zachmurzenie duże
19°
18°
czwartek
Reklama
Radni na sesji kłócili się z Mieszkańcem – wideo
25 września 2017 r. | 08:40
11

O tej sesji mało kto wiedział. Trzeba się bardzo interesować, żeby wiedzieć, kiedy w Żarkach jest sesjach. Zresztą, podkreślał to jeden z Mieszkańców który podniósł ten temat na Nadzwyczajnej Sesji Rady Miejskiej w Żarkach, która 13 września odbyła się w Żarkach.

Zobaczcie jak to wyglądało.

Wideo dzięki telewizji iTV Region.

PAWEŁ GĄSIORSKI

 11 odpowiedzi na “Radni na sesji kłócili się z Mieszkańcem – wideo”

 1. Tytus pisze:

  Wielka zachowała się skandalicznie. Czemu atakujesz tego faceta? To ty bierzesz nasze pieniądze, a nie on. Ty masz odpowiadać na pytania, a nie on. Wam się coś pomyliło!

  0
  0
 2. gawlicki pisze:

  co taki ciekawy kiedy sesja nie można w spokoju kawusię wypic i zagłosowac jak burmistrz sobie życzy

  0
  0
 3. gawlicki pisze:

  co taki ciekawy kiedy sesja też chciałby kawusię za *darmo*i tak głosujemy jak burmistrz każe

  0
  0
 4. gawlicki pisze:

  co go to interesuje

  0
  0
 5. gawlicki pisze:

  co go interesuje kiedy sesja nie można w spokoju kawy wypic i zagłosowac jak klemens sobie życzy

  0
  0
 6. sołtys pisze:

  sam sobie wieszaj obwieszczenia

  0
  0
 7. K.S.KOTOWICE pisze:

  radny z Kotowic ma w d***e wyborców

  0
  0
 8. Kopciuszek pisze:

  Wielka aleś się pokpiła przed kamerą,ale fajnie cię oglądać w telewizji, w podstawówce byłaś wiesz jaka sama jesteś i to już tak zostanie.Będe ci kibicować na NIE a chodzi o tamte czasy,dlaczego ty tak szybko czytasz na tych sesjach, przecież tam nikt nic chyba nie rozumie jak ty tak prędko słowa wypluwasz.Weź wyluzuj i się nie śpiesz do domu,jak poczytałam ile ty masz diety za radną to jeszcze nie wierzę,Widzę że strasznie kibicujesz Podlejskiemu ale to chyba umowa jest między wami a ty pracujesz w szkole to jesteś jego podwładną i musisz uważać żeby cię nie wylał ze szkoły bo to dość popłatna praca jak czytałam oświadczenie majątkowe twoje a Podlejski przeciwników szybciutko eliminuje.Internet to dobra rzecz ale widzę że ty na sesjach się nudzisz a jedynie co robisz to te bystre czytanie kartek,a jeszcze ten atak na mieszkańca i widać po twojej mimice że się wściekłaś jak zawsze to bywało przedtem gdzie z chłopakami się w szkole szarpałaś to już tak zostaje.Myślę że ciebie wyborcy już więcej nie wybiorą za te twoje popisy a tylko ci trzeba zrobić odpowiednią kampanie wyborczą.Ty lepiej pilnuj stołka w szkolnictwie bo idzie duża zmiana niczym huragan PORZĄDNISIA CZYSTE RĘCE I SUMIENIE.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *