pochmurnie
24°
23°
sobota
Reklama
Przerwa w dostępie do wody w Żarkach
13 października 2018 r. | 13:00
6

W poniedziałek w godz. 8:00 - 15:00 przy ul. Częstochowskiej, Św. Barbary, Spadowej, Mickiewicza, Staffa, Słowackiego, Norwida, Sienkiewicza, Orzeszkowej, Prusa, Broniewskiego w Żarkach nastąpi przerwa w dostępie do wody.

Przerwa będzie spowodowana pracami na sieci wodociągowej wykonywanymi przez pracowników Zakładu Usług Komunalnych w Żarkach.6 odpowiedzi na “Przerwa w dostępie do wody w Żarkach”

 1. Mufka pisze:

  To chyba Świerdzy i Labochy nie będzie w pracy w poniedziałek i firma wodociągowa z Żarek zostanie wyłączona z ruchu.
  Prawdopodobnie wezmą urlop okolicznościowy- kacowy po planowanych wiecach niedzielnych Komitetu Niezależnych Żarki Klemensa Podlejskiego i jego wściekłych radnych, którzy na spotkaniach szczekają i ujadają.
  Ciekawe czy Naczelny i jego drużyna są szczepieni przeciwko wściekliźnie ???

  24
  6
  • bruno pisze:

   wpis w stylu jestem leko uchylniety /ta i za cholere nie wiem co napisac :)Próbuje mieszac ale jestem zbyt slaba/by psychicznie i intetelektualnie zeby napisac cos z sensem 🙂

   7
   23
 2. Xxx pisze:

  Szkoda ,że Jaskolski nie kandyduje na Burmistrza , to towarzystwo by rozpizyl w try miga

  13
  4
 3. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk" pisze:

  Zapraszamy na DEBATĘ
  Zapytamy panią Nowak o dziwnych przebiegach przetargów na zakup działek,o dziwne przekształcenia działek z rolnych na budowlane w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego ,o dofinansowania z Partnerstwa Północnej Jury ze Złotego Potoku i oczywiście to wszystko dla pani przewodniczącej Nowak —RODZINY.
  Zapytamy pana Hamerlę ile wyciągnął kasy z Partnerstwa Północnej Jury ze Złotego Potoku dla swojej rodziny na rozwój i rozkwit działalności gospodarczej—niech radny Hamerla potwierdzi że pieniędzy dla innych osób starających się o dofinansowanie w PPJ w Złotym Potoku w perspektywie 2014-2020 już po prostu nie ma a jego rodzinie dziwnym trafem się udało ???
  Zapytamy Alojzego Zielińskiego jak udało mu się przekształcić działki z rolnych na budowlane w MPZP w Żarkach gdzie jemu przekształcono a innym nie.
  Zapytamy radnego Zielińskiego ile osób zameldował w swoim domu w roku wyborczym 2014-ym,bo z tej ilości zameldowanych osób u niego w domu podczas tamtych wyborów samorządowych przy takiej powierzchni jego domu to musieliby spać oni na stojąco ???
  Zapytamy radnych jak troszczyli się o przeciętnych mieszkańców
  ** PODLEJSKICH**Gminy Żarki i w czym im w ogóle pomagali,podczas tej czteroletniej kadencji ???
  Całego NACZELNIKA tej korupcji będziemy pytać o wszystko ale nie wiemy czy będzie się ratował ucieczką ,czy może wezwie Straż Miejską z Żarek,czy może wezwie Policję czy może w końcu będzie odnosił się do adwersarzy grubiańsko i z pogardą jak to jest w jego stylu albo nabierze wody w usta i nie będzie odpowiadał na zadawane pytania ???
  Mamy fajny prezent i niespodziankę dla pana Podlejskiego i myślę że
  podczas dzisiejszego spotkania będzie nią zaskoczony ale nie wiem czy ją odbierze czy też pan Podlejski nam ucieknie ???
  Ja osobiście poddałbym
  się ale zobaczymy co zrobi NACZELNY ???

  5
  3
 4. staś pisze:

  Z STRONY UMIG ŻARKI – http://www.umigzarki.pl/aktualnosci/4613
  Średni samochód ratowniczo-gaśniczy dla OSP Jaworznik został przyprowadzony dzisiaj (13.10.) do gminy Żarki. Nowe auto kupiono za 799 500,00 zł. Ochotnicy z OSP Jaworznik otrzymują samochód marki Mercedens – Benz, model Atego wyposażony w silnik wysokoprężny o mocy 220kW, podwozie drogowe w układzie napędowym: 4×4 uterenowione, silnik o zapłonie samoczynnym, posiadający aktualne normy ochrony środowiska (czystości spalin) spełniający normę emisji spalin. Auto ze zbiornikami na wodę (4,3 m sześcienne) oraz na środek pianotwórczy, wyposażony w autopompy.
  Zakup jest możliwy dzięki uzyskaniu dofinansowania a w ramach wzmocnienia potencjału służb ratowniczych w ramach unijnego dofinansowania. Dofinansowanie wynosi 337 500,00, wkład własny zapewnia również gmina Żarki. – CZY PANI RZECZNIK MOŻE NAPISZ ILE GMINA ZABRAŁA KREDYTU DO ZAKUPU SAMOCHODU PRZED WYBORAMI

  4
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *