport płynny) tym bardziej że mężczyzna z ciebie jak dąb to i cyce widzisz na swojej ulicy wielkie i jędrne

    0
    0
    • Dariusz Szlęk pisze:

     Bajka przedstaw się to cię opiszemy tak jak wyglądasz i zobaczymy co za cudo jesteś ,podaj tylko imię i nazwisko i będziesz bajka. Słuchaj co ty masz z tym piciem alkoholu ? Nie masz głowy to nie pij. Ja tam wolę wypić aniżeli sypiać z kuzynkami,nie chcę pisać takich rzeczy ale nie prowokujcie i podkreślam nie popieram sypiania z Kuzynkami -jasne ?

     0
     0
     • Bajka pisze:

      Co to panie Darku siedzi panu w głowie. Sypianie z kuzynkami skąd taki pomysł?! Można by pomyśleć że głodnemu chleb na myśli. Ma pan takie zapędy? Trochę zdziwiłoby mnie to ale już cholera wie czego się po panu spodziewać. Raz uprzejmy innym razem niespodziewanie chamski. Skąd te zmiany nastrojów? Widać z czymś sobie pan nie radzi. Więc w tym nowym roku życzę panu zdrowia zwłaszcza bo o spokój psychiczny to już musi sobie pan sam zadbać

      0
      0
   • Dariusz Szlęk pisze:

    Czemu kontra piszesz głupoty co ? Jaki SĄD i jaka PROKURATURA co ? Myślisz o tych lokalnych -naszych, to ja ci mówię że to jest jedna wielka MAFIA i na naszym terenie potrzebna jest wielka akcja żeby skubańcom odciąć korzenie. Ja wiem co piszę a ty KONTRA kogo bronisz ,czemu z ciebie kawał Cwela i Pajaca . Umów się ze mną to ci pokażę dokumenty i nie pisz głupot i w jakim ty świecie żyjesz co ? Mam do czynienia teraz z Prokuraturą w Myszkowie i to dla mnie tylko Budynek Prokuratury a w środku ludzie z Układu i to co Prokuratorzy w niej robią to ta instytucja w Myszkowie w obecnym składzie to jest do rozwiązania i myślę ,że Minister Ziobro im tutaj nie odpuści i liczę też na pomoc Wiceministra Patryka Jaki,bo w Myszkowskiej Prokuraturze nie ma sprawiedliwości a jest KOLESIOSTWO-tak nie może być bo jest to już paradoks. Następnie widzę co zrobiło SKO w Częstochowie w sprawie Burmistrza Podlejskiego i jego Chrześnika Marcina Podlejskiego Firmy POLBUT z Jaworznika którzy są spokrewnieni rodzinnie a Klemens Podlejski kłamie przed kamerami i twierdzi że nie są-ten wątek rozstrzygniemy przed Sądem ale nie w Myszkowie ,bo do CBA Warszawa -Rada Miasta Żarek wysłała nieprawdę i wiele informacji Rada MIASTA ŻARKI zaakceptowała to co wcześniej podsunął im Klemens Podlejski i to Radni przegłosowali i wysłali kłamliwe,nieprawidłowe i zatajone informację. Jeśli piszę ja Dariusz Szlęk nieprawdę to proszę podać mnie do Sądu o zniesławienie i jako Radni Rady Miasta Żarki to będzie Wam łatwiej jak zrobicie pozew zbiorowy-będzie taniej a przed wymiarem sprawiedliwości ja będę bronił się sam bo prawdy się nie boję i mogę tego wszystkiego dowieźć przed Temidą.

    0
    0
 7. mieszkanka pisze:

  Nie rozumiem dlaczego Panu Dariuszowi tak zależy na rozgłosie. Z tego co czytam to Pan się pcha wszędzie, ale po co??? Karierę polityczną chce Pan zrobić??!! Wywnioskować można,że Pan to robi tylko dla własnych korzyści!!! Jakieś podziały na tereny, Kotowice są Pana? Fajnie jest oceniać innych byle nikt nie odważył się oceniać nas.

  0
  0
  • Dariusz Szlęk pisze:

   Co ty mącisz o jakiś korzyściach. Co ty chcesz od życia,przyjedź do mnie to ci pomogę . W czym ty masz problem ? Jak coś to ci kasy pożyczę.Co jeszcze chcesz to ci pomogę.

   0
   0
 8. bruno pisze:

  CHIT DNIA ROBIN HOOD ASPIRUJE NA KRÓLA KOTOWIC!!!!!!CIEKAWE CZY ZAKUPIL JUZ ZLOTY TRON????

  0
  0
  • Dariusz Szlęk pisze:

   No mam złoty tron a co to za problem-poleć do Tajlandii to tam złota pod dostatkiem i lubią złote trony i złoto.

   0
   0
 9. Zdzisław pisze:

  -bruno fajnie ty będziesz Jego podnóżkiem

  0
  0
 10. Bujda pisze:

  EEE nieeee Zdzisław będzie pierwszą damą i tym samym zostaną pierwszą gejowską parą królewską z darkiem 🙂
  bo jak widać lubią przecierać nowe szlaki.Buhahahahahahaha. No cóż jaki portal tacy komentujący. Darku Zdzisławie no to na pochybel……

  0
  0
 11. Dariusz Szlęk pisze:

  Nie obrażaj Prezydenta Słupska. Lepsze takie związki aniżeli sypianie z Kuzynkami bo potomstwo kiepskiej rasy wychodzi i wiesz o co chodzi ,bo pisząc takie bzdury to tak myślę że ty chyba z takiego związku to jesteś i wiesz co ty jesteś co ?

  0
  0
 12. Ąntolek pisze:

  Darku ty to jesteś podejrzany. Bo coś chyba nie dokońca styka w główce, że takie pierdoły popychasz. A może to wynik….

  0
  0
 13. czanka pisze:

  a dzisiaj nie będzie transmisji z posiedzenia komisji?

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *