zachmurzenie duże
19°
18°
czwartek
Reklama
Radni kłócą się z Mieszkańcami
08 grudnia 2017 r. | 19:53
21

Dziś w Żarkach Rada Miejska - komisja gospodarki zaopiniowała budżet na 2018 roku. Podczas dyskusji, niektórym radnym puściły nerwy. Radnym też bardzo nie podobała się kamera, która dziś nagrywała komisję. Radny Henryk Świerdza miał również pretensje do jednego z Mieszkańców

Całość materiału możecie zobaczyć poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI

???? Trwa posiedzenie Komisji Gospodarki w Żarkach.✅ Zaopiniowanie projektu budżetu gminy na 2018 rok.

Publié par Gmina Żarki sur vendredi 8 décembre 2017

???? Trwa posiedzenie Komisji Gospodarki w Żarkach.

Publié par Gmina Żarki sur vendredi 8 décembre 2017

 21 odpowiedzi na “Radni kłócą się z Mieszkańcami”

 1. Wyborca pisze:

  same buraki

  0
  0
 2. Czerepach pisze:

  Jaka kurna RADA ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
  Komisja Gospodarki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  0
  0
 3. mieszkaniec pisze:

  Czerepach sam/a jesteś pokroju drobiu ale nie wiginełaś

  0
  0
 4. mieszkaniec pisze:

  sorki to do biologa

  0
  0
 5. Biolog pisze:

  Brawo,

  0
  0
 6. Dariusz Szlęk pisze:

  Jak to zamieszanie jakoś da się nazwać ? Trzeba chyba konkurs zrobić na nazwę RADY w Żarkach a oni tak na luzie rozmawiali sobie nad budżetem ponad 40 dużych baniek,fajny spontan z ich strony.

  0
  0
 7. opozycja totalnej opozycji pisze:

  Proponuje nowa nazwe tego portalu!!!!PING- PONGOWE LOTANIE PO GMINACH

  0
  0
 8. Mieszkaniec pisze:

  Nie wytrzymam! Permanentna inwigilacja! No nie wytrzymam

  0
  0
 9. Mieszkaniec pisze:

  Nie można tak myśleć! Przecież gdzieś musi istnieć jakiś inny, lepszy świat!

  0
  0
 10. Mieszkaniec pisze:

  Ja tu widzę niezły burdel!

  0
  0
 11. ZGRYWUS pisze:

  Aj Mieszkańcu do takiego burdelu żeby wejść to trzeba być najlepiej ślepym,głuchym i głupim bo obsługa w tym burdelu to widać gołym okiem miernej jakości

  0
  0
 12. Marcin Labocha pisze:

  Bardzo chamskie zachowanie szczególnie wiceprzewodniczącego. Ten Rompa chyba nie lubi kamer podobnie jak Świerdza

  0
  0
 13. ZGRYWUS pisze:

  POMPA, zaraz będzie ryk że nazwisk Radnych nie zna się. POMPA nawet tyłem do kamery siedzi ale co to będzie jak wyborcy też tak zachowają się jak on wojuje z kamerą i jeszcze nowe regulaminy prasowe będzie Radny POMPA tworzył i wyborcy do niego du,ą się odwrócą.Taki mały przerywnik PISIOR.Świerdza następnym razem to w kierunku kamery francuzem rzuci z Oczyszczalni bo już teraz wąs mu drgał to już na granicy wytrzymałości jak POMPA w WUKO.

  0
  0
 14. OFERMA pisze:

  Rada dla pana od kamery ,że jak ŚWIERDZA ma zamiar cisnąć w kierunku kamery francuzem ,to pan na przyszłą Sesję tj.28 grudnia zabierze kask na głowę ,bo to kurna jeszcze będzie po świętach to jak im procenty nie odparują to może być wesoło aczkolwiek z bałwanami trzeba uważać, bo już sam POMPA doktorat będzie robił z prawa prasowego.

  0
  0
 15. ZGRYWUS pisze:

  Ciemniaku oni stwierdzili ,że nie można zastosować identyfikatorów ponieważ jest ustawa o danych osobowych i nie będą ujawniać się. Lepiej niech nikt nie zna ich z imienia i nazwiska Radnego czy Sołtysa bo to póżniej szkodzi w wyborach bo żle kojarzy się przy obecnym zamieszaniu. Smerfy tylko narzekają że jak oglądają seriale pt.” Sesja “i “Komisja” zaznaczam gatunek filmu komedia ,to tak naprawdę chcieliby poznać aktorów.

  0
  0
 16. Zdzisław pisze:

  Cwana ,taktyczna z pełną premedytacją zagrywka Burmistrza! Pracownik wyjaśnia ,żę nagle Pan Burmistrz musiał wyjechać, o ile dobrze usłyszałem do Będzina . Chyba z prędkością błyskawicy ten Będzin załątwił raczył się zjawić.Niech się kłócą O,Radni z kim chcą,niech się wyborcą narażają.W zamieszaniu łatwiej pewne sprawy przepchnąć !Mój wizerunek jest czysty jak kryształ. Na końcu tej komisji udało się wygłosić przemówienie o wszystkim i o niczym. Oj Cwaniak ten Burmistrz, Cwaniak .

  0
  0
 17. Zdzisław pisze:

  Zapomniałem jeszcze dodać o łechtaniu Ego pana Burmistrza Ciągle mu radni,sołtysi dziękują,zawsze też znajdzie takich mieszkańców ,którzy dziękują burmistrzowi,żę droga zrobiona,że chodnik zrobiony,że dziura w drodze załatana itp. Te zadania są w obowiązkach Gminy,a Burmistrz wykonuje je w ramach etatu,nie robi tego za własne pieniądze! Zakłamanie,lizusostwo to się naszemu Panu podoba

  0
  0
 18. Gwiazdka pisze:

  Wyciszmy się Bracia i Siostry bo to okres Adwentu,Oczekiwania.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *