zachmurzenie duże
sobota
Reklama
Radni atakowali Mieszkańca na posiedzeniu komisji
30 maja 2018 r. | 08:57
17

Wczoraj w Żarkach odbyło się posiedzenie Komisji Gospodarki i Mienia, podczas której jeden z Mieszkańców zadawał radnym i Burmistrzowi bardzo kłopotliwe pytania. Ci odwdzięczyli mu się atakiem na jego osobę. Jeden z radnych siedział do Mieszkańca tyłem...

Sprzeczki możecie zobaczyć na wideo poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI

? Posiedzenie Komisji Gospodarki i Mienia w Żarkach

Gepostet von Gmina Żarki am Dienstag, 29. Mai 2018

 17 odpowiedzi na “Radni atakowali Mieszkańca na posiedzeniu komisji”

 1. pszecie - biorca pisze:

  26 minuta nagrania – podatek od osób prawnych na śmiesznym poziomie. W wpływ w wysokości 50% planowanego.
  To jest najlepsze podsumowanie rozwoju gospodarczego miasta.
  Nawet w 6-cio letnim planie dokładniej zakładano.
  Odpowiedzi Pani w białym tużurku na żenującym poziomie.

  wyniki niezamierzone…

  15
  0
  • Biała pisze:

   Tużurek (z fr.: tout jour, co znaczy: każdy dzień), anglez – rodzaj okrycia męskiego podobnego do żakietu, o wyciętych i zaokrąglonych połach, z jednorzędowym zapięciem i wykładanym, często aksamitnym kołnierzem, kieszonką na lewej piersi oraz kieszeniami z patkami. Miał wąskie mankiety przy rękawach, zapinany był na pięć guzików. Kołnierz sięgał górnego guzika na piersiach.

   Ten noszony na co dzień rodzaj surduta pojawił się w męskiej garderobie w latach 40. XIX wieku, w tzw. okresie biedermeieru. Widywany był jeszcze na początku XX wieku, jednak w latach 30. uważany był już za ubiór staroświecki.

   Tużurek był noszony ze spodniami oraz kamizelką z tej samej tkaniny – najczęściej wełny, a także z filcowym melonikiem.

   Czarny kolor tużurka był tradycyjnie zarezerwowany dla lekarzy udających się z wizytą do chorych.

   Był on ulubionym ubiorem Stanisława Wyspiańskiego.

   10
   2
  • Niemadry@wp.pl pisze:

   Chyba nie placisz podatku od nieruchmosci? bo jakbyś płacił, to bys wiedzial ze do 15 maja byla druga rata. Czyli na koniec maja wpłaty sięgają 50 proc, we wrześniu 75 proc., na koniec roku powinno być 100 proc. Kwartały i procenty. Mówi, Ci to cos? Komentuj, ale mądrze. Krytkuj, ale zasadnie. Jak wiesz tylko tyle, ile zjesz, to daj sobie spokojnie czas na trawienie, a nie na komentarze.

   5
   8
   • pszecie - biorca pisze:

    Mowa jest o podatku dochodowym od osób prawnych a nie o podatku od nieruchomości i tu jest sedno sprawy

    9
    0
   • pszecie - biorca pisze:

    Może ty nie wiesz o podatku dochodowym i nie odróżniasz od podatku od nieruchomości.

    Teraz przeczytaj i zapamiętaj sobie swoje słowa:
    “Mówi, Ci to cos? Komentuj, ale mądrze. Krytkuj, ale zasadnie. Jak wiesz tylko tyle, ile zjesz, to daj sobie spokojnie czas na trawienie, a nie na komentarze”.

    10
    1
    • Niemadry@wp.pl pisze:

     Nie ma to znaczenia. Pół roku, 50 proc. Wszystko w temacie. Czy dochodowy, czy od nieruchomosci?

     3
     8
     • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

      Skąd ty się urwałaś że takie bzdury piszesz o podatkach ???

      1
      0
 2. pszecie - biorca pisze:

  56 minuta Panie Podlejski takie odpowiedzi typu nie zna Pan sprawy, Proszą się zapoznać z aktami osobiste wycieczki itp to może Pan odpowiadać kolegom przy gorzale, a nie w urzędzie odpowiadać mieszkańcowi w Urzędzie. Po to są pytania by Pan ze swoją świtą na nie odpowiadał. Czy Pan to zrozumiał? Dość buty!!!!

  14
  3
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

   Burmistrz Podlejski stwierdził publicznie że nie zna problemu alkoholowego i dziwi sie osobom ,które mają z alkoholem problem. Wychodzi mi na to że Burmistrz Podlejski jest abstynentem. Burmistrz Podlejski też interesował się moją absencją na Sesjach i Komisjach w UMiG Żarki ale te pytania nie były na miejscu a ja jestem osobą prywatną i Buristrza to guzik obchodzi i Burmistrz bierze przykład z Przewodniczącej Nowak że nie wie co to jest RODO a w wielu kwestiach zastawia się niepamięcią a zwróćmy uwagę że Burmistrz Podlejski z wykształcenia to prawnik a tutaj mile widziana jest pamięć. Panie Burmistrzu Podlejski ja Panu nigdy nie zadałem pytania gdzie Pan spędzał czas jak Pan był nieobecny w UMiG Żarki ponad miesiąc ale to nie raz w ciągu roku kalendarzowego. Raz Panu Burmistrzowi zwróciłem uwage w tej materii ale widzę że Pan Podlejski mnie zlekceważył to teraz zweryfikujemy co Pan robił ? Ja jestem osoba prywatna a Pan Burmistrz jest osobą publiczna i stąd są te różnice i sprzeczności interesu o których pisze ” bruno”

   11
   2
 3. Marcin Labocha pisze:

  Zastanawiam się czego ci radni tak się boją? Ośmieszają się tylko, nic więcej.

  10
  6
  • bruno pisze:

   Boja hahaha labocha cos ty dzisiaj bral ???

   4
   8
   • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

    Labocha jest chyba osobą prywatną i może brać co chce bez sprzeczności interesów. bruno zobacz które osoby publiczne pobrały/brały dofinansowania z PPJ Złoty Potok i dziwnym trałem tylko one były wysoko punktowane i ich wnioski były najwyżej punktowane. bruno podpowiedz Panu Radnemu Hamerli żeby nie udawał takiego niewinnego bo widzę że ten Radny nie zna prawa i wchodzi z nim w duży konflikt. Jeśli Radny Hamerla jest emerytem to niech nim zostanie i nie wykonuje prac związanych ze sprzecznością interesów prawnych ale widzę że w tamtych czasach szkolenia milicyjne i zomo odniosły skutek. Otworzy się na wujka,ciotkę,brata,córkę ,żonę i wszystko gra. Na ul. Koziegłowskiej Pan Radny Hamerla dał w innym przypadku pokaz UKŁADZIKÓW i stał się lojalnym RADNYM gdzie za Wodza wskoczy do ognia i jego oddawanie głosów uważam za układowe i wielką prywatę.Panie Radny Hamerla proszę o pokorę i szacunek dla ludzi którzy Pana wybrali. Panie Radny Hamerla ja mam do Pana pytanie od mieszkańców ,którzy dzwonią do mnie ,piszą i przysyłają anonimy—– PANIE RADNY HAMERLA u których mieszkańców wyborców był Pan z propozycją otworzenia działalności gospodarczej i możliwości pozyskania dofinanasowania za pośrednictwem PPJ Złoty Potok ?????????? Czyli Pan zrozumiał że lejemy pałą i kibole uciekają ????? Ilu wyborcom?mieszkańcom Pan pomógł aby się rozwinąć gospodarczo —–bo Pan skorzystał i korzysta na maxa a nawet takiego wrażenia Pan Radny nie sprawia i to chyba z powiedzenia że cicha woda brzegi rwie. Niech Pan odpowie tym mieszkańcom /wyborcom inicjatywę rozpoczęcia działalności gospodarczej i pełnym zwrotem i dofinansowaniem ?Moje prywatne i osobiste stwierdzenie to Panie Radny Hamerla powinno być Panu wstyd za tą prywatę.Ale ogólnie Pana kupiono a Pan podnosząc rękę w głosowaniu to Pan nie wie nad czym Pan głosuje i zabiera głos——–jeśli Pan tego nie zrozumiał to przytoczę Panu wypowiedź Starosty Myszkowskiego Pana Dariusza Laseckiego, który wytłumaczył Panu nad czym Pan głosował i co Pan za wielką krzywdę uczynił mieszkańcom ale nie wiem czy Pan do końca zrozumiał przekaz ????????

    11
    3
 4. Obywatel pisze:

  Oni się nie boją , Oni nie znają podstaw.

  9
  3
 5. niezadowolona pisze:

  Bardzo interesujące pytania radnego Jakóbczaka, ale nie dowiedzieliśmy się na jakie koszty sądowe poszło 140 tysięcy złotych, to sporo. 36 minuta.

  11
  2
 6. NIE dariusz szleng pisze:

  Pierwszy raz obejrzałęm takie coś w wykonaniu jakiegoś typa co się do wszystkich przypier…..!!! Radny Pompa cię atakuje, to się obraź ;-). buhahahaha ;-). Radny Pompa cie napastuje to nie przychodx więcej do urzędu, przecież i tak nic z sensem nie mówisz. a Mariusz Pompa i tak źle robi że się do ciebie odwraca ;-). TY JESTEŚ CZŁOWIEKU JAKIŚ…. “DZIWNY” ???!!! Każdy normalny człowiek po obejrzeniu tego będzie wiedział o co chodzi. ty się po prosty czepiasz wszystkiego o wszystko i o nic ;-). Radny gumę żuje i też źle, a weź ty sobie kondona żuj i nic nikomu do tego. Człowieku oni cię i tak dobrze traktują po tym co ty tam odpier….. !!! posłuchałem tego bełkotu i ty jak zadajesz pytanie to w nim jest tyle różnych rzeczy naraz , ze ci radni i urzędasy i tak mają cierpliwość i głowy 6 na 9 że coś z tego kumają i , że ci jeszcze tak ładnie odpowiadają. Ja bym się jednak na radnego nie nadawał z takimi ludźmi jak ty. Nie znam cie, pierwszy raz cię widzę i nie wiem czy masz dzieci ale gdybyś był moim ojcem to bym się po prostu wstydził. Na sesji robisz z siebie intelektualistę a w komentarzu jedziesz kogoś od frajera. To chyba tak nie wypada. z drugiej strony nie wiadmo czy to ty bo to przecież każdy może się podszyć pod każdego. Weź ty człowieku się zastanów czy to warto robic z siebie takiego….. ???!!! A teraz wyjaśniam…. nie pracuje w U.M. Nikt z mojej rodziny nie pracuje w U.M. Nie świadczę usług dla gminy i wszystko o co mógłby się ktoś do mnie przypier…. że mam jakieś korzyści jest na nie. Po prostu obiektywna ocena bo nie co dzień spotykam kogoś na takim poziomie intelektualnym jak to widać na filmie ;-). W sumie tylko tutaj mieszkam i polityke a tym bardziej politykę lokalną mam głęboko w ….;-). Ale Żenada człowieku ;-), TY MUSISZ BYĆ JAKIMŚ STARYM KAWALEREM BO TO AŻ NIEMOŻLIWE ŻEBY BYŁO INACZEJ ;-). PS. A TY WIDZISZ , ZE TERAZ RADNI JUŻ MAJĄ Z CIEBIE BEKE ??? ;-);-);-). jak tak patrzę na ten film i jego gwiazdora to zaraz przypomina mi się mem z fb którego ostatnio widziałęm. ” dariusz nie używał calgonu i wyje… mu bęben” ;-).

  18
  8
 7. Wasz znajomy pisze:

  Radny Jakóbczak i inni przed wyborami nawet część swojego ciała by oddali by do koryta się dostać zapominając o poprzednich wyborach -atakować i pomawiać to im wychodzi najlepiej

  4
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *