słabe opady śniegu
-4°
-5°
niedziela
Reklama
facebook.com/zamora.adam/
Radny Adam Zamora pyta o lustra drogowe
10 sierpnia 2023 r. | 13:25
6

Radny Adam Zamora złożył do Burmistrza interpelację w sprawie poprawy widoczności wyjazdów z dróg gminnych i powiatowych. Chodzi o montaż luster.

Szczegóły poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI6 odpowiedzi na “Radny Adam Zamora pyta o lustra drogowe”

 1. ZDUMIONY pisze:

  Jak zbliżają się wybory samorządowe to radny Zamora wkracza do akcji. Cały czas mamy Zamorę w mediach społecznościowych czego on to nie dokonał? Składa teraz wnioski i interpelacje po prędce? Pana postawa panie radny mnie irytuje! We wszystkich latach poprzednich głosował pan za odrzuceniem Funduszy Sołeckich. Jak przyszedł rok wyborczy to nagle pan zmienił zdanie i jest pan aby mieszkańcy mogli korzystać z Funduszy Sołeckich? Jest pan niczym ta flaga na wietrze. Jest pan otumaniony swoimi działaniami. Działa pan tylko pod publikę i korzystaniu z koryta samorządowego jak i dojenia z fundacji którą pan współprowadzi. W sumie jak da się krowy doić to trza doić.
  Wyrośnięty z pana w sumie Mamlas.

  19
  12
  • Ślepy pisze:

   No kolega Zamora nabuzowany na zdjęciu jak jego kolega partyjny z Konfederacji Bosak, Okulary kolego partyjny Konfederacji nie pasują do BMW

   7
   7
 2. Żarki miasto pisze:

  cholera co wy tam na tych wsiach jeszcze wam mało?? wszystko do was idzie, cała kasa drogi, chodniki , świetlice, remizy, szkoly utrzymywane, co po jednej dziecku w klasie siedzi z nauczycielem. i jeszcze fundusz sołecki by chcieli?! ??
  A my w mieście, czy na osiedlach mamy jakiś fundusz pytam się , odpowiedz mi chłopie ???

  25
  2
 3. Zainteresowany kupnem pisze:

  odkupię BMW radnego za kwotę z oświadczenia majątkowego.
  W przypadku zainteresowania proszę o kontakt na priv.

  4
  3
  • fany gay pisze:

   to kup baranie, przecież pisze że to jest leasing na firmę , będziesz spłacał raty jak żeś taki bogaty haaahaaa

   5
   1
 4. old1 pisze:

  odpiszą mu, że lustra niepotrzebne, bo tam wypadku jeszcze nie było… a poza tym, jak nie mieszka tam żaden radny, to się nie należy, należy tylko płacić podatki. Na tej samej zasadzie remontuje się ulice.

  8
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *