bezchmurnie
20°
18°
niedziela
Reklama
Radni przeciwni funduszowi sołeckiemu na 2022 rok!
12 marca 2021 r. | 11:22
10

Kolejny raz Rada Miejska w Żarkach nie chce funduszu sołeckiego dla mieszkańców. Radni nie wyrazili zgony na wyodrębnienie funduszu sołeckiego na 2022 roku.

Na 12 radnych, tylko Maciej Maślankiewicz zagłosował przeciw uchwale. Pozostali radni, jak jeden mąż, głosowali za niewyodrębnianiem funduszu sołeckiego. A byli to: Adam Zamora, Roman Warta, Henryk Świerdza, Paulina Szczepanek, Łukasz Rarok, Monika Radosz, Mariusz Pompa, Paweł Labocha, Wioletta Król, Roman Hamerla i Jolanta Cichoń.

PAWEŁ GĄSIORSKI10 odpowiedzi na “Radni przeciwni funduszowi sołeckiemu na 2022 rok!”

 1. Żarki pisze:

  Noi gdzie ten wielki społecznik Zamora który tak bardzo zabiega o ludzi. Głosuje jak burmistrz mu karze. Wstyd Radni jesteście przeciw ludziom. Tak się nie robi. Gdzie radny Rarok który pilnuje swoich interesów na wysoce razem z sołtysowa, gdzie Swierdza ,który pilnuje działek na Ostrowie i Warta który boi się własnego cienia, gdzie Cichoniowa nie pamięta o suliszowicach a tym bardziej o jaroszowie, Labocha pilnuje wodociągów i burmistrza żeby jak najwięcej zachapac, Stepniowa jako młoda kobieta powinna się wstydzić, a Pompa to już poniżej krytyki manipulant ale uczy się od podlejskiego i grabowskiego. Na nic pieniędzy nie ma tylko na zachcianki burmistrza i jego poplecznikow. Gdzie my jesteśmy chyba w kołchozie…..

  57
  5
  • OBSERWATOR RZECZYWISTOŚCI pisze:

   A kto z “państwa radnych” jest społecznikiem ? proszę o wskazanie . Na pierwszym posiedzeniu rady co robią ? , ustalają swoje diety 1200-1300 zł , każdy z nas wie ile pracy trzeba włożyć by takie pieniądze zarobić , wystarczyłoby zmniejszyć diety zaraz ideowość i obywatelskość radnych “poszłaby w zapomnienie. A inne pośrednie korzyści to dopiero biznesy i interesy tylko kilka sloganów do zainicjowania dyskusji: praca w gminie dla zainteresowanych : Labocha, Świerdza, Radosz, Hamerla ,praca w gminie dla członków rodziny: Labocha, Świerdza, Pompa, Hamerla, Nowak, powiązania biznesowe z gminą , działki ( plan zagospodarowania przestrzennego ) i inne korzyści : nie chce podawać nazwisk ponieważ uważam że powinny być podawane prawdziwe dane , ale w każdej plotce jest trochę prawdy, powiązania towarzyskie m.in. Zamora – Grabowski , jeden zostaje burmistrzem drugi zastępcą i odwrotnie a wszystko zostaje w ” rodzinie” Status qwo . I tak to działają Pierwsi Obywatele Żarek . A My Społeczeństwo dalej w trąbę będziemy nabijani . c.d.n.

   23
   1
   • Żarki pisze:

    Brawo obserwatorze tak to właśnie wygląda… . Czekam raczej czekamy na ujawnianie dalszych powiązań w gminie c. d.

    18
    1
   • Ted pisze:

    Dość już .Proszę znaleźć trochę grosza na internet światłowodowy na oś. 600 lecia.Ten radiowy co chwila albo zmniejsza samoczynnie prędkość , albo wywala uczniów z e- lekcji .

    11
    0
  • Aktywny SOŁTYS sama PRAWDA ! pisze:

   straszną propagandę siejecie tu na Radnego Zamore ! jestem aż przerażona. Jestem 3 kadencję sołtysem i chodzę na sesje, radnego Adama to ja podziwiam i Pana Macieja również. To są właśnie radni co jak sie ich o coś poprosi do starają sie zawsze pomagać.

   JA MAM ŻAL Do radnych z sołectw to był ich największy interes aby walczyć o ten fundusz ! mam też ŻAL do niektórych sołtysów co sami nie chcieli tego funduszu.
   To co tu ludzie piszą w komentarzach to jest wszystko nieorawda … a było tak że część sołtysów w zmowie z radnymi z sołectw i Panem Burmistrzem się zmówili wspólnie aby znieść fundusz !
   Bylam tego świadkiem.
   Pozatym do radnych z osiedli nie mam żalu bo oni nigdy u siebie na osiedlach sie nie doczekali funduszu społecznego my mieli na wsi chociaż przez te pare lat.

   10
   1
 2. Abc pisze:

  Szkoda że Radny Zamora nie pokazał jak głosował za funduszem sołeckim.

  31
  5
 3. Edward56 pisze:

  HAHA afera jak h*J skoro sołtysi nie chcieli tego funduszu to nie mają . Były głośne rozmowy !
  Z tego co mi wiadomo to Zamora jest z osiedla z a nie z sołectwa a na osiedla ten fundusz nigdy nie przysługiwał !!!

  Rzeczywiście dziwię sie radnym co reprezentują sołectwa że nie zrobili szumu ale daltego że sami sołtysi tego nie chcieli to Podlejski zabrał

  5
  13
  • Andrzej pisze:

   Edwardzie takie pierdoly to sobie możesz wciskać komuś ale nie ludziom. Wieś jest zbulwersowana postawa radnych nikt im nie mówił że tak będzie a tu pod przykrywką śmieci głosuje się zniesienie funduszu. Mieliśmy na własne potrzeby pieniążki a teraz nul. A ten radny przypominam jest radnym całej Gminy za moje pieniądze dostaje wypłatę. Więc laski mi nie robi a że jest przydupasem dwóch urzędasów to ma problem

   16
   0
 4. Targowiczan pisze:

  Kolego Andrzeju nie robi Ci “laski” czy “łaski” bo napisałeś laski.

  3
  1
 5. Żubrówka pisze:

  Radni rozumieją wieś po co im kasa na zabawy i hulanki na jednej wsi to właśnie na zabawę i hulanki poszła kasa więc radni nie chcą demoralizować społeczeństwa a kasa w gminie się przyda na jakieś zachcianki np. po cichu nagrody

  14
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *