bezchmurnie
17°
13°
środa
Reklama
Rosną dochody Kulińskiej-Pluty
06 lipca 2018 r. | 12:55
26

Ile zarabia prawa ręka Burmistrza? Dużo, nawet bardzo dużo. 43-letnia Katarzyna Kulińska-Pluta musi być bardzo obrotna, bowiem dzieli swój czas na obowiązki w Urzędzie Miasta i Gminy w Żarkach, funkcję wiceprzewodniczącego Rady Gminy Olsztyn oraz przedsiębiorcę prowadzącego pokoje gościnne. Kulińska-Pluta posiada 15 tys. zł oszczędności, dom 200m2 o wartości 300 000 zł i działki o wartości 315 tys. zł. Do tego wspólnie z mężem budynek o wartości 500 000 zł.

Z tytułu prowadzenia pokoi gościnnych w ubiegłym roku zarobiła 34 457,96 zł. Za pracę w urzędzie otrzymała 74 172,84 zł, jako radna 9 179,73 zł i z innych źródeł 785 zł.

Podsumowując. Kulińska-Pluta posiada majątek w wysokości 1,15 mln zł, a jej łącznie zarobki za ubiegły rok wyniosły 118 795,53 zł. Co ciekawe, pensja Kulińskiej-Pluty w urzędzie w Żarkach wzrosła w przeciągu ostatnich trzech lat o blisko 20 tys. zł.

Nieźle. Poniżej jej oświadczenie majątkowe.

PAWEŁ GĄSIORSKI26 odpowiedzi na “Rosną dochody Kulińskiej-Pluty”

 1. bruno pisze:

  Ciężko pracuje to i zarabia. To że przy okazji się wzbogaciła to świadczy o tym że jest zaradna i jej praca jest doceniana. Zaraz się zacznie wylewanie żółci i wielki forumowy ,, żal d,,,py”, że kobieta obrotna i że się bogaci. Brawo Pani Kasia, brawo Ty ! Za cenzurę w Księdze Gości na oficjalnej stronie Urzędu, za lekceważenie dokonujących wpisy, za zdawkowe odpowiedzi często ośmieszające mieszkańców Pani Kasiu podwyżka się pani należała. Jeszcze raz BRAWO !

  6
  21
 2. Realista pisze:

  I tak nam wyrosła nowa szlachta.
  W normalnych społeczeństwach do służby publicznej idą ludzie , którzy pracą poprzednich pokoleń i swoim intelektem i wykształceniem wypracowali majątek.
  Ludzie mający odpowiedni statut finansowy i intelektualny brzydzą się żerowaniem na pieniądzach publicznych.
  U nas gołodupce i spryciarze dorabiają się fortun na majątku narodowym i samorządowym.
  Czy znajdzie się jeszcze Paderewski, Mościcki, Dziewałtowski czy Wojciech Korfanty?
  Realnie patrząc na rzeczywistość, przy świadomości współczesnego pokolenia nie widzę szans na zmianę na lepsze.
  Katyń, Syberia, Likwidacja inteligencji ( profesorowie Uniwersytetu Lwowskiego i Jagielońskiego) obozy koncentracyjne.
  Za sowietów i Kwaśniewskiego co kilka lat wypędzaliśmy z kraju najwartościowszych obywateli i efekty mamy widoczne dookoła.
  Okazuje się, że najwartościowszym obywatelem Żarek jest Grabowski.
  Miażdżąca większość nie wie nawet w którą stronę Ziemia się kręci mając ściągniętą maturę w kieszeni.

  30
  1
 3. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

  Proszę nie zazdrościć Pani Kasi bo Pani Kasia wkłda w tą pracę i obowiązki całe swoje serce i siłę. Gdyby nie poświęcenie i praca Pani Kasi to Gmina Żarki na pewno tak nie wyglądałaby i Burmistrz Miasta i Gminy Żarki Klemens Podlejski nie miałby się czym chwalić. BRAWO PANI KASIU. !!!

  3
  19
 4. bruno pisze:

  Oczywiscie jakaś pizda bo inaczej tego nie da nazwac pisze pod moim nickiem ale każdy kto czta szmatlawca wie że to nie Ja ?Darku ty to jestes niczym pewna partia polityczna w naszym kraju .Wjezdzasz na autostradę pod prad i jeszcze drzesz ryja ze wszyscy inni źle jada ?

  5
  17
 5. Jolanta pisze:

  bruno każdy wie że ten pierwszy wpis to nie twój, wszak pozbawiony jest błędów ortograficznych. Każdy na tym forum wie że ty jesteś cep i niedouczony głąb. Twoje wpisy to intelektualne dno i kilo mułu. Więc się chłopie nie przejmuj, Każdy rozpozna twój oryginalny wpis. Używając wulgaryzmów już nawet poniżej mułu się znalazłeś.

  17
  1
 6. Żarki mieszkaniec pisze:

  Mam pytanie ? Czy pani Kulinska-Pluta pracuje na pełen etat w Urzędzie Miasta i Gminy Żarki ?

  13
  2
 7. Realista pisze:

  Jak zaradna jest Pani Pluta to najlepiej widać po zyskach z własnej działalności i po wpływach z dojenia kasy samorządowej.
  Odliczając ZUS, którego będąc na etacie nie płaci, pokoje przyniosłyby minimalną krajową.

  Pracownikom urzędu ustawa nie ogranicza wysokości zarobków. Wszystkim piszącym powyżej uciekinierom z Lublińca podpowiadam, wystąpcie o wielokrotną dotychczasowych poborów podwyżkę, dla wszystkich tak świetnych urzędników fachowców.

  15
  3
 8. MaNIEK pisze:

  To Pan Grabowski dzięki tak dobrze napisanej maturze dostał tak dostojny stołek i tak ma do tej pory wie z kim i przy kim przy stole siadać żeby się obyć a to tylko koński CWANIAK zobaczymy jak wróci z urlopu to czym się wykaże bo idą wybory to ze świtą Żarecka będzie się promował czym on może zaświecić tą głupotą czy zciągniętą maturą lub mieszkanie socjalnym .

  16
  2
 9. Wyborca pisze:

  Przygotujta się oczerniacze bo już wkrótce dosiegnie was sprawiedliwość. Przyblapie was dokladnie wtedy kiedy tymi swoimi nieudolnych do jakiejkolwiek pracy poza klepaniem na klawiaturze grabiami będzieta wypisywać kolejne hejty obrażać i pomawiac. Zdziwię was nie będzie tym dotknięty sam redaktorek bo jest za cwany tylko WY polegający tylko i wyłącznie na nim A wtedy to dopiero się zdziwita jak to partia o was dba. Już wkrótce!!!!

  3
  16
 10. Heniek pisze:

  Grabowski na urlopie pracuje nad wyborczą strategią.

  13
  1
 11. Szopka pisze:

  Tak tak. Zwłaszcza Ci z nazwiskami na m, l , s, j…. itd.

  3
  0
 12. Heniek pisze:

  Jestem Wyborcy wdzięczny za troskę. Diabeł się coraz częściej przebiera w ornat i na mszę ogonem dzwoni.
  Wbrew Twoim przypuszczeniom polegamy na własnym rozeznaniu.

  12
  2
 13. Bida pisze:

  Zazdroscisz?to weź i zap…..j tak jak Kaśka. Proste i logiczne Darku jaka praca taka płacą z nieba Kasi nie kapie tylko ona nie ma czasu na maratony bo musi zapierniczć. Zgadzasz się. Pozdrawiam ?

  2
  5
 14. Tytan Pracy pisze:

  Z nieba Kasi nie kapie tylko z naszych podatków.

  4
  1
 15. Ewa pisze:

  Bez przesady że te zarobki to takie kokosy! Ludzie … skąd Wy się bierzecie? Wstydu nie macie – żeby tak dobrego fachowca tu bezczelnie oczerniać?

  1
  4
 16. beaty pisze:

  Ona i dobry fachowiec . To dwie różne osoby. Wystarczy poczytać jej ofpowiedzi na oficjalnej stronie

  3
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *