zachmurzenie duże
19°
18°
czwartek
Reklama
Samowola budowlana dofinansowana przez PZD w Myszkowie?
01 listopada 2018 r. | 11:39
18

Kolejna ciekawostka z gminy Niegowa. Tym razem dostałem od was list od mieszkańca Mzurowa, który przedstawił kilka ciekawych faktów dotyczących byłego domu radnego powiatowego - elekta - Jadwigi Skalec. Treść listy znajdziecie poniżej (pisownia oryginalna).

Piszecie na temat wyboru radnuch powiatowych, podajecie nazwiska min. że została wybrana Jadwiga. Skalec, ale nic wcześniej nie wspominaliście o zabezpieczeniu jej domu ze środków skarbu państwa w kwocie 239tys938złoty plus 50 tys dokumentacja.

Powiat występował o środki na zabezpieczenie osuwiska na skarpie wykopu drogowego w pasie drogowym w pobliżu posesji 41 (posesja własność wówczas pani Skalec obecnie jej syna ).

Prawda jest całkiem inna- osuwisko faktycznie było na działce p. Skalec a budynek mieszkalny był wówczas samowolą budowlaną. Ciekawe kto za to odpowie i zwróci bezprawnie wyłudzone pieniądze. Należy wyraźnie zaznaczyć, że osuwisko nie było w pasie drogi powiatowej a na prywatnej działce p. Skalec

Pozostawię to bez komentarza.

PAWEŁ GĄSIORSKI18 odpowiedzi na “Samowola budowlana dofinansowana przez PZD w Myszkowie?”

 1. Werty pisze:

  Coś mi tu śmierdzi ,za kawałek takiego zabezpieczenia prawie 300 000 tys zł ?to przecież można wybudować dom w stanie surowym ciekaw jestem dalszego postępowania w tej sprawie .

  21
  5
  • Ktoś przeciw układom pisze:

   Biedna nauczycielka ,była wcześniej radna powiatowa ,ona niżej nie schodzi ,wie że tam dieta wyźsza i nie odpysciła -tym razem wygrała ,może te czekoladki ? Albo ludzie głupi ,naiwni kupili jej bajer prymitywny ? Ona taka głupia nie jest skoro sobie załatwiła taki PREZENT !!!

   11
   6
   • Zet pisze:

    Do Ktos Przeciw układom,
    Większość to układy a co myślisz, że Dyrektor dyrektorów został przyjęty na stanowiska tak po prostu z ulicy w biegu???? Ciągle obok swojego Pana by mieć reklamę do rady pow..??

    5
    0
 2. Rolnik pisze:

  A ja na tą starą przekręciarę zagłosowalem i czemu żeście wcześniej nie napisali o tym przebiegłym babsztylu.Przyniosła czekoladki przed wyborami i mądrze mówiła a tu widzę że to tyylko zagrywka z jej strony była a żona mi mówiła żebym uważał bo to czerwony farbowany łeb.

  38
  6
 3. Miś pisze:

  To należy wrócić do sprawy i niech odda to dofinansowanie. Zawiadomić prokuraturę trzeba.

  20
  5
 4. Zenon pisze:

  Eee tam od razu babsztyl …..
  Ja osobiście opierdoliłem czekoladki a głosowanie i tak jest moim wyborem, tylko szkoda, że się kandydat mój nie dostał,….

  25
  5
 5. Marcin Labocha pisze:

  Jadzia wybłagała głosy i teraz miesza w Niegowie.

  36
  5
 6. Ktoś przeciw układom pisze:

  Nachodziła ludzi do znudzenia,to jest typ człowieka ,że drzwiami wyganiasz to oknem wejdzie

  19
  4
  • CZERWONA ZARAZA pisze:

   Czemu nikt mi nie powiedział że to CZERWONA PAJĘCZYCA i ten babsztyl jeszcze jest w polityce to i najwyższa pora żeby jej nosa utrzeć a choćby teraz finansowo krowę starą ukarać za te czekoladki.

   20
   5
 7. Kamil pisze:

  I tak się tu wygrywa wybory jak nie wóda to czekoladki i obiecanki – cacanki -żenada że później mówią że wyborcy ich wybrali

  21
  3
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk* pisze:

   Co do demokratycznych wyborów to Panie Kamilu one np. w Żarkach tak wyglądały i w którym momencie one były demokratyczne ???
   Na wybory poszli :
   Zastraszani pracownicy Urzędu Miasta i Gminy w Żarkach wraz z ich małżonkami ,dziećmi,rodzinami—- pełna mobilizacja i i dekret włodarza Gminy Żarki wobec tych osób !!!
   Osoby , które pracują w szkolnictwie czyli nauczyciele prza osoby z administracji i podrzędni pracownicy— opiekunowie,woźne,sprzątaczki, monterzy, pracownicy techniczni .
   Pracownicy MOPS-u i oczywiście wszyscy solidarnie z małżonkami i rodzinami !!!
   Pracownicy Dziennej Pomocy Osobom Niepełnosprawnym wraz z małżonkami i rodzinami solidarnie !!!
   Pracownicy Służby Zdrowia wraz z małżonkami i rodzinami solidarnie !!!
   Pracownicy Zakładu Usług Komunalnych wraz z małżonkami i rodzinami solidarnie !!!
   Osoby , które są inkasentkom i sprzàtają Targowisko Miejskie w Żarkach wraz z małżonkami i rodzinami solidarnie !!!
   Pracownicy Starego Młyna wraz z małżonkami i rodzinami solidarnie !!!
   Firmy , które sprzątają , zamiatają , odśnieżają Gminę Żarki z małżonkami i rodzinami solidarnie !!!
   Ochotnicy z Ochotniczych Straży Pożarnych wraz z małżonkami i rodzinami solidarnie !!!
   Sportowcy wraz z małżonkami i rodzinami solidarnie !!!
   Radni skorumpowani z małżonkami i rodzinami solidarnie !!!
   I WIELU JESZCZE INNYCH ZALEŻNYCH OD DYKTATORA pana PODLEJSKIEGO !!!!!!!!

   15
   10
 8. Ktoś przeciw układom pisze:

  Jeżeli coś nie tak prawnie to błagam zgłoście to do prokuratury – dość bezprawiu

  13
  3
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk* pisze:

   Cóż da zgłoszenie do Prokuratury czy do Sądu w Myszkowie ??? Ręka -rękę myje i naprawdę nie ma szans bo to wszystko ląduje za szafą i sprawy są notorycznie umarzane gdzie ostatnimy czasy tego doświadczyłem. Do Myszkowa do Prokuratury i do Sądu muszą zawitać inne służby za sprawą Gminy Żarki i na panujące bezprawie bo sprawy są umarzane bez podania logiczneczej przyczyny. Zresztą wkrótce będę to publikował to pozostawię do oceny publicznej czy mamy do czynienia z prawem na rzecz obywatela Rzeczpospolitej Polskiej ???

   14
   6
 9. Mieszkaniec pisze:

  Uwielbiam darka

  17
  5
 10. demokratyczny pisze:

  W wyborach gdzie nie wiadomo kto na kogo głosował mowa o zastraszaniu? To idealny przykład zastraszania czymś czego realnie nie ma.

  6
  9
  • Pomoc z internetu PRZEWODNICZĄCEJ RM pisze:

   Martin W. napisał(a):
   11 listopada 2018 o 16:47

   Pan Stępień został wybrany sołtysem właśnie dzięki panu Jaskólskiemu i to jak teraz mu za to „dziękuje” świadczy tylko o panu Lesławie. Zresztą nie on pierwszy i nie ostatni pluje w swoje gniazdo i w osobę pana Mirka, który faktycznie chciał zrobić dla wsi (Zaborze oraz Przybynów) coś dobrego. Jako że nie dał się namówić na przekręty ponieważ jest uczciwy no to niestety teraz mu się obrywa. Pan Mirek straszył pana Lesława policją??? ? Niech pan Stępień sobie przypomni jak sam przebierał się za policjanta i nastraszał ludzi odznaką ? Stare czasy, ale my pamiętamy ? A mówiąc o UCZCIWOŚCI to gdzie jest ta kosiarka za ponad 10tys kupiona przez pana Lesława z pieniędzy wspólnoty wsi Zaborze jeśli teren wsi jest wykaszany przez pana z Wysoki Lelowskiej? Bynajmniej nie tą wspomnianą kosiarką i oczywiście nie za darmo. Jaki był sens jej zakupu i GDZIE się znajduje??
   Nawiązując do pytania (jakże nieafiszującego się, bojaźliwego i skromnego – szczególnie podczas ogłoszeń parafialnych) pana Swierdzy – JAK radny Jaskólski mógł zrobić coś dla mieszkańców Przybynowa w sytuacji kiedy jako jedyny był uczciwy w gronie całej tej „wielkiej” bandy? JAK mógł mieć siłę przebicia w sytuacji kiedy działał sam? Poza tym to pytanie powinno chyba paść w kierunku radnego Swierdzy? CO konkretnie zrobił (NIE! załatwił pod stołem dla pociotków) dla mieszkańców Przybynowa? NIC.
   1
   0

   2
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *