zachmurzenie duże
19°
18°
czwartek
Reklama
Pyszna Przewodnicząca Wioletta Król nie zna Statutu i Regulaminu RM
28 lutego 2019 r. | 16:18
17

Dziś podczas posiedzenia Komisji Wspólnej jej Przewodnicząca Wioletta Król dała wyraz tego że nie zna lub nie przestrzega Statutu i Regulaminu Rady Miejskiej w Żarkach. Poniżej w uzasadnieniu możecie zobaczyć jak Przewodnicząca Komisji Wioletta Król dopuszcza pod obrady szanownej komisji projekty uchwał. Dobrze że otrzymałem wyjaśnienie od Przewodniczącego Rady Miejskiej w Żarkach Pana Mariusza Pompy informację że niżej publikowane uzasadnienie napisał dyrektor ZEAOS-u Pan Jakub Grabowski.

DARIUSZ SZLĘK17 odpowiedzi na “Pyszna Przewodnicząca Wioletta Król nie zna Statutu i Regulaminu RM”

 1. Hanka pisze:

  A czy kolwiek Z radnych a nawet pan Burmistrz na czyms kolwiek się znaja. TAK MOŻE NIE WSZYSCY Ale szlek to się bardzo dobrze zna.,ale od dupy strony wszyscy be a szuja cacany weź się chlopie za wiosenne porzadki bo jeszcze troche to Z chalpy nie wyleziesz bo tak brudem Już zarosles niedojdo

  33
  38
 2. eciepecie pisze:

  Hanka daje Ci łapkę w górę! toż to sama prawda.

  24
  30
  • Werty pisze:

   Hanka lepiej będzie jak się zajmiesz swoim podwórkiem a nie pana Darka , Darek zadaje pytania ale odpowiedzi brak bo są za trudne pytania żeby merytorycznie na nie odpowiedzieć , jeżeli jest to obrażanie czy szkalowanie kogoś ,to przecież droga jest wolna do prokuratury o wyjaśnienie , dla władzy jest lepiej jeżeli ludzie mniej wiedzą co się dzieje .

   24
   8
 3. Smutna pisze:

  Hanka i eciepecie -to głos elyty ?

  29
  15
  • eciepecie pisze:

   Jeśli każdy, kto ma dość tych brednie pisanych przez “Panów redakturów” to elyta to owszem chcę się do takiej “elyty” zaliczać i powiedzieć głośno DOSYĆ! BREDNI, POMÓWIEŃ, SZKALOWANIA. To ni jest konstruktywna krytyka tylko buraczany hej, obrażanie, pomówienia. Dosyć mam czytania o tym, że każdy (prócz autora tych wypociń} jest zły, głupi, zepsuty i nic nie potrafi! Mam tego po uszy i jeśli to znaczy, że należę do “elyty” to zgoda.

   23
   35
 4. oświecony pisze:

  Polecam obejrzeć końcówkę posiedzenia wspólnego komisji rady miejskiej w Żarkach. Jak został potraktowany przez “dobrego gospodarza” radny Maślankiewicz, który zapytał m. in. o funkcjonowanie szkoły podstawowej w Żarkach.
  Dziękujemy Panie Macieju, że poruszył Pan tę istotną dla rodziców kwestię, bo na zebraniu ogólnym w szkole, na które władze się nie “pofatygowały”, nie uzyskaliśmy żadnych informacji. Mam nadzieję, że podzieli się Pan z nami obiecanymi odpowiedziami na piśmie.
  A my będziemy patrzeć władzy na ręce i będzie nas coraz więcej!!!

  37
  19
  • Jaworzan pisze:

   Dobra tylko przed wyborami a teraz ludzi nie zna Szkolna dziurawa jak sito szamba ludzie wylewaja smród wszędzie zero kontroli jakiejkolwiek ulice szkoła droga Kielecka jeżdżą po Szkolnej jak szaleni i dzieci mają być bezpieczne ostatni wypadek nikogo nic nie nauczył a gdyby tak dziecko szło młodzi to robią tutaj sobie wyścigi gaz do dechy brawa dla RADNEJ

   32
   9
 5. pobocza pisze:

  Mam pytanie
  W poboczach dróg gminnych często widzę krzaki , suche chwasty, śmieci. i butelki po mocnych napojach.

  Do czego to podobne żeby przy drogach było takiecie dziadostwo ?
  Pobocza to nie chodniki i nie należą do mieszkańców . Radni nie wiedzą tego ?

  19
  1
 6. Radny to znaczy kto? pisze:

  Radny -co znaczy to określenie?
  Czy ktoś może wytłumaczyć kto to taki?

  10
  2
 7. Radny to pisze:

  To osoba wyłoniona w wyborach samorządowych do :
  * reprezentowania w radzie gminy mieszkańców swego okręgu,
  * należnego dbania o swój okręg wyborczy,
  *dbania o rozwój gminy,
  w sposób i w zakresie określonym przepisami prawa samorządowego.
  Jako osoba głosująca za lub przeciw absolutorium dla burmistrza radny jest odpowiedzialny za NADZÓR NAD GOSPODAROWANIEM FINANSAMI GMINY.
  Dlatego instytucje takie jak prokuratura czy CBA gdy do nich wpływa jakaś skarga na jakiegoś wójta czy burmistrza mają prawo wystąpić o sprawdzenie jej zasadności przez właściwą radę gminy .

  8
  0
  • Życzliwa pisze:

   Chciałabym aby to przeczytał radny Henryk Świerdza. Sam nic nie robi a jak P. Maślankiewicz wstawił się za Kołem Gospodyń Wiejskich w Przybynowie, to P. Świerzawa go zrugał. Wsyd radny Świerdza. Wyborcy czytają i oglądają.

   16
   0
 8. Sapkowska Marzanna pisze:

  Panie radny Świerdza, czy Pan już nie pamięta, że razem z radnym Wartą, byliście na zebraniu koła gospodyń wiejskich w Przybynowie? Zostaliście Panowie zaproszeni przez KGW. KGW prosiło Panów o pomoc w uzyskaniu lokalu na swoją siedzibę. Moim zdaniem skoro KGW zwróciło się do Pana Maślankiewicza to znaczy , że ma większe zaufanie do radnego Maślankiewicza niż do radnych z Przybynowa. Prawdziwym radnym jest ten, do którego chętnie zwracają się o pomoc mieszkańcy , a nie ten który formalnie jest przypisany do okręgu. Mieszkańcy mają prawo zwracać się do każdego radnego a zwłaszcza do takiego, którego obdarzają dużym zaufaniem.

  12
  0
 9. Lutka pisze:

  Brawo P. Maslankiewicz.Brawo P Marzenko radni z przybynowa maja skleroze a teraz w glowie do trojcy dobrac sobie soltysa tego im do szczescia brakuje.i w przybynow zakopany.

  11
  0
 10. Lutka pisze:

  Oj p.radna Krol nieladnie, nieladnie

  10
  0
 11. Lutka pisze:

  Oj p.radna Krol nieladnie nieladnie.

  10
  0
 12. Życzliwa pisze:

  Pani Lutko, widocznie Pani radna Król bierze przykład z Pana radnego Labochy. Pan Labocha, też nie pozwala się wypowiadać. Przykre.

  9
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *