zachmurzenie duże
14°
13°
środa
Reklama
Radni przyjęli budżet
29 grudnia 2017 r. | 09:58
16

Wczoraj w Żarkach odbyła się sesja budżetowa, podczas której radni uchwalili budżet. Mimo żywej dyskusji, mimo "jazdy" w kierunku Burmistrza Klemensa Podlejskiego, radni nie mieli wątpliwości. Kolejny raz trzeba dać szanse Burmistrzowi.

Z ciekawostek, na sesji pojawiła się rzecznik urzędu Katarzyna Kulińska-Pluta, która do tej pory opuszczała sesje. Była również radna wojewódzka Krystyna Jasińska, która w bardzo merytoryczny sposób obalała mity "wspaniałego Burmistrza". Był również sołtys Zaborza - Lesław Stępień, który większość sesji przespał.

Całość możecie posłuchać w materiale wideo, który znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI

???? Trwa sesja w Gmina Żarki 1/1

Publié par Gmina Żarki sur mercredi 27 décembre 2017

???? Trwa sesja w Gmina Żarki 2/2

Publié par Gmina Żarki sur jeudi 28 décembre 2017

 16 odpowiedzi na “Radni przyjęli budżet”

 1. Marcin Labocha pisze:

  Marionetki

  0
  0
 2. Kocur pisze:

  Siedzisz przed lustrem ?

  0
  0
 3. Zdzisław pisze:

  Wreszcie dzięki kamerom i dzięki temu portalowi ,ludzie mogą pooglądać co dzieje się na sesjach ,komisjach ! Komisje bardzo często radnym zajmowały godzinę przed Sesją! w tym samym dniu! A teraz zaczynają wreszcie trochę pracować! Do prawie 14 ostatnia Sesja -rekord pobity !!!!! Miejmy nadzieję ,że tak zostanie!!!

  0
  0
 4. Wyborca pisze:

  bardzo dobrze, że im patrzycie na ręce !!!!

  0
  0
 5. Kazik pisze:

  I tak powinno być od kilku lat ,tylko tą Nowakową, tą Relikwie przeszłości ,trzeba odstawić do Lamusa !!!! Trzeba dać szanse młodszym,! Trzeba zacząć dekomunizację Rady !

  0
  0
 6. bruno pisze:

  Ciagle brak naszego krzykacza forum traci tęperamęt!!!!!!!!!!

  0
  0
 7. Julia pisze:

  Brawa dla pani Krystyny Jasińskiej -merytoryczna, rzeczowa ,dosadna wypowiedź !

  0
  0
 8. Zdzisław pisze:

  Już się wyspałem ,ciągle myślę nad tym budżetem !Ci radni są wielo zawodowi!!!!część z nich po zawodówkach ! !!!!!!! Część z jakimś z wykształceniem ??? Ale pytanie -czy można zrozumieć panią Skarbnik,która czyta to co ma napisane ??? A radni tego nie mają!! !!!! TU PRZESUNIEMY ,tam przełożyły my i bedzie Git Masło Maślane !!!! Pan Burmistrz i pani Skarbnik wiedzą najlepiej jak wydaje się te wielkie pieniądze ?????? Po co ta CAŁA RADA jest potrzebna ??? Zawsze jest zatwierdzone jak Nowakowa chce!!!!!!!!!!

  0
  0
 9. Zdzisław pisze:

  Dlatego taka osoba jak Nowakowa-Burmistrzowi pasuje !!!!!!

  0
  0
 10. Zdzisław pisze:

  Z takimi pieniędzmi , to można zrobić WIELE ! A z tym tzw przesuwaniem jeszcze więcej !!!!!!

  0
  0
 11. osa pisze:

  NO i do naszego znanego juz krzykacza darka dolączyla kolejna fanka ściemy i obłudy krysia .Widać ze kampania wyborcza ruszyła z kopyta.

  0
  0
 12. mary pisze:

  Jakie niby mity obalała P.Krystyna J. ? o co tu chodzi.

  0
  0
 13. lolo pisze:

  Czy dobrze usłyszałem, radny Jaskólski też jest za odwołaniem przew. Nowakowej ? No, coraz lepiej. Kto następny się odważy ?

  0
  0
 14. Bombka pisze:

  Czytając te Wasze komentarze noz mi się w kieszeni otwiera. Jako zwykky mieszkaniec dostrzegam duże zmiany w Żarkach i okolicy. Rodzina mnie odwiedzająca z różnych stron Polski jest pod ogromnym wrażeniem, uważa że musimy mieć świetnego burmistrza i inne mądre głowy go otaczające, które na to wszystko pracują. Nie ma ludzi idealnych wiec odpuście sobie ten jad który w was tkwi. Bo więcej się dobrze dzieje niż źle.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *