zachmurzenie duże
16°
14°
środa
Reklama
screen facebook - profil Katarzyna Kulińska-Pluta
Rzecznik z milionowym majątkiem
22 września 2017 r. | 09:03
28

Katarzyna Kulińska-Pluta to prawa ręka Burmistrza Klemensa Podlejskiego, zarządza stroną internetową urzędu, prowadzi fanpage na facebooku, zajmuje się również Muzeum Dawnych Rzemiosł w Żarkach. Oprócz tego jest wiceprzewodniczącą Rady Gminy Olsztyn i właścicielką pokoi gościnnych "Pod Aniołami" w Olsztynie. Jest także rzecznikiem prasowym UMiG w Żarkach i kierownikiem referatu promocji gminy, turystyki i kultury w Urzędzie Miasta i Gminy Żarki.

Kulińska-Pluta na koncie bankowym zgromadziła 40 632,47 zł oszczędności. Posiada 200m2 dom o wartości 300 000 zł (współwłasność małżeńska), działkę o wielkości 6,292ha bez podanej wyceny (w 2015 roku był warta 80 000 zł), drugą działkę o wielkości 0,79ha o wartości 45 tys. zł, trzecią działkę o wielkości 2000 m2 o wartości 190 tys. zł oraz budynek o wartości 500 000 zł (wszystko na współwłasność z mężem).

Kulińska-Pluta w ubiegłym roku z tytułu umowy o pracę zarobiła 74 174,18 zł. Jako radna otrzymała 9220,96 zł, z tytułu prowadzenia pokoi gościnnych zarobiła 20 608,82 zł. Z innych źródeł miała 595 zł dochodu, a z pracy wykonywanej osobiści 350 zł. Łącznie w 2016 roku zarobiła 104 948,96 zł.

Nieźle jak na zwykłą kierowniczkę.

Jej oświadczenie majątkowe możecie zobaczyć poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI

BIP UG Olsztyn

 

 28 odpowiedzi na “Rzecznik z milionowym majątkiem”

 1. Tytus pisze:

  Kaśka ładnie ty tam kosisz tej kapuchy

  0
  0
 2. Wyborca pisze:

  za takie pieniądze też bym bronił burmistrza hehe

  0
  0
 3. Mieszkanka pisze:

  Pani Katarzyna jako zwykła kierowniczka zarobiła pensje około 74 tys. resztę zarobiła jako dobrze prowadząca swój biznes kobieta. Dobrze zorganizowana zaangażowana. Takie osoby, które potrafią wykorzystać swoje doświadczenie w biznesie na rzecz rozwoju i promocji turystyki w Żarkach są potrzebni naszej gminie. Dzięki czemu jak widać rozwój turystyki i rozpoznawalność Gminy Żarki na terenie nie tylko Śląska jest bardzo duża. Takich ludzi nam potrzeba. A jeśli ktoś krytykuje fakt, że swoje zdolności przekłada na rozwój Gminy to trudno. Brak obiektywizmu. Dochody urzędników zna każdy kto chce, bo pewnie są podane oficjalnie. Pani Katarzyno, proszę się nie przejmować takimi wpisami i dalej działać, bo widać bardzo pozytywne efekty Pani pracy.

  1
  0
 4. Jolanta pisze:

  Wypadałoby jakoś Ją uhonorować ,może pomnik postawić? Trzepie kasę,wykorzystuje swoje 5 minut.

  0
  0
 5. kaśka wazelina pisze:

  Kierunek rozwoju gminy to tzw, SKANSEN. Nie ma się co dziwić że tak Kaśka ciśnie ten kierunek skoro prowadzi dom pod noclegi. Podlejscy za moment otworzą hotel i dalej na targach ten duet będzie promował turystyczną wizję miasta Żarki.

  0
  0
 6. obserwator pisze:

  Może i pieniądze p. rzecznik zarabia spore ( kwestia gustu), ale za to nie posiada w domu lustra, wszak ubiera się na oficjalne rauty i imprezy jakby miała 20 lat mniej, Widać kasa jest , wazeliny nie brakuje, za to gustu za grosza, chodź dostarcza tematu do żartów swoim wyglądem dla wszystkich w Urzędzie 😉

  0
  0
  • sika pisze:

   Tak mają rude 🙂

   0
   0
  • Mrylka pisze:

   Ubiera się jak lubi. Obserwatorowi przydałby się słownik ortograficzny i powrót do Szkoły Podstawowej “Chodź” czy choć? ????

   0
   0
   • darek161093 pisze:

    Czasami jak ktoś dużo pisze i jest zmęczony to ma prawo się pomylić a widzę że ty jesteś Alfą i Omegą. Proponuję ci udział w turnieju MILIONERZY w wolnej telewizji TVN.Normalnie jesteś takie PERPETTUM MOBILE-nie wiem ile błędów zrobiłem ale mam do tego prawo stary już jestem I ząb czasu już mnie nadgryzł a w sklepach wiszą kartki z napisami że alkohol szkodzi zdrowiu to wychodzi na to że nie przeczytałem albo co gorsza czytać nie umiem.Po co rodzice mnie do szkoły posyłali ale myślę że nie odbiegam wykształceniem i pojętą wiedzą w znaczący sposób od dzisiejszej młodzieży ,które kończą edukację na poziomie GIMNAZJUM a szczególnie tym żareckim ?

    0
    0
 7. as pisze:

  Nie znam tej pani osobiście. Jednak czytając wasze komentarze( poza jednym) ponownie utwierdzam się w przekonaniu, że mentalność przeciętnego Polaka zmierza do zgnojenia tego, kto potrafi być przedsiębiorczym i wybić sie ponad przeciętnąć. A może trzeba nieco pomyśleć, zakasać rekawy i wziąć sie do roboty?

  0
  0
 8. Mieszkanka pisze:

  As ma rację. Weźmy się do pracy. Brak obiektywnej oceny i obrażanie ludzi na tej stronie. Nie warto jednak dawać komentarzy. Poza tym Ania z Zielonego Wzgórza była ruda i piękna. A człowiek ma tyle lat na ile się czuję. Chyba że ktoś lubi ubierać się worki pokutne. Żegnam stronkę zarki.pl bez żalu.

  0
  0
 9. Jolanta pisze:

  ta Mieszkanka to pewnie jakaś psiapsiółka/lizaki czy pierogi/?

  0
  0
 10. Nie pisze:

  Do administratora strony: proszę niech Pan usunie to zdjęcie bo przestanę Pana odwiedzać.

  0
  0
  • darek161093 pisze:

   Proszę przeglądać inne strony bo nikt siłą nikogo nie trzyma ; wolność i samorządność.Do tej strony nie mają dojścia i siły oddziaływania tzw. siły bezpieki SB z minionej epoki ani ich Agenci-ich ręce tutaj nie sięgają i nikt nikogo “nie sprzedaje za Judaszowe srebrniki”

   0
   0
 11. darek161093 pisze:

  Ludzie czego tak ostro przyczepiliście się pani Kasi ? Pani Kasia to super kobieta,musicie zrozumieć że ona jest rzecznikiem Gminy Żarki i musi należycie i pod dyktando POdlejskiego wykonywać jego polecenia bo subordynacja powoduje to że POdlejski od razu zwalnia taką osobę z pracy ,więc pani Kasia często musi robić coś wbrew swojej woli i zdrowego rozsądku ale na układy nie ma rady a Państwo sobie zdają sprawę że Burmistrz POdlejski jest największym pracodawcą na terenie Gminy Żarki więc czuje się jak pan i władca -jak ŁUKASZENKA na Białorusi.To że pani Kasia prowadzi sobie jakieś dodatkowe interesy-to przecież ona ciężko na to haruje dniami i ponad godzinami-to jest normalnie zapierdol ażeby coś grosza zarobić i polepszyć byt rodzinie swoją ciężką harówką więc czego tu do diabła zazdrościć ? W Polsce jest obecnie swoboda w zakładaniu i wykonywaniu działalności gospodarczej więc każdy kto chce to niech działa.Pamiętajcie Państwo że każdy ma ręce do siebie a nie odwrotnie.Być może tutaj ktoś czuje żal do pani Kasi że Burmistrz POdlejski dokucza ludziom prowadzącym działalność gospodarczą na terenie Gminy Żarki ale to już do jego osoby mieć trzeba pretensje a on skutecznie wyeleminowywuje biznesmenów z naszej gminy i odchodzą oni do ościennych GMIN gdzie potem tam płacą podatki a nasz POdlejski nie chce takich wpływów do budżetu gminy ,on woli wziąść multum kredytów i systematycznie wyprzedawać majątek gminy np.w postaci nieruchomości-a co będzie jak tego braknie ??? Jeśli ktoś bliżej pozna panią Kasię to takich głupot by naprawdę nie pisał i nie czepiajcie się urody bo nikt nie jest idealny a wystarczy że człowieka zdopadnie choroba i wtedy już nie ma KOZACZENIA i jesteś każdy jeden pyłem marnym tego świata.Pamiętajcie państwo że wielu z was będzie miało w przyszłości dzieci więc nie naśmiewajcie się z kogoś po to żeby was nie zdopadło gorsze skaranie i zrządzenie losu i żebyście tego potem nie musieli z nawiązką odpokutować.Polecam czytanie książek jesiennymi i zimowymi wieczorami. Proszę tam nie straszyć administratora strony bo w wypowiedziach nikt nas nie cenzuruje i nie kasuje naszych wpisów-to się nazywa wolność. Jeśli ktoś poczuł się urażony to przecież są w tym kraju jeszcze niezawisłe Sądy więc droga wolna.Drodzy czytelnicy czujcie się wolni ale dokonując wpisów to proszę ważcie śłowa aby komuś niesprawiać niesłusznie przykrości.

  0
  0
 12. obserwator pisze:

  Szkoda że na stronie Żarek w księdze gości panuje cenzura, może gdyby jej nie było nie było by potrzeby zakładania takiego portalu jak ten. Brudy powinny być prane we własnym zakresie, ale skoro Kasieńka pod dyktando POdlejskiego dopuszcza do publikacje to co chce, to wtedy głosy nie publikowane znajdują miejsce na takiej stronie. Nie ma się co dziwić że głownie są mało przychylne Kasieńce, ale jak to mawiają ,, kto od miecza wojuje ……. ” Masz Kaśka za swoje, nic a nic mi Ciebie nie żal , może to wiadro pomyj pozwoli Cię się obudzić.

  0
  0
 13. kierowca pisze:

  Z oświadczenia możemy się dowiedzieć że Kaśka nie posiada samochodu ? Czyli pewnie i Prawa Jazdy nie posiada ? Więc pewnie z tego powodu nie publikowała a tym bardziej nie odpowiadała na liczne moje pytania odnośnie poruszania się po drogach na osiedlu Sportowców . Przesłać zapytanie do Komendy w Myszkowie pewnie też czasu nie miała, promowała pewnie w tym czasie ………. POdlejskiego 😉

  0
  0
  • darek161093 pisze:

   Do szanownego kierowcy-pani Kasi oświadczenie majątkowe jest wypełnione z należytą starannością,jest przede wszystkim czytelne a nie jakieś tam bazgroły na kolanie pisane gdzie nie wiadomo co czego się tyczy i nie trzeba powoływać grafologa żeby odszyfrować co jest napisane.Odsyłam cię do obejrzenia oświadczeń majątkowych Burmistrza POdlejskiego i większości Radnych Rady Miasta Żarki-polecam czytanie z jakąś panią magister farmacji bo inaczej nie ruszysz. Burmistrz i Radni mają jeszcze w oświadczeniach majątkowych syndrom podawania zaniżonej wartości posiadanego majątku w postaci mienia ruchomego i nieruchomości.Ja z ogromną chęcią bym odkupił wszystkie ich dobra które zawarli w oświadczeniach w kwotach jakie oni podali i do każdej transakcji dołożyłbym coś ekstra w postaci kasy-nie przeżyli by tego ” BLACK FRIDAY COMEBACK”.Drogi kierowco pani Kasia podaje w oświadczeniu majątkowym że posiada BMW 18 z 2010 roku-tzn. jest to samochód osobowy ? Coś przeoczyłeś ? Mam nadzieję że nie prowadzisz pojazdów mechanicznych bo w takim układzie nie chciałbym się spotkać z tobą na drodze na Osiedlu 600 Lecia bo tam ostatnio piraci drogowi jeżdżą i temu tam podobne.Wytrzeszczaj bardziej wzrok.Sam widzisz że praca na komputerze z monitorem też daje w kość.

   0
   0
 14. Marcin de Virion pisze:

  Cos z Dnia Świra….tacy jesteście…..Gdy wieczorne zgasną zorze, zanim głowę do snu złożę, modlitwę moją zanoszę, Bogu Ojcu i Synowi. Dop…cie sąsiadowi! Dla siebie o nic nie proszę, tylko mu dosrajcie, proszę! Kto ja jestem? Polak mały! Mały zawistny i podły! Jaki znak mój? Krwawe gały! Oto wznoszę swoje modły do Boga, Marii i Syna! Zniszczcie tego sk…na! Mojego rodaka, sąsiada, tego wroga, tego gada! Żeby mu okradli garaż, żeby go zdradzała stara, żeby mu spalili sklep, żeby dostał cegłą w łeb, żeby mu się córka z czarnym i w ogóle, żeby miał marnie! Żeby miał AIDS-a i raka. Oto modlitwa Polaka!”

  2
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *