zachmurzenie duże
19°
18°
poniedziałek
Reklama
Raport o stanie gminy Żarki
01 czerwca 2021 r. | 11:30
3

Inne urzędy przedstawiają "przepiękne raporty o stanie gminy", a gmina Żarki udostępniła 29. stronicową lekturę, którą mało kto przeczyta. A na pewno żaden z radnych.

Wkrótce będzie debata o stanie gminy Żarki. Na razie termin nie został opublikowany.

Z raportem o stanie gminy Żarki można zapoznać się TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKI3 odpowiedzi na “Raport o stanie gminy Żarki”

 1. liczman pisze:

  jestem po lekturze raportu o stanie gminy.Nie pasują mi niektóre cyfry np.na stronie 15 napisane jest że miesięczny koszt dowozu dzieci do szkól to ‘około” 10 tys.zł A w sprawozdaniu z budżetu za miniony rok na stronie 25 podana jest kwota 189 294,21 złotych.A przecież szkoły prowadziły edukację zdalną w minionym roku ? no chyba że się mylę ?

  8
  1
 2. Karmazyn pisze:

  Skarbnik w porozumieniu z burmistrzem prowadzą kreatywną księgowość i wszystko wkładają pod dywan a inne wrażliwe dokumenty wrzucają za szafę.
  Potrzebna jest kontrola NIK-u w tej gminie bo Regionalna Izba Obrachunkowa z Katowic nie wie co kontrolować.
  Już raz próbowano poprzez NIK skontrolować Zielonych Żarki ale za sprawą brata burmistrza Tomasza Podlejskiego, który notabene jest osoba publiczną to mogę go wymienić z imienia i nazwiska odwołał tą kontrolę a wiem że było co kontrolować i burmistrz wtedy straciłby stołek bo była sprzeczność interesu publicznego bo Podlejski lubi być wszędzie Prezesem i budować swoje ślepe EGO

  4
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *