bezchmurnie
17°
12°
czwartek
Reklama
Marek Strzelczyk
Pracownicy ZUK nie sprawdzą odczytów wodomierzy
03 lutego 2022 r. | 11:11
4

Kierownik Zakładu Usług Komunalnych w Żarkach poinformował, że pracownicy ZUK nie będą wykonywać fizycznych odczytów wodomierzy w domach na terenie gminy Żarki.

Stan liczników nalży podać bezpośrednio do ZUK.

Szczegóły w komunikacie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI

UMiG

 4 odpowiedzi na “Pracownicy ZUK nie sprawdzą odczytów wodomierzy”

 1. Ewa pisze:

  Niech nic nie robią… Wcześmiej niech poinfomują seniorów karteczkami w skrzyneczkach o tym fakcie… Szkoda starszych ludzi, którzy zapłacą za niewiedzę i lenistwo pracowników ZUK. Brawo Wy! Gmina przyjazna mieszkańcom. Proszę rachunków też nie wysyłać… Rachunek zapłaci ZUK.

  7
  1
 2. xxd pisze:

  Oszczędzać musi burmistrz, żeby dla zapracowanych radnych i wielkiego pana było! Na szkołach to dopiero teraz zaoszczędzi, dzieci cały miesiąc w domu przesiedzą (podobno dla własnego dobra), ogrzewać budynków nie trzeba, woda się nie leje, prąd się nie marnuje, wozić autobusem nie trzeba… ja to bym do czerwca te dzieci w domach potrzymał… A te szkoły do likwidacji to pracują jeszcze?

  7
  1
  • Uczeń pisze:

   Do xxd- koszty co wymieniłeś to aż 5 % budżetu oświaty;pozostałe 95 % to płace i pochodne .a czy to prawda,że przy zdalnym też można mieć płacone nadgodziny ? wychowawstwo,dodatki wiejskie etc.??

   6
   1
 3. menu pisze:

  Pani Ewo oni robią bardzo dużo o łopatę to się zabijają 5 do jednej łopaty szambo nurek cały czas pędzi swoim wozem bojowym czyli czerwona strzałą i nabija na lewo swoja głęboką kieszeń a wydatków dużo bo trzeba się podzielić na oczyszczalni a widziany jest wszędzie dobry chłop bo nie marnuje godzin na obgryzaniu paznokci tylko działa

  9
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *