zachmurzenie duże
14°
13°
środa
Reklama
Ścieżka przy stawie już gotowa
11 września 2020 r. | 11:17
8

Gmina Żarki poinformowała, że zakończono pracę przy zadaniu pn. „Stworzenie ścieżki edukacyjnej – przy stawie w Żarkach przy ul. Wierzbowej”.

W ramach projektu zamontowano 4 latarnie wraz z oprawami oświetlenia zewnętrznego, nasadzono zieleń niską, wyrównano istniejące alejki - dosypano kruszywo na istniejących ścieżkach i traktach pierwszych obok stawu, zamontowano 6 ławek parkowych, 3 kosze na śmieci, 3 tablice informacyjno – edukacyjne, zakupiono 1 namiot oraz 20 sztuk leżaków.

Zadanie realizowała firma Marmadex z Myszkowa. /UMiG/8 odpowiedzi na “Ścieżka przy stawie już gotowa”

 1. xyz pisze:

  Bardzo ładna , już częściowo rozświetliła teren przy basenie a jak będzie gotowy basen to będzie pięknie ,Żarki z roku na rok coraz piękniejsze!!! Gratulacje dla rządzących gminą!!!

  2
  14
 2. Chłop pisze:

  Ja zasiałem dwa hektary żyta i nie chwale się,

  15
  1
 3. sic ! pisze:

  Ile to cudeńko kosztowało ?

  7
  2
 4. Robin pisze:

  A chodzi ci kolego ile pod stołem

  9
  2
 5. Amanda pisze:

  Zdjęcia super. W realu już tak pięknie nie jest. Kolejny gniot ,który będzie tylko gorszy w przyszłości jak wszystkie inwestycje w Żarkach. Sukces odtrąbiony i to byłoby na tyle?

  2
  0
 6. Ojejku pisze:

  A prawda jest taka, że już drugi raz płacimy za to samo. Kilka lat temu zrobiono takue alejki teraz rozwalono i zrobiono od nowa. Za kilka lat znowu zarośnie chwastami i trzeci raz będą wydawać nasze pieniądze. Tfuj…

  2
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *