zachmurzenie duże
19°
18°
czwartek
Reklama
Radny Roman Hamerla zagra w komedii “Dwa serca – bis”
25 listopada 2019 r. | 11:18
2

W ostatnim czasie bardzo uaktywnił się dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Żarkach, który organizuje już drugie przedstawienie. Tym razem z grupą teatralną “Odważni”, MGOK zaprasza na premierę sztuki komediowej „Dwa serca - bis”, która odbędzie się 7 grudnia w sali widowiskowej MGOKu. Początek o godz. 17:00.

Wejściówki w postaci cegiełki do nabycia w MGOKu.

Warto podkreślić, że jedną z głównych ról przedstawieniu zagra radny Roman Hamerla.

Scenariusz i reżyseria – Urszula Mianowska.
Światło i muzyka – Jan Gryzik, Adrian Rał.

Obsada: Urszula Mianowska,, Irena Horoszko,, Maria Górna,, Zdzisława Bereska,, Anna Maślankiewicz, Wiesława Gryzik, Jan Kanty Gryzik, Michalina Podsiedlik, Roman Hamerla, Henryk Wodzyński, Julia Kuzior.

PAWEŁ GĄSIORSKI2 odpowiedzi na “Radny Roman Hamerla zagra w komedii “Dwa serca – bis””

 1. Żarki pisze:

  Cwaniak jakich mało, nic nie powie, ledwo czyta, ale lans musi być, aktor, to jest jego życiowe motto. Niech się zastanowi jaką funkcje pełni i do czego go ludzie wybrali. Wielki kombatant, on ze sztandarem na uroczystościach państwowych idzie, niech się wstydzi (jego przeszłość) , no ale ludzie go zobaczą jaka z niego persona . Ludzie OBUDZCIE się, następny nierób i len i cwaniak.

  15
  2
 2. Wyklęty pisze:

  Co myśleć o ludziach co kolejny raz Hamerlę wybrali na radnego?
  Jego rówieśnicy ciężko pracują na chleb, a On za wierną służbę sprawującym władzę w odpowiednich czasach i spałowanie kilku osób od lat bierze w nagrodę wysoką emeryturę i udaje Matkę Teresę,

  13
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *