zachmurzenie duże
14°
13°
środa
Reklama
Radni procedowali nad skargą na Burmistrza
12 grudnia 2017 r. | 10:55
11

Wczoraj w Żarkach odbyło się posiedzenie Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej w Żarkach, podczas której radni pochylili się nad moją skargą na Burmistrza Klemensa Podlejskiego w zakresie ciągłego nieudostępniania mi informacji publicznej w postaci faktur z firmy PPHU Polbut Marcina Podlejskiego.

Radni nie byli jednomyślni, część z nich chciała wyjaśnienia tej sprawy, która będzie miała ciąg dalszy. Mnie najbardziej martwi postawa radnego Alojzego Zielińskiego, który jako jeden z kilku radnych sponsorował kampanię wyborczą komitetu, z którego startował Klemens Podlejski na Burmistrza i mimo mojej prośby, nie wyłączył się z procedowania tej sprawy.

No cóż, są ludzie którzy mówią o honorze i są osoby, które mają honor i godność. Widocznie z radnym Zielińskim jest inaczej.

Cała relacja była przeprowadzana na facebooku w formie relacji wideo. Jak jej nie widzieliście, możecie ją zobaczyć raz jeszcze poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI

???? Trwa Komisja Rewizyjna w Żarkach.✅ Zaopiniowanie projektu budżetu gminy Żarki na 2018 rok.✅ Rozpatrzenie skargi P. Gąsiorskiego na Burmistrza Miasta i Gminy Żarki.✅ Sprawy różne, bieżące.

Publié par Gmina Żarki sur dimanche 10 décembre 2017

???? Trwa Komisja Rewizyjna w Żarkach.✅ Rozpatrzenie skargi P. Gąsiorskiego na Burmistrza Miasta i Gminy Żarki.

Publié par Gmina Żarki sur lundi 11 décembre 2017

Trwa Komisja Rewizyjna

Publié par Gmina Żarki sur lundi 11 décembre 2017

 11 odpowiedzi na “Radni procedowali nad skargą na Burmistrza”

 1. Marcin Labocha pisze:

  Wstyd panie Zieliński

  0
  0
 2. Fakir pisze:

  Wstyd Panie Marcinie L.

  0
  0
 3. Barbara pisze:

  Pan Zieliński lubi zamącić czystą wodę i dobrze w niej pływa. Dużo też czasu poświęca aby inni myśleli podobnie.

  0
  0
 4. Gwiazdka pisze:

  Wyciszmy się Bracia i Siostry bo to okres Adwentu,Oczekiwania.

  0
  0
 5. Juliusz pisze:

  Jakaś Sekta dzisiaj ten portal opanowała

  0
  0
 6. Hadziuk pisze:

  To nie od dzisiaj,bodajże trwa to od lipca .

  0
  0
 7. lolo pisze:

  Od lipca pojawił się niezależny portal ujawniający kulisy działań w gminie. A jakaś sekta próbuje to tuszować. I w czasie, czasu zadumy, może warto zastanowić się czy tak dalej ma być.

  0
  0
 8. Dariusz Szlęk pisze:

  Mam możliwość czytania maili, które mieszkańcy ślą do mnie,również dzwonią. Teraz naprawdę ,po takich informacjach ze strony mieszkańców i ich próśb i błagań o pomoc,to mimo pracy zawodowej i wielu jeszcze innym obowiązkom ,którym muszę sprostać ,to przyrzekam,że dołożę wszelkich starań aby tym mieszkańcom pomóż,ponieważ Włodarze Gminy Żarki lekceważą dobro mieszkańców a wręcz im dokuczają i to tak delej być nie może,trzeba władzy spojrzeć na ręce.Mam nadzieję,że w tej misji,pomoże nam niezależny portal http://www.zarki.pl gdzie na nim wiele spraw zostało upublicznionych i społeczność całej Gminy Żarki dzięki temu portalowi przejrzała no oczy i widzi teraz ,że to nie wszystko jest takie piękne jakby mogło się wydawać z zewnątrz.Drodzy mieszkańcy postaram wam się pomóż z całego serca.

  0
  0
 9. Dariusz Szlęk pisze:

  Chciałem jeszcze w paru słowach podziękować Pani Przewodniczącej Komisji Rewizyjnej Radnej z Wysokiej Lelowskiej Lidii Kowackiej za rzetelne,prawidłowe i w pełni profesjonalne przeprowadzenie obrad Komisji Rewizyjnej w dniu 11 grudnia 2017 roku-naprawdę dziękuje ,że mimo wyłączenia energii elektrycznej w tym dniu zaraz po rozpoczęciu obrad Komisji udało nam się to wszystko nagrać,więc dziękuje też portalowi http://www.zarki.pl za pełen profesjonalizm i przewidywalność. Pragnę podziękować również Panu Radnemu z Żarek Mariuszowi Pompie za złożenie wniosku na Komisji,bo był to wniosek jak najbardziej rzeczowy i podstawny jeśli chodzi o wydawanie publicznych pieniędzy i ich transparentność przy ich wydatkowaniu i zarządzaniu w samorządach publicznymi pieniędzmi.Jeszcze raz dziękuje. Również Panu Radnemu z Zaborza Mirosławowi Jaskólskiemu za udział w Komisji Rewizyjnej i za cały przekaz i wykładnię w różnych kwestiach. Co do reszty to jestem urażony i wściekły. Prosimy Pana Burmistrza Podlejskiego o pokazanie faktur z publicznych pieniędzy żeby się rozliczył a tu Burmistrz Podlejski ściąga nam mecenasa Andrzeja Hajdasa i za wszelką cenę chcecie ukryć upublicznienie faktur. Panie Burmistrzu Podlejski przecież gołym okiem widać ,że pan coś ukrywa a co najgorsze to pan sobie jaja robi bo to są nasze pieniądze-mieszkańców. Po co pan ten cały cyrk urządził,prosta sprawa pokazać faktury Firmy POLBUT Marcina Podlejskiego-temat tabu,Dlaczego pytam jak to są pieniądze publiczne ? Ale ja już sam pana nie pojmuje bo pan publicznie wyparł się rodziny a ściślej pokrewieństwa to widzę ,że pan brnie w zaparte.Aktualnie studiuję statut gminy,bo mi pan zarzuca że nie jestem przygotowany na Sesjach. Ja się nie muszę przygotowywać do Sesji,wy mnie tylko dopuśćcie do głosu i nie zamykajcie mi Sesji.

  0
  0
 10. Somsiad pisze:

  Nie za chojny Pan z tymi podzienkowaniami dla Litki ?może jak kiedy się spodkamy to pogadamy o tym,a jest o czym,jest !

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *