zachmurzenie duże
poniedziałek
Reklama
Radny, aktor, biznesmen i emeryt w jednym
12 lipca 2019 r. | 09:58
12

51-letni Roman Hamerla to emerytowany jedyny w radzie miejskiej aktor. Aktor, który nie odzywa się i praktycznie o nic nie pyta na sesjach i komisjach. Czasami czyta, ale pamiętacie na jakim poziomie. Hamerla nie posiada oszczędności. Jest za to współwłaścicielem dwóch domów o łącznej wartości 400 000 zł oraz mieszkania o wartości 95 000 zł. Posiada nieużytki za 35 000 zł oraz dwie działki o wartości 115 000 zł.

Hamerla jest biznesmenem (wynajem apartamentów), na czym zarobił w ubiegłym roku 32 607 zł. Do tego, z emerytury 28 911,88 zł, a jako radny 15 113,13 zł.

Jego oświadczenie majątkowe znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI12 odpowiedzi na “Radny, aktor, biznesmen i emeryt w jednym”

 1. Zdzisław pisze:

  On jest wreszcie aktorem czy naczelnym elektrykiem samorządowym ?

  15
  3
  • Ryp pisze:

   Jest prawie tajnym informatorem, wszelakich nieprawidłowości na naszym terenie, zazwyczaj trafia do pokoju nr 3 w urzędzie…??

   16
   1
   • Wiesiek pisze:

    Notatki porobi i potem nadaje.Pies zawsze będzie psem.Klimkowi tacy donosiciele pasują to i profity ma Hamerla jak mało który radny

    12
    1
 2. Partnerstwo Północnej Jury pisze:

  Ten aktor to oddana sabaka czarnego pana. Aktorzyna to szwagier Kleszczewskiego to stąd te układy z czarnym panem. Sługus Hamerla siedzi cicho bo tak kazał czarny pan i mielicjant w stanie spoczynku kasę trzepie.

  16
  2
 3. obserwator pisze:

  no i bardzo dobrze ze kase trzepie,ja jak widzę że ktoś ma coś lepszego to mu nie zazdroszczę tylko staram się tak pracować żeby też to mieć a ty tłumoku nie chce ci się robić tylko mieć weż się do roboty też będziesz miał masz tak samo jak on dwie ręce dwie nogi i głowę zacznij pracować i oszczędzać też będziesz miał!!!!!

  6
  15
 4. Ślepiec pisze:

  I żona Hamerli znalazła pracę w żareckiej szkole. Już nie musi jeździć na wieś do pracy.

  Pan Kleszczewski dziwnym trafem wygospodarował parking pod przychodnię na nowym rynku na gminnym terenie i długo by wymieniać te dziwne zdarzenia.
  W ogóle uruchomienie przychodni bez parkingu i dojazdu dla niepełnosprawnych to kolejny majstersztyk.
  Jeżeli weźmie się pod uwagę funkcję w-ce Wojewody w tamtym czasie brata Kleszczewskiego z ramienia PO to wszystko staje się czytelniejsze.

  A Ty Obserwator nie obrażaj innych. Jeżeli mamusia od kołyski zwracała się do Ciebie “tłumoku” to mądra kobieta, szybko się na Tobie poznała. Nie oznacza to, że możesz tak się zwracać do innych osób.
  Nic na to nie poradzimy, by dostrzec pewne mechanizmy należy mieć wiedzę ogólną.
  Ty albo piszesz przewrotnie, albo nie wiesz w którą stronę Ziemia się kręci.

  12
  1
 5. Partnerstwo Północnej Jury pisze:

  Masz rację Slepcu
  Dziękuję za pomoc a zarazem merytoryczną obronę.To że ktoś pisze i zwraca się tylko wulgaryzmami to znaczy że nie ma argumentów.Mam nadzieję że z twojej wiedzy Slepcu skorzysta Redaktor i poznamy więcej kulisów żareckiej ośmiorniczki.

  13
  1
 6. Biznesik pisze:

  Ciekawe czy radny Roman Hamerla kupił na osiedlu 600 lecia w Żarkach grunt w postaci nieużytków tam co doły zasypali śmieciami i odpadami z całych Żarek i okolic Ma się rozumieć że te nieużytki kupił po jeden złotych za metr kwadratowy.
  Potem zasiadając jako radny Hamerla procedował i głosował w sprawie zmiany Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego i z niużytków przekształcił sobie Hamerla na teren pod budowę i teraz metr kwadratowy na tym osiedlu kosztuje około 120 złotych.
  Takie działki wykazuje Hamerla w oświadczeniu majątkowym.
  To jak Hamerla nie będzie kochał włodarza Podlejskiego i donosił na mieszkańców w pokoju nr3 żareckiego magistratu.
  Zainwestować jedną złotówkę gdzie potem z nie zrobi się 120 złotówek to drodzy mieszkńcy nie ma takiej inflacji nawet w Wenezueli!

  10
  0
 7. Nowakowa Pedagog pisze:

  Za te bazgroły w oświadczeniu majątkowym to karę powinien zapłacić. Co on za szkołę kończył. Może celowo tak takie bazgroły wstawia aby nie wiedzieć o jakie kwoty chodzi. Dotąd powinien przepisywać to oświadczenie aż w końcu będzie starannie wypełnione.

  9
  0
 8. Jasiek pisze:

  Bo nie ma żony nauczycielki nauczania początkowego ,która trzeba przyznać dość ładne pismo ma

  7
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *