zachmurzenie duże
14°
13°
środa
Reklama
Problem z ulicą Topolową w Żarkach
04 maja 2018 r. | 11:28
24

Dostaję od was różne informacje na temat gminy. Jedną z nich jest temat związany z ulicą Topolową w Żarkach. A chodzi o bliskość drogi do nieruchomości znajdujących się przy tej ulicy. Narzekają Mieszkańcy, a wykonawca tej inwestycji jest ślepy i głuchy na ich uwagi.

Przeczytajcie treść maila, którego otrzymałem w tej sprawie.

"Uważam,że powinien pan podjąć temat kolejnego ,,bubla" Burmistrza.Super,że jest robiona droga,szkoda tylko, ze wszystko robione jest na byle jak.Droga ma ok.5 metrów szerokości, przebiega prawie pod samym płotem wszystkich nieruchomości z jednej strony.Brak pasa zieleni nie wspominając o chodniku.Skoro będą podjęte prace rewitalizacyjne budynkow socjalnych,to dlaczego inwestor nie pomyślał,że jeszcze trzeba do wszystkich budynkow i firm przy tej ulicy dojść. w jaki sposób po tej drodze będą poruszać się mieszkańcy a przede wszystkim dzieci.Jest to droga ,gdzie jeżdżą tiry i ogromne samochody dostarczające drzewo do tartaku. Patrząc od ulicy Moniuszki po prawej stronie jest na tyle miejsca,że gmina mogła wykupić pas terenu i zrobić chodnik.W innych miejscach np.na osiedlu 600 lecia ,można było zastosować specustawę np. na ulicy Chryzantem i planować drogi( o co nie zabiegali właściciele nieruchomości) :Kąkoli czy Konwali. Istotny jest również fakt ,że kierownikiem budowy, inspektorem nadzoru ,geodetą i operatorem sprzetu budowlanego, dostawcą materiałów i decydentem w jednj osobie jest pan Sosnecki. Bardzo proszę o zainteresowanie".

Pozostawiam to do waszej opinii.

PAWEŁ GĄSIORSKI24 odpowiedzi na “Problem z ulicą Topolową w Żarkach”

 1. bruno pisze:

  Jak coś robią to źle, jak nie robią jeszcze gorzej. Jakie chodniki ? jakie problemy? po to ulica jest robione aby żulernia mieszkająca obok miała jak do wyremontowanych domków wracać.

  2
  12
  • bruno pisze:

   Pisz brudasie pod wlasnym Nickiem bo nigdy nikogo kto ma jakiś problem nie nazwalem zulem!!!tiry do tartaku jeżdżą nirmalna sprawa a skoro dzieci bawią się na ulicy to winy i rodziców trzeba szukać a nie winić drogę .

   1
   9
 2. KTOŚ pisze:

  Żulem i pasożytem to ty jesteś Bruno od kilkunastu lat , dzięki burmistrzowi tak dobrze się bawisz i miewasz ! W życiu tak bywa ,że raz na wozie- raz pod wozem !

  12
  1
 3. Wyborca pisze:

  będzie trzeba chodzić po drodze

  1
  7
  • bruno pisze:

   Ciekawe po co tam chcesz chodzić bo droga na spacerek kiepska otoczenie mało przyjazne .WIDAĆ ŻE PISZESZ ZEBY TYLKO COŚ PISAĆ !

   0
   11
   • Wyborca pisze:

    jak to po co? po ulotki klimka podczas wyborów

    11
    1
   • marek pisze:

    bruno przyjdz wieczorem na ulice topolowa to ci sie zapytam wprost co ci nie pasuje u nas co mieszkamy w tych szeregowych domkach i co ci sie w nas mieszkancach nie podoba nie jestesmy wcale zli ale z liscia to bys na dzien dobry zarobil

    14
    1
    • kasia pisze:

     Szeregowych domkach ????proszę sprecyzuj swą wypowiedź bo domki to zazwyczaj są prywatne .

     3
     8
     • Anty Kasia pisze:

      Nie bądź bezczelna ! W życiu różnie bywa ! Obyś nie musiała szukać kiedys takiego domku do zamieszkania !

      9
      2
 4. Marcin Labocha pisze:

  Szykuje się kolejny bubel czarnego pana.

  13
  1
 5. bruno pisze:

  Labocha nie zaczynaj z czarnym pasem, bo czarny pan do w konfesjonale siedzi.

  1
  9
 6. Marcin Labocha pisze:

  I co miesiąc pensje ci przelewa.

  13
  0
 7. bruno pisze:

  Tak jest regularnie i na koncie zawsze kasa jest a często gęsto jeszcze nagrody w formie pieniążków też przelewa i co łyso ci Labocha

  8
  1
  • bruno pisze:

   Jakim trzeba być wiesniakiem myśląc że pisząc w taki sposób pod nie wlasnym nikiem uda się kogoś zdyskredytowac !!!!Ale świat jest pełny tepych brudasow bo inaczej takiego kogoś nazwać się nie da!!!!!!

   0
   9
 8. Zal pisze:

  Jak strasze mają niektorzy życie? Mają zwidy o jakiś czarnych panach, jakieś lody, brudasy, podszyci zazdrością, tryskajacy nienawiścią. Chyba jeszcze w Kościele po Wielkanocy trwa czas, że można odkupić grzechy. Warto wysłuchać faceta w czerni w konfesjonale, może zaprowadzi Was na inne tory. Czacha dymi niektórym. Brakło towaru w płynie?

  0
  10
  • topolowa de luxe pisze:

   nie czytaj ,nie wchodz na ten portal i po problemie a partnerowi sie zal ze czytasz komentarze i ci zal dupe sciska

   6
   2
 9. tradycja pisze:

  W TOK FM Burmistrz mówił, że w Żarkach jest tradycja jednej szkoły podstawowej i jest za jedną. Ulica topolowa była byle jaka i zgodnie z tradycją po ułożeniu kostki będzie byle jaka. Przecież są w Żarkach ulice węższe i bez chodników i zgodnie z tradycją lepiej nie będzie. Co się w d…ch poprzewracało?

  6
  8
 10. Mirek pisze:

  Autentycznie ta jezdnia będzie miała szerokość 5 metrów między wysokimi krawężnikami to niech mi ktoś wytłumaczy jak na tej drodze będą mijać się pojazdy gdzie zwróciwszy uwagę nie ma tam żadnej wysepki i zatoczki na mijankę ? To fakt Podlejski tylko buble wypuszcza tak jak te ścieżki rowerowe zrobił to również cała porażka to robota po łebkach i na wariackich papierach,byle szybko ,byle jak.

  0
  0
 11. Heniek pisze:

  Faktem jest że autentycznie szerokość jezdni na ulicy Topolowej między krawężnikami będzie miała 5 metrów ,to naprawdę przy ruchu jaki tam panuje gdzie dojeżdżają do firm ogromne samochody ciężarowe to niech mi ktoś wytłumaczy jak na tym całym odinku drogi mają się mijać samochody ? Chyba że ul.Topolowa będzie ulicą jednokierunkową . Jest to naprawdę kolejny bubel ” czarnego pana “

  10
  0
 12. rolnik przy Mirowskiej pisze:

  Nie denerwujcie się, poczekajcie. Może to będzie podobnie jak Droga Mirowska ścieżka rowerowa? Na tartak drewno będą dowozić rowerami. Mieszkańcy najpierw pojadą rowerem do magistratu po pozwolenie i dopiero wyjadą z placu samochodem.

  7
  0
 13. Heniek pisze:

  Myślę że dofinansowanie na przebudowę tej ulicy Topolowej powinno zostać cofnięte ,odebrane bo nie spełnia warunków technicznych szerokości jezdni ,bo powinna mieć szerokość 6 metrów a przecież jak kontrolują realizację i wykonanie projektu z dofinansowania to przestrzegają wszystkiego z apteczną dokładnością.

  7
  0
 14. rolnik przy Mirowskiej pisze:

  Z kontrolami z apteczną dokładnością to nie przesadzałbym. Ludzkość widziała już przeróżne odbiory. Czy projekt ulicy był wystawiony do wglądu i konsultowany z mieszkańcami? Kto jest projektantem tej przebudowy? Czy celem tej inwestycji jest zrobienie czegoś porządnie na lata, czy “właściwe” rozliczenie dotacji?

  8
  0
 15. Wasz znajomy pisze:

  Teraz na tartak to się po tarcice jeżdzi a nie wozi się drzewo bo z lasu t.z przydrożni rolnicy co lepsze wykradli

  0
  6
 16. Zwykły obywatel pisze:

  Wrzuci ktoś artykuł o czymś a wy sie szarpiecie jak wściekłe psy, nie trudno zauważyć że dokładnie o to chodzi, ludzie nie macie co robić,? Pomyslcie trochę bo aż żal patrzeć jak dajecie soba manipulować, wszedzie do okola nam zazdroszczą takiej gminy i takiego gospodarza tylko wy nie potraficie docenic tego co mamy, popatrzcie na Myszków czy Poraj tam sie nic nie dzieje, ale narzekajcie dalej widać to najlepiej wam wychodzi

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *