bezchmurnie
20°
18°
niedziela
Reklama
Radny Mirosław Jaskólski atakuje prawie wszystkich
31 sierpnia 2017 r. | 18:09
6

Radny Mirosław Jaskólski nie był obecny na ostatniej sesji Rady Miejskiej w Żarkach. Przesłał jednak do rady swoją interpelacje, w której wylewa gorzkie żale na temat pracy rady i Burmistrza Klemensa Podlejskiego.

Zarzuty kierowane praktycznie do wszystkich, możecie przeczytać w poniższej interpelacji.

PAWEŁ GĄSIORSKI
6 odpowiedzi na “Radny Mirosław Jaskólski atakuje prawie wszystkich”

 1. ona pisze:

  I brawo dla Pana Radnego – przynajmniej jeden porządny w Żarkach. Bo reszta tylko patrzy do ilu komisji by się wepchnąć by kasa się zgadzała.

  0
  0
 2. ankasz pisze:

  pan doktor to naprawdę porządny człowiek, tak trzymać!

  0
  0
 3. Ten obcy pisze:

  Brawo Panie Jaskółki byle tak dalej, tak trzymać. Nareszcie odpowiedni człowiek, myślący i widzący ten skorumpowany świątek tyłkolizów burmistrza, radnych którzy są po to by brać pieniądze a nie myśleć. Radnych którzy przegłosują wszystko byle nie narazić się burmistrzowi, którzy nigdy nie czytają żadnych uchwał.

  0
  0
 4. Jolanta pisze:

  “Radny Mirosław Jaskólski atakuje prawie wszystkich ” -przerażający ten tytuł PANIE REDAKTORZE.A o czym PAN będziesz pisał jak ten PANA radny w swym zacietrzewieniu zaatakuje gościa zauważonego w lusterku przy porannej toalecie?

  0
  0
 5. wilhelmpatroszewski@wp.pl pisze:

  Jak się ktoś decyduje na pracę w radzie i bierze mandat radnego to powinien się zastanowić czy nie będzie z jego pracą zawodową.świat nie kręci się wokół “najlepszego radnego MJ”,inni radni też pracują zawodowo i jakoś to godzą z funkcją społeczną.Do tego obcego : nie życze sobie abyś obrażał radnych,startuj za rok w wyborach,tylko kto cię chłopie wybierze?

  0
  0
 6. Misiek pisze:

  Mam nadzieję że radny się nie przestraszy. Ja na pewno będę na niego głosował. Powodzenia

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *