bezchmurnie
17°
15°
wtorek
Reklama
Radni murem za Podlejskim
09 stycznia 2018 r. | 10:48
58

Wczoraj odbyło się posiedzenie Komisji Rewizyjnej ws. mojej skargi na Burmistrza. Radni jednogłośnie uznali skargę za bezzasadną, argumentując to decyzją Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Częstochowie, które uznało, że przeszukanie 2500 segregatorów, by znaleźć faktury firmy POLBUT Marcina Podlejskiego, tworzy z mojego wniosku informację przetworzoną.

Co ciekawe, wczoraj na sesji skarbnik gminy - Dorota Mucha przyznała, że firma POLBUT wystawia tylko kilka faktur w miesiącu, kilkadziesiąt rocznie. Wszystkie te faktury potrafiła odszukać w kilka sekund. To tylko potwierdza fakt, że argumentacja SKO była dość zaskakująca, a decyzja urzędu bardzo kontrowersyjna.

Sprawa będzie miała finał w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym w Gliwicach, a wczorajsze nagranie posłuży jako dowód w sprawie.

Poniżej nagranie z komisji.

PAWEŁ GĄSIORSKI

???? Trwa posiedzenie Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej w Żarkach

Publié par Gmina Żarki sur lundi 8 Janvier 2018

???? Trwa Posiedzenie Komisji Rewizyjnej w Żarkach.

Publié par Gmina Żarki sur lundi 8 Janvier 2018

???? Trwa posiedzenie Komisji Rewizyjnej w Żarkach.

Publié par Gmina Żarki sur lundi 8 Janvier 2018

 58 odpowiedzi na “Radni murem za Podlejskim”

 1. Wyborca pisze:

  jak można ukrywać publiczne dokumenty ?

  0
  0
  • Dariusz Szlęk pisze:

   Można ukrywać za pomocą znajomości i koneksji.Decyzja SKO jest niespójna i pisane jest wszystko na korzyść Burmistrza Podlejskiego w uzasadnieniu. Przykre to jest że przeciętny mieszkaniec nie może się dowiedzieć jak jego pieniądze są wydawane przez Burmistrza ,którego sam wybrał.To jest nieprawdopodobne żeby Burmistrz Podlejski otaczał się prawnikami,żeby utrudniał coś co nie powinno być tajemnicą,zawiłe uzasadnienia i tłumaczenia. Żeby tak bronić dostępu do informacji,to trzeba coś ukrywać,przecież faktury wystawione i zapłacone.Nie ukrywam że stawki za te usługi są olbrzymie i dlaczego tak to wszystko jest zawiłe że wyjaśnienia są tak bzdurne.Nie rozumiem decyzji SKO z Częstochowy ? Może Pan Burmistrz Podlejski wyjaśni ,że Tomasz Podlejski to brat Klemensa Podlejskiego, który to jest Prezesem SKO w Warszawie . Czy orzeczenie SKO z Częstochowy jest właściwe to okaże się po decyzji WSA w Gliwicach. Panie Klemensie Podlejski dlaczego Pan urządza taki młyn ,gdzie przecież Pan dopiero Stary Młyn odnowił-szkoda tego psuć.

   1
   0
   • Ggg pisze:

    A Pana D. wyjaśnienia jak zwykle proste i błyskotliwe. Przesiakniete pseudoprawdą, teoriami spiskowymi, zupełnym niezrozumieniem, podejrzeniami do całego świata, mieszania przepisów i oczywiście dowodami, wciąż dąży do prawdy i jest coraz blizej. A z drugiej strony idąc tym tokiem myślenia Rzeczywiście ta gmina to bogata. Jakby tak głębiej pomyśleć
    To ci z gminy to Wszystkich już chyba przekupili na każdym szczeblu i w każdej instytucji? No rzeczywiście mają moce urzędnicy z Żarek, tak załatwili że nie ważne kto i gdzie ale jest na ich usługach. Tylko podziwiać skuteczność. A tropiciel spisków zawija sreberka, zawija sreberka.

    0
    1
  • Ggg pisze:

   A kto ukrywa. Dokumenty były. Tylko Pan redaktor nie potrafi udowodnić interesu prawnego, czyli po co mu To? Aby wrzucic do sieci i co co nie mają pojęcia o kosztach, zusach, podatkach i vatach, funkcjonowaniu firmy będą, podpisanych umowach, będą opluwać i dorabiać swoje teorie. Każdy kto ma firmę wie, że jak wpisze na rachunku 10 tyś. , to i tak nie ma 10 tyś. Ale niektórych tu każda kwota powyżej dwóch zer podnieca.

   0
   1
  • Wiesław pisze:

   Niech rano ten święto Jebliwe burmistrz spojrzy w lustro Jakie ma grzechy ,takie jak każdy z nas To jest normalne

   1
   0
 2. Osa pisze:

  Nie ukrywać tylko hiena cmetarnym nie ujawniać. Dla naszych dzielnych pseudo dziennikarzy to nawet lepiej bo dalej teorie spiskowe będą! !!!

  0
  1
  • Dariusz Szlęk pisze:

   OSA to są pieniądze publiczne i obywatel/mieszkaniec ma prawo to wiedzieć. Dobrze ci płacą za pisanie tych bzdur.OSA przyjdź na Sesję i mi to wytłumacz przed kamerami to może ja zrozumię wreszcie o co to biega co ?

   1
   0
   • osa pisze:

    Jakoś nie bardzo widzę te setki obywateli upominających się o te dokumęty!!!!!!!Widzę tylko paru gosci pragnących byc w centrum uwagi.Na sesje nie chodzę, bo pracuje w tym czasie,a i po co miala bym przychodzic skoro wybralam swojego reprezentanta .Ty biegasz na sesje na zebrania wiejskie widocznie masz zbyt wiele czasu lub masz w tym tajny cel.Dzis bezrobotnym i czasowym stal się ojciec wszelkich spekulacji i teorji spiskowych cudowny antoni, proponuje zaprosic go do paczki niezadowolonych z losu.

    0
    1
  • Wiesław pisze:

   Osa ty dawno z Protegowanym Burmistrza Sołtysem Zaborza to juź macie miejsce w Psychiatryku

   1
   0
 3. Wiesław pisze:

  Ty Osa to chyba jesteś tak samo głupia jak Sołtys Zaborza ,że takie głupie wpisy robisz.Sołtys już dawno powinien się leczyć na oddziale psychiatrycznym .Z pewnością przyda się tam prezesowi Asystentka ,która bedzie mu nosiła reklamówkę z dokumentami Spółki .

  0
  0
 4. Gosciu pisze:

  Jak zwykle dla redaktora, albo coś jest zaskakujące, kontrowersyjne, dziwne. Jak tylko nie jest po jego myśli. No dla mnie to jest wielce oburzajace że sam zainteresowany nie przybył. Jeszcze bardziej dziwne, ba wręcz gigantyczne dziwne jest to że redaktor patrzy widzi i pisze , że Pani skarbnik to znalazła w kilka sekund wszystkie faktury. Nie znalazła wszystkich tylko jedną lub dwie wskazane przez radnych. Naprawdę oburza mnie ten fałszywy obraz zmanipulowanych faktów, wybiórczo i jednostronne podejście do tematu. Szukanie sensacji tam gdzie jej nie ma. Każdy ma prawo wystawić rachunek, jak tylko prawidłowo wykonał zadanie zgodnie z umową. I nie ważne jak się nazywa, bo nie jednemu psu Burek. Ale przecież lepiej wierzyć w wielki spisek, insynouwac skok na publiczne pieniądze.

  0
  0
  • Mieszkanka pisze:

   Sam redaktorek nie pojawił się za to Nasz Darek miał dużo do powiedzenia jak zwykle. Dziwne wypowiedzi kupy d…y się nie trzymały. Żałosny ten portal się robi. Popatrzcie ludzie na inne portale Pana Pawła. Podobne artykuły, zarzuty i pomówienia.

   0
   1
  • Dariusz Szlęk pisze:

   Mam nadzieję że WSA w Gliwicach przyłoży się solidnie i wytłumaczy naszym Prawnikom to jest Mecenasowi ANDRZEJOWI HAJDASOWI i Mecenasowi KLEMENSIE PODLEJSKIEMU co to jest informacja przetworzona. Panowie Mecenasi dlaczego robicie cyrk i głupoty wyczyniacie za pieniądze mieszkańców,dlaczego ? Te stracone pieniądze przez wasze uporczywe i bezzasadne spieranie się z prawdą to może już trochę Żłobka by się pobudowało w Żarkach Panie Klemensie Podlejski. Strasznie Pan kombinuje ale Pan się już gubi w oświadczeniach i w krótkim czasie Pan wersje zmienia,coś tutaj nie gra mi.

   0
   0
   • Mieszkanka pisze:

    Cofnij się Dareczku do szkoly podstawowej przeznacz parę groszy zainwestuj w swoją edukację bo coś slabo wychodzi ci składanie zdań, odmienianie przez przypadki. Kłaniają się podstawy gramatyki. A dopiero później zajmij się gmina i jej sprawami. Znalazł się alfa i omega. A tsk naprawdę co ty sobą chłopie reprezentujesz?

    0
    1
    • Dariusz Szlęk pisze:

     Byłem,jestem i będę dobry z przedmiotów ścisłych jak i geografii i historii. Najważniejsze że piszę to sam i większość mnie rozumie z mieszkańców śledzących na bieżąco co się dzieje w Gminie Żarki a jeśli ty nie rozumiesz i ci to przeszkadza to nie wchodź na ten portal i nie czytaj. Wejdź sobie na oficjalną stronę Gminy Żarki i tam sobie dodaj komentarze jak ci się tylko uda i cenzor dopuści twój komentarz.Ja mogę ciebie zatrudnić odpłatnie i będziesz mi pisać komentarze i wiele innych rzeczy co jest do pisania i oczywiście odpłatnie i będzie to twoje dodatkowe źródło dochodu,więc zapraszam do współpracy.Przedstaw się i zobaczymy jakie ty masz wykształcenie i co ty sobą reprezentujesz bo z ukrycia to nie wiem kto ty jesteś a o mnie możesz się dowiedzieć wszystkiego z fb ,bo nie mam czego się wstydzić. Przyjdź na Sesję ,Komisję i wtedy ty broń Burmistrza Podlejskiego -bądź jego Adwokatem i godnie reprezentuj przed kamerami i publicznością bo jak do tej pory to nie wychodzi Włodarzowi ani jego Prawnikowi ,którego notabene opłaca miesięcznie cała społeczność Gminy Żarki w wysokości 3500 złotych brutto.Nie wiem w jakiej dziedzinie ja mam się edukować,to weź mi podpowiedz.Ja na Sesjach ,Komisjach podejmuje rozmowę na każdy temat z każdej dziedziny życia mieszkańców Gminy Żarki a Pan Burmistrz dość że nie odpowiada na pytania proste bezpośrednio to często i gęsto kłamie przed kamerami i pomagają mu pracownicy tutejszego Urzędu w zatajaniu prawdy i kombinatorstwie i to jest feeeeee. Jak Burmistrz może odpowiedzieć szyderczo ze znakiem zapytania czy tam jest jego podpis jak cwanie nie podpisał tego osobiście a podpisała jego pracownica z pieczątką w nagłówku z upoważnienia Burmistrza-to co Pan Burmistrz nie wie co ludzie jego podpisują -przepraszam podwładni ? Ja do rozmowy nie potrzebuje scenariuszy tylko mnie wystarcza wiedza w głowie a Burmistrz Podlejski zasłania się niepamięcią.

     1
     0
   • Halina pisze:

    Wszyscy tłumaczą Ci coś przez kilka godzin a do Ciebie i tak nic nie dociera. Przedszkolak by już zrozumiał a Ty ciągle nic. Powtarzasz wciąż to samo.

    0
    1
    • Dariusz Szlęk pisze:

     Nic nie powtarzam w koło to samo a mówiłem na Komisji o wielu innych sprawach a widzę że jak oglądałaś relację z Komisji to ty nic nie rozumiesz i nie piszesz na temat.Za brak uwagi na lekcji to pani Nowakowa do dzienniczka by ci ‘LUFĘ’ wstawiła a więc cofnij się od początku z edukacją i zacznij od oglądania bajek na wstępie albo nie pij tyle jak nie masz głowy.Weź zapytaj Burmistrza Podlejskiego jaki stan faktyczny miała jego działka budowlana na Osiedlu 600-Lecia ,bo tak mu pamięć zaszwankowała że co kwartał mówi o tej działce inne teorie czyli rolna ,nierolna,buduje się,nie buduje się a najgorsze że nie jest to jedna działka a jest to 10 działek a wypis otrzymała Pani Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej Radna Kowacka i ja będę pytał w kółko teraz dopiero Burmistrza Podlejskiego aż się prawdy nie dowiem. Co mi tylko zasugerujecie w komentarzach to będę wykorzystywał to do ataku na Włodarza i dajcie mu znać że tą robotę co robicie dla niego to przynosi ale inny skutek zły-niezamierzony.Słabi jesteście na mnie jednego. Proponuje wam najpierw nauczyć się dobrze grać w szachy a dopiero ze mną stawać do bezpośredniej walki.

     0
     0
 5. Gapa pisze:

  Masz rację Gościu :zwolennikom teorii spiskowych noski opadły na kwintę;upadła dmuchana teoria o nadużyciach.malwersacji środków publicznych.ciekawe jaka będzie następna wrzutka ?

  0
  0
  • Dariusz Szlęk pisze:

   Kolejny bezzasadny wpis. GAPA weź ty obejrzyj w całości nagranie z komisji i dopiero może zrozumiesz co piszesz.Nie wiem kiedy twoja edukacja dobiegła końca ale twoje wykształcenie ma wiele do życzenia.

   0
   0
 6. bruno pisze:

  Za dzien moze dwa napewno cos wymysla bo na insynuacjach oparty jest ten portal!!!!!!

  0
  0
  • Dariusz Szlęk pisze:

   bruno ty kretynie jeden,ten portal to nie wymyśla a publikuje skany dokumentów obciążających obecnego Włodarza a ty jesteś ślepy albo głupi ale to i to daje się wyleczyć z różnym skutkiem ale spróbuj bo warto bo czytający ciebie żałują i robią zrzutkę publiczną pieniężną na prywatną praktykę medyczną dla twojej osobowości i proponuję ci jeszcze że jak pójdziesz do Włodarza to zabierz z sobą koniecznie wazelinę-przyda się.

   0
   0
   • bruno pisze:

    Mi to się już nawet odpowiadać ci nie chce ty jesteś po prostu nierefolmowalny .ALe to że obrazasz mnie slownie to strzelasz sobie w kolano bo skupię cała swą uwagę na tym forum na tobie bo dziś nie pisałem do ciebie a ty zdanie zacząłeś od obrazania !!!!

    0
    0
 7. Mieszkanka pisze:

  Dokładnie same insynuacje. Nic konkretnego.

  0
  0
  • Dariusz Szlęk pisze:

   Weź lepiej pomyśl jak bronić Podlejskiego przed kolejnymi publikacjami artykułów ,które mu raczej nie przynoszą splendoru,weź przystaw ucho co ludzie mówią bo Włodarza SZWAGIER jak przynosi najświeższe wiadomości i plotki z miasta i z Targowiska to omało z wrażenia z rowerka nie spaduje a jakby dopiero pojechał na wsie okoliczne to czapka z głowy by mu na pewno spadła. Ale lepiej udawać że nic się nie dzieje negatywnego. Taką samą technikę miał Hitler a nikogo w żaden sposób nie chcę porównywać choćby ze względu na charakterystycznego “wąsika” czy też imię brzmiące w języku niemieckim,to właśnie tak było że propaganda mówiła że Niemcy odnoszą sukcesy na froncie a Niemcy szły nieuchronnie w klęskę i porażkę wojenną.Zrozumcie że wasze wpisy nie pomagają Włodarzowi a jedynie dobijacie go i spójrzcie na jego notowania na tym portalu bo jeśli Podlejski jest taki dobry to czemu Radny Jaskólski zajmuje najwyższe miejsce a Podlejski ciągle mierne-to coś słabo ludzie głosują na obecnego Włodarza ?

   0
   0
 8. Edek pisze:

  Aż sobie trud zadałem i przeczytalem decyzję SKO: nie było tam o 2500 segregatorach, tylko o 2500 pozycjach księgowych w każdym roku z siedmiu, a segregatorów 25 na rok. Skarbniczka nie znalazła tych wszystkich faktur w ciągu paru sekund, tylko dwie czy trzy w ciągu może 10 minut. Informacja redachtora jak z radia Erewań.

  0
  0
  • Dariusz Szlęk pisze:

   Edek a po co to bzdurne gadanie ! Burmistrz Podlejski zachowałby się choć raz jak prawdziwy mężczyzna i pokazałby wszystkie faktury publiczności i po krzyku byłoby i po problemie to po co taki błazeńczy opór z jego strony. Tłumaczy się Podlejski że nie ma ludzi do sprawdzenia tych faktur,czasu,środków i materiałów ? Panie Burmistrzu ja się deklaruje że zrobię to społecznie tak jak w Zaborzu i wszystko będzie profesjonalnie zrobione. Mam jeszcze takie jedno pytanie bo na Komisji Rewizyjnej segregatory były wyłożone publicznie ale co gorsza jak one stanowią taką wielką tajemnicę przed mieszkańcami to czemu one nie były wystarczająco pilnowane np.podczas przerwy lub po zakończeniu posiedzenia Komisji. Ja tak byłem zajęty rozmową przez telefon komórkowy że nieumyślnie jeden z segregatorów z fakturami włożyłem do torby i jestem w jego posiadaniu ,to nie wiem czy ktoś sie doliczył tego czy też nie ? Za zgubę to myślę że się należy nagroda a dopiero niedawno się dowiedziałem że jestem w posiadaniu takich dokumentów-przypadek.

   0
   0
   • Farciarz pisze:

    A ten skoroszyt to w jakim kolorze ? preferuję żółty/proszę bez skojarzeń/.czy będzie wystawiony na olx-ie czy allegro?

    0
    0
 9. Wiesław pisze:

  Ludzie i tak swój rozum mają, mimo waszych wpisów potrafią Myśleć i rozmawiać między sobą

  0
  0
 10. Werty pisze:

  A ja mam nadzieję że wcześniej czy później prawda i tak wyjdzie na jaw a wyborca będzie wiedział co ma robić.

  0
  0
 11. Wiesław pisze:

  Mądry ,nie mądry ale co z tą działką pana Burmistrza ,rolna ,budowlana. Na której już stoi inwestycja ,syna burmistrza było juź kilkakrotnie zapytanie na Sesji o Wyjaśnienie tego Tematu .Ale Wy ,Burmistrz zawsze ma temat zastępczy, Panie Burmistrzu my jako wyborcy głosujący na Pana od 3 kadencji na pana ,miedzy innymi Ja Zadajemy pytanie Panie Burmistrzu poraz ostatni , oczekujemy odpowiedzi? Np proszę wyjaśnień co do pana działki .Jężeli ktoś ma akt notarialny , Z Gminy prawo zagospodarowania Przestrzennego-zatwierdzony to może budować Ja jako szeregowy obywatel tak to rozumiem – i do wszystkich mieszkających w tej gminie to się tyczy

  1
  0
  • Wieslawdwa pisze:

   Jak się dostało pozwolenie, to się buduje. Jak się dostalo pozwolenia na budowę że starostwa to znaczy, że papiery w porządku i dzialka budowlana. Czemu ktoś ma się tłumaczyć za syna. Wy też tak wszyscy chodźcie się tłumaczyć za swoje DOROSŁE dzieci? Czy wy nigdy własnym dzieciom działek i pieniędzy nie dajecie w darowiźnie? A od kiedy to przestępstwo, że się dzieciom pomaga. To wszyscy mogą, tylko publiczni nie mogą. No przepraszam, publiczni w Zarkach, bo to taka spechalna wyspa. Jak ktoś coś budował, to wie że jak działka niebudowlana, to pozwolenia nie będzie.to przecież w podstawówce na edukacji obywatelskiej mówią. Łatwiej zawsze jednak wierzyć, że ten publiczny to wszystko pozalatwial. Jak wam sie wydaje. Wszyscy za inwestycje nadstawili tylka i projektant, starosta, ten co pozwolenie wydaje, kierownik budowy, inspektorzy? Wszyscy nie mają co robić tylko uprawnieniami ryzykować zeby jeden jakiś mlody synek budynek mial? Znowu bujanie w oblokach, a nie fakty. A prowadzacy ma używanie, bo ciemny lud wszystko łyka.

   0
   1
 12. Czeslaw pisze:

  Mala zmiana tematu.Artykulik nie wypalil!!!!!!!!!

  0
  0
 13. Wiesław pisze:

  Ja będę za panem panie Burmistrzu głosował jak pan panie Burmistrzu odpowie na te wszystkie wątpliwe pytania, Punkt po punkcie

  0
  0
  • Dariusz Szlęk pisze:

   Pana Burmistrza się ciągle pyta ale Pan Podlejski nie odpowiada lub odpowiada ale mówi nieprawdę kłamię przed kamerami kłamie w odpowiedziach urzędowych i już teraz notorycznie kłamie a teraz jeszcze dodatkowo zaniedbuje interesy Gminy i działa na niekorzyść Gminy. Co innego PPJ ze Złotego Potoku w tej instytucji to Burmistrz Podlejski pilnuje porządku i kolejności ale miarka dla Burmistrza Podlejskiego już się przepełniła i zaraz powoli za swoje wyczyny będzie musiał odpowiedzieć bo nie da się bez końca uciekać odpowiedzialności,a Burmistrz Podlejski działa na niekorzyść Gminy i jest jej destruktywnym szkodnikiem i nie pozwala jej osiągać wpływów do budżetu kasy Gminy.

   0
   0
 14. Kos pisze:

  Ze spokojem Klemens Podlejski jeszcze ma min 10 lat na stanowisku przed sobą. Także na spokojnie Panie i Panowie . To jest chwilowe , portal posypie się po wyborach . PIS na bank nie wejdzie ani w Żarkach ani w Poraju ani w Myszkowie czy Częstochowie . Po prostu ludzie widzą efekty a nie faktury , Głosują na człowieka którego znają i z nim sąsiadują , żyją w jednej miejscowości . Wszyscy się znają .A rozpisywanie konkursów i wybieranie najtańszej oferty odchodzi powoli do lamusa , także lepiej niech to robi jakiś pociotek który jest na świeczniku niż miał by to robić firma x po łebkach . Takie moje zdanie . Panie Darku nic pan nie zyska tylko się ośmiesza , bo ktoś panu w głowie namieszał i tyle . Proszę pomyśleć racjonalnie co będzie jak Pan Paweł zniknie z tymi śmiesznymi portalami co wtedy ? Za kogo pan będzie uważany ? Co o panu myślą ludzie ? Niech pan nie wierzy w jakieś cuda wianki bo jest pan jak pionek w szachach którego ktoś w końcu zdejmie z planszy jak w grę wejdą figury .

  0
  1
  • Dariusz Szlęk pisze:

   KOS co ciebie głowa tak boli o przyszłość,ty się nie martw bo ja nie wiem czy będę stąpał po tej ziemi żareckiej za np. 2 dni a ty piszesz o 10 latach.KOS ty jesteś pesymistą a ja natomiast optymistą.Co cię boli głowa o Pana Pawła G. ,coś insynuujesz a przecież Pan Paweł nie jest skazany to czemu piszesz o nim w takiej formie prokuratorskiej,czyżbyś miał przecieki że jego osobą interesuje się Prezes SKO z Warszawy Tomasz Podlejski czy też przeciek z Prokuratury w Katowicach że Prokurator Tomasz Podlejski interesuje się postacią pana Pawła Gąsiorskiego ,proszę nie myśleć że Tomasz to ta sama osoba ,są to dwie różne postacie ale fachowcem w określaniu pokrewieństwa jest sam Pan Klemens Podlejski to jego pytać bo nie wiem jak on ich zaszereguje do drzewa genealogicznego.Jak w szachy grasz to zapraszam cię do mnie to walniemy trochę partyjek to podjedź do mnie KOS a wiesz gdzie mieszkam to zapraszam.Pan Gąsiorski to wolny człowiek i pójdzie tam dokąd tylko będzie chciał on nie jest na posadzie Oświatowej Burmistrza Podlejskiego i nie pracuje w ZUK ,to mu nie zależy na układzie i ja jestem w podobnej sytuacji bliźniaczo. Jesteś dobrym strategiem i wszystko już wiesz KOS co się wydarzy,KOS weź mi podaj 6 liczb w LOTTO i ja już uciekam z tym portalem w otchłań i nikomu nie będę przeszkadzał ale kupon jest mój i jeszcze jedna Księżniczkę muszę zabrać do Raju a póki co to robię to co uważam że robię dobrze.

   0
   0
 15. Czeslaw pisze:

  wieslawie a jak ci nie odpowie to co tak sie zastanawiam????kondrkandydatora???

  0
  0
 16. Wiesław pisze:

  To już manipulacja Robisz chyba propozycję panu Stępniowi,sołtysowi w Zaborzu ,który jest nie spełni rozumu ,nadaje sie do leczenia

  0
  0
  • Dariusz Szlęk pisze:

   Tu masz rację ,bo wypowiedzi Pana Burmistrza Podlejskiego są podobne do tych ,których udziela Sołtys Stępień ale z tą różnicą że Burmistrz Podlejski bardziej składnie mataczy ale zarazem równo kłamie.

   0
   0
 17. Wieslawdwa pisze:

  I dobranoc. Kończyć bo tu niespełna rozumu to jest więcej niż jeden. Ale w Pana Wiesławie wierzę, że Pan ocenia realia, a nie rajcuja Pana wirtualne skok i poduszczanie jednych na drugich. Żarki mają swój rozum i nie dadzą się skrócić.

  0
  0
  • Dariusz Szlęk pisze:

   Żarczanie mają swój rozum ale do tej pory byli manipulowani i cały czas oszukiwani a dodatkowo mieli fałszowane wybory ,więc nadszedł kres obłudy i beznadziei .Ja mam nadzieję że idzie dobra zmiana i jak się dobrze usunie nowotwór to potem wszystko wraca do normy i normalności a morale ludzkie w Żarkach bardzo ucierpiało,teraz to trzeba latami odrabiać dyktaturę że ja wiem najlepiej i ja robię wszystko najlepiej i jestem najlepszy w rankingach i najwięcej zatrudniam poddanych-moich wyborców i proszę o oklaski.

   0
   0
  • Dariusz Szlęk pisze:

   Nikt Żarek nie chce skłócać i robić waśni na całym terenie Gminy Żarki,bo piszesz tylko o Żarkach a tutaj chodzi o całą Gminę Żarki na litość Boska bo wszyscy są ludźmi godnymi do rozmów ,życia ,działania i czerpania korzyści bo w Polsce nie ma Monarchii a jest Demokracja i nie możemy dopuścić do kultu jednostki i noszenia pewnych osób w lektyce.Ja odnoszę wrażenie że to Burmistrz Podlejski skłóca mieszkańców i nie umie z nimi rozmawiać i ich godzić a wręcz odwrotnie skutecznie ich skłóca a dowodem na to są ostatnie dwa spotkania z mieszkańcami w Zaborzu,gdzie na spotkaniach był obecny Burmistrz Podlejski i sami mieszkańcy i widzowie mogą określić rolę i zachowanie Burmistrza Podlejskiego,któremu to nie przystoi takie nędzne zachowanie na jego wykształcenie ,doświadczenie życiowe,zajmowane dotychczas stanowiska w Sądownictwie,Bankach i obecnie w Samorządzie-w mojej ocenie destrukcja i brak nawiązania współpracy z mieszkańcami Gminy tej Gminy ŻARKI.Żebym nie był gołosłowny a wiarygodny to proszę o obejrzenie dwóch nagrań ze spotkań w Zaborzu.

   0
   0
 18. Wiesław pisze:

  Nie ciemny lud łyka – tylko ludzie są Przeciwni temu układowi

  0
  0
  • Dariusz Szlęk pisze:

   To nie układ a zwie się to MAFIĄ.

   0
   0
   • bruno pisze:

    Mafia hehehe się nasz Robin hood film ów naogladal i główka się przegrzala. !!!

    0
    0
    • Dariusz Szlęk pisze:

     bruno to weź mi udowodnij argumentami że tak nie jest i masz wolność wypowiedzi i publikowania komentarzy to weź zaczynaj pisać tak żeby mnie przekonać ,tylko na litość nie pisz tego w jednym zdaniu złożonym bo będę cię miał za CYMBAŁA,przeczytaj wszystkie komentarze ,obejrzyj wszystkie upublicznione dokumenty na zarki.pl i dopiero wtedy pisz komentarze z uzasadnieniem i podeprzyj to właściwym materiałem dowodowym a nie pisz cały czas bzdur że Podlejski jest najlepszy bo Żarki to nie Korea Północna.

     0
     0
 19. Zdzisław pisze:

  Tak komputer wybrał

  0
  0
 20. Dariusz Szlęk pisze:

  kOMPUTER sam nie wybiera a najpierw ktoś musi stuknąć w klawiaturę albo w ekran dotykowy ,tak działa sztuczna inteligencja.

  0
  0
  • Mieszkanka pisze:

   Stuknąć to się musisz ty albo ciebie ktoś żebyś w koncu wszystko wróciło w główce na odpowiednie miejsce…

   0
   0
 21. Dariusz Szlęk pisze:

  Oj gdzieś komuś na odcisk nadepnąłem,to bardzo przepraszam. Stukanie to jedna z przyjemniejszych rzeczy w rożnych aspektach tego wyrażenia pod kątem jego znaczenia i zastosowania bo stukanie można różnie INTERPRETOWAĆ ale tutaj o wykładnie i uzasadnienie to musielibyśmy się pisemnie zwrócić do Radnego Świerdzy bo on wszystko INTERPRETUJE przy INTERPELACJI na swój wewnętrzny sposób i jego przełożenie w otaczającym go świecie realnym.Więc Mieszkanko możemy się stukać razem np.kieliszkami z wódką . lampkami z koniakiem a najlepszy jest Gruziński a Tibilisii to moja druga “mała ojczyzna”,kieliszkami z szampanem możemy stuknąć się główkami a jak bardzo byś chciała to możemy się stukać na drodze stukać pod domem a ostateczność to stukanie się w domu ale to raczej nie możliwe bo mnie nienawidzisz ,choć czasami gusta są różne. Nie strasz mnie tylko że ktoś mi stuknie bo wiedz jedno że morda to nie szklanka i się nie potrzaska,bardzo cię proszę nigdy więcej mnie nie zastraszaj bo pobudzasz mnie do innych działań a ja do ciebie nic nie mam a co najgorsza cie nie znam ,ty jesteś jak nowotwór ,którego jest ciężko zdiagnozować i wyleczyć,przedstaw się ,zadzwoń,napisz to pogadamy a na marginesie to co ma wracać do normy bo nie rozumiem ? Jestem suwerenem i upomniałem się głośno o swoje prawa a ja nie jestem zamkniętym niewolnikem albo czyimś sługusem,jesteśmy równi wobec prawa i musimy mieć równe szanse a Polska to nie Ukraina ,ale żyjąc w Gminie Żarki to układy i zależności są identyczne jak na Ukrainie i to mnie przeraża.

  0
  0
 22. Zdzisław pisze:

  Ze stukania to widzę ze darek ma dogłębną wiedzę. Można by rzec talent w temacie. I tu się talenty kończą. Bogate doświadczenie tu przemawia. I propozycja stukania “na drodze stukać pod domem a ostateczność to stukanie się w domu”. Dareczku w domu nie lubisz???! Tak ty często na wyjazdach, kasę masz, cały czas coś bredzisz o jakimś sponsoringu to Eureka!!! Nareszcie wprost wynika co tam ci w główce siedzi. Za mało stukania i przez to taki nerwowy??

  0
  0
 23. Cudmalina pisze:

  To się nazywa choroba dwubiegunowa. Zdzisław już sam się chyba pogubiłeś. Raz tak raz inaczej. Zdecyduj się chłopie! Robisz zamieszanie tylko!

  0
  0
 24. MP pisze:

  Witam wszystkich uczestników tej przykrej debaty, mam pytanie do pana dariusza szlęk, jeśli jest pan taki prawy i bez skaz i wydaje się panu że może wszystkich rozliczać; czy to prawda że wyłudził pan od rodziny Radoszów z miejscowości Kotowice w czasie kiedy borykali się z ciężką chorobą wnuczki działki za przysłowiowe kilka flaszek?
  I czy atak na Burmistrza Żarek to odwet za nie przekształcenie swoich działek na budowlane?

  0
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *