zachmurzenie duże
14°
13°
środa
Reklama
Barbara Major
Sekretarz za 111 tys. zł
15 września 2017 r. | 17:10
8

61-letnia Barbara Major jest sekretarzem miasta i gminy Żarki. Na swoim koncie bankowym ma 105 000 zł oszczędności. Posiada 200m2 dom o wartości 200 000 zł i mieszkanie 56,20 m2 o wartości 16 800 zł (dom i mieszkanie w 1/6 posiada na współwłasność). Jest też współwłaścicielką działki 1276 m2 wraz z budynkiem mieszkalnym o wartości 200 000 zł. W ubiegłym roku jako sekretarz miasta i gminy Żarki zarobiła 111 198,16 zł.

Nie ma żadnych kredytów.

Poniżej znajdziecie jej oświadczenie majątkowe.

PAWEŁ GĄSIORSKI

BIP UMiG Żarki

 8 odpowiedzi na “Sekretarz za 111 tys. zł”

 1. brunox pisze:

  mysle ze trzeba jeszcze pokazac zarobki babci klozetowej w zarkach pewnie to jakos w wyborach bedzie mialo wielka wage 🙂

  0
  1
 2. Wyborca pisze:

  nieech pan sie nie przejmuje komentarzami tych przydupasow podlejskiego i dalej robi swoje

  1
  0
 3. Mieszkanka pisze:

  Ludzie bardzo lubicie zaglądać do czyjegoś życia!!! Najwięcej ostatnio robią szumu ludziska nie stąd, a czego Wy tu szukacie, co wiecie o nas mieszkańcach?!! Guzki wiecie!!! Zajmujące się sobą!!! Nie potrzebujemy “Robin Hooda” Przez takich przemawia zazdrość bo inny pracując ma. Każdy może mieć i być na każdym podobnym stanowisku jeżeli tylko kompetencje pozwolą. Weźcie się do uczciwej roboty a nie wykrycie nosa w nie swoje sprawy!!!

  0
  1
 4. obywatelka pisze:

  Skąd to się bierze? Gość z gminy Blachownia nie mający pojęcia o zyciu w gminie Żarki, rozpetuje lokalną wojenke. Najlepsze są do tego kredyty, oświadczenia majątkowe, podpuszczanie, podkręcanie słowem, manipulacja informacja wyrwana z kontekstu. Gość, ktory nie ma stałego zatrudnienia, nie zna realiów warunków zatrudniania w urzędzie. Ludzie, przecież oświadczenia majątkowe sa dostępne od zawsze w Biuletynie Informacji Publicznej urzędu miasta w Żarkach. Nikt nie robi z tego tajemnicy. Jest pewien pułap pensji w samorzadzie. W urzędzie nie ma zastepcy. Jest burmistrz i sekretarz. Burmistrz nie ma zastepcy, ani pełnomocników, czy asystentów. A tu tylko wypominki i wypominki. Do tego mnóstwo pozyskanych srodkow, projekty dla mieszkańców. Ludzie, czego Wy jeszcze chcecie? Czy osoby z wyższym wykształceniem, doświadczenie, tuż przed emeryturą mają się wstydzić, że uczciwie pracują?

  0
  1
  • Wyborca pisze:

   On jest z Blachowni? Czyli ma inne spojrzenie na nasze Żarki i do tego nie ma powiązań z Podlejskich ! ! UWażam że taka osoba jest na pewno obiektywna a nie ci urzędasy opłacani przez burmistrza. Mylę się?????

   1
   0
  • Mentalista pisze:

   I właśnie o tę transparentność chodzi. TV na sesjach, zainteresowanie prasy i innych mediów spowoduje wypłynięcie wielu spraw i utrudnienie tworzenia nowych. Podobno zadłużenie gminy to 4 mln zł. A rada klepie każdą uchwałę, którą władza podsuwa pod głosowanie. Obcy chłodnym okiem to oceni nie będąc zaangażowany w wewnętrzne i lokalne wojenki.

   1
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *