zachmurzenie duże
15°
11°
czwartek
Reklama
iStock
Ścieżka pieszo-rowerowa z Żarek do Myszkowa?
04 listopada 2017 r. | 09:56
19

Krystyna Jasińska - Radna Sejmiku Województwa Śląskiego zwróciła się do Marszałka Województwa Śląskiego z interpelacją dotyczącą budowy ścieżki pieszo-rowerowej przy drodze wojewódzkiej 789 na odcinku Żarki - Myszków.

Treść zapytania do Marszałka znajdziecie poniżej.

Brawa dla tej radnej, popieramy takie inicjatywy.

PAWEŁ GĄSIORSKI
19 odpowiedzi na “Ścieżka pieszo-rowerowa z Żarek do Myszkowa?”

 1. Pompa Mariusz pisze:

  Droga DW 789 jest to droga z Żarek do Koziegłów , w dokumentach umieszczonych wyżej jest błąd . Pani Jasińska już od dawna zabiega o wybudowania przy tej drodze ścieżki pieszo-rowerowej . DW 789 jest drogą wojewódzką i niestety pomimo ostatnich prac związanych z remontem tej drogi , nie uwzględniono w projekcie chociażby chodnika po jednej ze stron .

  0
  0
  • Marcin Labocha pisze:

   A pan co zrobił w tej sprawie?

   0
   0
   • zła pisze:

    no właśnie co pan zrobił bo nawet podpisy mieszkańców w sprawie oświetlenia i ścieżki rowerowej na ul koziegłowskiej zbierał pa Łukasz Koral a Pan co zrobił w tej sprawie jeśli mogę wiedzieć chyba że znowu pytaniem pana obrażam

    0
    0
 2. zła pisze:

  Witam ta ścieżka rowerowa to nie jest problem od dziś jak zbliżają się wybory to każdy obiecuje a pan Pompa już miał się tym zająć przed poprzednimi wyborami a tak tylko pierdu pierdu bo znowu można obiecać a głupie ludzie zagłosują to samo jest z oświetleniem co wybory to obiecanki

  0
  0
 3. ŚLEPY pisze:

  Panie Pompa a od kiedy nie można to jechać rowerem z Żarek do Myszkowa przez Nową Wieś bo przecież to prozdrowotnie to jaki pan widzi w tym błąd ? Jak pan czyta bez zrozumienia tekstu pisanego to z pana chyba i kiepski Radny bo też chyba pan nie rozumie co mieszkańcy mówią panu.

  0
  0
 4. Marcin Labocha pisze:

  Przynajmniej ta radna coś dla nas robi, oby jej to wyszło

  0
  0
 5. Bardzo zła pisze:

  Do “ZŁEJ/ZŁEGO i ŚLEPEJ/ŚLEPEGO;sami Państwo nie czytacie ze zrozumieniem i w Waszym stylu obrażacie Ludzi,którzy wyrażane opinie firmują Swoim Nazwiskiem.Oj ostrzycie sobie hybrydowe pazurki na mandat radnego z os.Częstochowskiej ! Jeszcze roczek i stańcie w szranki wyborcze.

  0
  0
 6. Kasia pisze:

  Jak dla mnie to pan Pompa jest zagłububiony z jakiej parti jest i o co powinien walczyć napewno dieta nie jest najważniejsza Panie Mariuszu a liczyłam na Pana ????

  0
  0
 7. realista pisze:

  Działanie Pani Jasińskiej pod publiczkę, wiadomo że z tego g…o będzie ale co szkodzi napisać pisemko papier wszystko przyjmie 🙂

  0
  0
 8. ZGRYWUS pisze:

  Kasiu , Kasieńko muszę ci zakomunikować że pan Pompa to PIS-ior to już wszystko w temacie. Córka jego ma od niedawna robotę w szkole w Zawadzie to napewno zasługa naszego Naczelnego to już Azor na Sesjach wyciszony i głosuje tak jak tego chce Pierwszy czyli bez znaczenia jest dla niego a ręke dźwiga zgodnie z zaleceniami Góru . Zobaczymy jak pan Mariusz Pompa zagłosuje w sprawie obniżenia diet Radnym o jakie wnioskował pan Radny Mirosław Jaskólski z Zaborza. Tu zobaczymy prawdziwe oblicze kto jest Radnym dla kasy i konekcji a kto jest czystym społecznikiem i kocha mieszkańców a nie okrada ich regularnie co miesiąc w postaci diety i pajacowania.????

  0
  0
  • ola pisze:

   Pisz ortograficznie;przydałoby Ci się powtórzenie podstawówki np.możesz się edukować w Zawadzie.GURU-to właściwa pisownia.A propos przytyków politycznych to jesteś Platform- es czy tęskniącym za komuną sfrustrowanym ZGRYWUS-em ?Co Cię obchodzą diety radnych ? jak Cie wybiorą za rok to będziesz śpiewał inaczej,może jakiś tekst z kabaretu,stosowny do ksywki jaką Sobie nadałeś.Czysty społecznik,kochający mieszkańców? Bredzisz.Wcale się nie dziwię,bo kto to widział,żeby w niedzielę wstawać tak wcześnie ?

   0
   0
   • Fakir pisze:

    A tak przy okazji tematu ścieżki rowerowej przy drodze wojewódzkiej,co do jej numeru mylą się nawet służby marszałka i radna wojewódzka -to ile radny bierze diety w gminie,powiecie i województwie?

    0
    0
    • Realnie pisze:

     Ścieżka rowerowa ma być przy drodze Żarki – Myszków,także w końcu bezpiecznie będzie można dojechać z Żarek do Myszkowa na rowerze, dlatego tak poszeżany jest prawy pas. Pisali o tym jakiś czas temu w Myszkowskiej Burmistrz się wypowiadał ze ścieżka będzie asfaltowa Pamiętam bo mąż cieszył się ze nie z kostki brukowej bo jeździ głównie na kolarzowce i ma być budowana teraz, ma być również oswietlona A w powyższej interpelacji jest błąd …Droga 789 to droga do Kozieglów…a nie odcinek Żarki – Myszków

     0
     0
 9. ZGRYWUS pisze:

  Ja odpisywałem Kasi to czego ty olu wpieprzasz się między wódkę a zakąskę ? Nie bądź nadgorliwa a odpowiadaj kiedy pani pyta bo ciebie tego nie nauczyli alboś uparta jest to tak czasami jest , to siedź cicho bo ci Staśka lufę wystawi. W pracy byłem to pisałem a piszę SMS -y mową to weź zażalenie złóż do Samsunga a politycznie to jestem tam gdzie chce i nie wykonuje obcych poleceń a że ty musisz to twoja sprawa i zobowiązanie.

  0
  0
 10. Erwin pisze:

  Tak tak, Pani Krystyna coś robi, chyba s.. i drobi. Przypomnę sytuację dlaczego Pani Jasińska nie głosowała za przebudową drogi 793 relacji Myszków-Żarki ? A na sesji rady powiatu powiedziała, że zagłosowała za inwestycją ? później gazeta myszkowska napisała prawdę na podstawie protokołu z posiedzenia jak Pani Jasińska głosowała, wstrzymała się ponieważ jej partia tak nakazała. A teraz będzie wielce interpelacje pisać gdzie inwestycja przebudowy drogi jest zakończona i na tą drogę nie będzie w przeciągu kilku lat wydawanych żadnych pieniędzy.. Dobrze, że są inni radni dzięki którym aktualnie inwestycja przebudowy drogi Myszków-Żarki jest realizowana.

  0
  0
 11. realista pisze:

  No wiadomo wybory nie tak daleko to Pani Jasińska musi stwarzać pozory jak to dba o dobro obywateli ha ha ha.

  0
  0
 12. olsen pisze:

  Tak to jest gdy za pisanie bierze się człowiek, nie mający pojęcia o tutejszych relacjach, a jak widać nawet geografii. Dla wszystkich mieszkańców droga Żarki Myszków to droga 793 i tą mają na myśli czytając tytuł “artykułu”. “Dziennikarz” pewnie nie zadał sobie trudu by odpalić mapę google i zobaczyć o jakiej drodze mowa. Bo i jak tu weryfikować informacje kiedy prowadzi się kilkanaście serwisów w jednym i tym samym celu – podjudzać ludzi do nienawiści robiąc sensacje z każdej informacji jaką uda mu się uzyskać.

  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *