zachmurzenie duże
14°
13°
sobota
Reklama
Radni podnieśli podatki od nieruchomości!
29 listopada 2018 r. | 11:55
14

Podczas wczorajszej sesji Rady Miejskiej w Żarkach, radni podnieśli Mieszkańcom i przedsiębiorcom podatki od nieruchomości. Podwyżki będą od 1 grosza do 30 groszy za 1m2. Przykre jest to, że wszyscy radni byli ZA.

Nowe stawki, nad którymi radni głosowali możecie zobaczyć w wideo poniżej (od 45 min).

Wnioski wyciągnijcie sami.

PAWEŁ GĄSIORSKI

II Sesja Rady Miejskiej w Żarkach

Gepostet von Żarki Twoje Miejsce na Jurze am Mittwoch, 28. November 201814 odpowiedzi na “Radni podnieśli podatki od nieruchomości!”

 1. Wyborca pisze:

  brawo radni, teraz czekamy na podniesienie sobie diet

  33
  4
  • Zbigniw pisze:

   I zapewne wszyscy zgodnie będą za ! Zapewne najpierw podniosą zgodnie pensje burmistrzowi Jest wszystko zgodnie z planem !

   29
   5
   • Werty pisze:

    A widziałeś kiedyś żeby byli przeciwko , oni są tylko od podnoszenia łapek w górę tak jak pan każe ,oni powinni tam być za fri tak jak to było dawniej zwrot kosztów podróży i poczęstunek a nie po 15 000 tys co roku bez podatku i do tego płatna dniówka za nic nie robienie .

    25
    2
 2. Zbigniew pisze:

  Tak mało wpisów bo ludzie już nie wierzą ,aby było inaczej Pani Nowak nie jest przewodniczącą ,ale jej teraz łatwiej ,to nie ona ,burmistrzowi to nie on !Teraz dopiero możemy się spodziewać !niespodzianek które wymyślą nam na kolejną pięciolatkę ,strach się bać ! Jeżeli mieszkańcy zainteresowani co się dzieje w Gminie i w okół nas nie będą interweniować i interesować sie tym co się dzieje ,to powtarzam strach się bać co ta mafia zrobi z tą gminą Burmistrz ile lat zarządza tą gminą ,dlaczego wcześniej 16 lat temu nie pozyskiwał funduszy na rozwój gminy ? Dopiero od 8 lat grunt zaczoł mu się kopać pod nogami ? Konkurenci wyrośli ,myślący ,udzielającysię wyborcy ,bezinteresowni ,którzy chcieli by coś zrobić dla społeczności lokalnej i tu nastąpił problem lokalny i zarazem dylemat społeczny co z tym problem zrobić ? Burmistrz powiedział -zlikwidować Udało mu się to skutecznie zlikwidować -ma takich żołnierzy ,których sam sobie wybrał -wiernych i skutecznych dla siebie oddanych wspólnej sprawie

  20
  4
 3. stawkipl pisze:

  czy już wiadomo ile podstawowy radny dostanie bo jak by mieli tak jak ostatnio to ci nowi już przytulili 2 sesje po 1260 czyli daje nam 2520 zł

  10
  6
 4. Doradca pisze:

  Czy jeszcze ktoś wierzy w tym nieszczęśliwym kraju w inflacje na poziomie 1,6% ?

  Nawet rządowa propaganda mówi o inflacji na poziomie 4% w przyszłym roku.
  W ten sposób szybko staniemy się milionerami gołodupcami.
  Może mi ktoś podpowie z jakich powodów ktoś mądry miałby inwestować w nowe miejsca pracy w Żarkach przy tak wysokich podatkach na rzecz gminy.

  Radnym proponuję przekwalifikować wszystkie domy w gminie na obiekty letniskowe. Kochani wybrańcy nie bawcie się w śmieszne grosze!
  Podnieście łapki za taką decyzją, słoneczko nakaże zmienić stawkę w programie komputerowym i wysłać nakazy swoim wyborcom.
  Natychmiast wpływy do kasy wzrosną o 100%.

  Załużmy, że rada z urzędnikami podzieli między siebie z tego 90% to i tak pozostanie pare złotych na wkład własny i będzie można pozyskać fundusze na pensjonat z RYBĄ.

  15
  2
 5. Doradca pisze:

  Przepraszam – wpływy nie wzrosną o 100 tylko o tysiąc procent

  13
  2
 6. Sit pisze:

  A co na to Bruno?? Ten przydupas pana swojego i kolegów z rady??
  Nie ma nic do powiedzenia na temat tego??

  12
  2
 7. czyżby pisze:

  czy to już wiadomo sekretarz gminy prawa ręka naszego Burmistrza gdyby nie Ta Pani to nie raz by nasz burmistrz zmoczył by dupę .
  należy się tej kobicie

  5
  4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *