zachmurzenie duże
14°
13°
środa
Reklama
Sesja Rady Miejskiej w Żarkach na żywo na facebooku!
30 listopada 2017 r. | 07:00
25

W czwartek 30 listopada, drugi raz w historii gminy, sesja Rady Miejskiej w Żarkach będzie transmitowana "na żywo" za pośrednictwem facebooka. Wystarczy, że wejdziesz na nasz facebookowy profil i klikniesz "play" w transmisji wideo LIVE. Początek od godz. 9:00.

Wszystko po to, by patrzeć władzy na ręce.

By zobaczyć nasz profil na facebooku wystarczy kliknąć TUTAJ.

Wszystkich serdecznie zapraszamy.

PAWEŁ GĄSIORSKI25 odpowiedzi na “Sesja Rady Miejskiej w Żarkach na żywo na facebooku!”

 1. Marcin Labocha pisze:

  Ja już czekam

  0
  0
 2. Zdzisław pisze:

  Super ,że Sesja jest nagrana.Po pracy wiele ludzi może ją pooglądać .Ogólny wniosek to żenada. Nic dziwnego ,że burmistrz wybrał sobie na przewodniczącego rady panią Nowak .Osobę butną,z ogromnym Tupetem i arogancją !!!!! Brawo Panie Andrzeju Jakóbczak za Pana szczerą wypowiedż Bezcenne było zobaczyć zdziwienie i wsciekłość pani Nowakowej .Brawo ,jeszcze raz brawo dla Pana. W dniu imienin życzę zdrowia i wytrwałości w pana działalności !W prezencie wysyłam 5 ! Mam nadzieje że pana słowa nie poszły z wiatrem i ta pani zostanie odwołana !

  0
  0
 3. Mirosław Jaskólski pisze:

  Dzięki zdobyczom techniki mogłem obejrzeć niemal całą sesję Rady. Poziom prowadzenia żenujący, podobnie jak żenujący jest poziom odpowiedzi na moją interpelację (ciekawe dlaczego nie ma jej na BIP?). Ustawianie wszystkich oponentów jak uczniaków jest nie na miejscu. Próba odpowiedzi na interpelację to pisanie sloganów, pomijanie odpowiedzi na trudne pytania czy pisanie, że przewodnicząca i vice znają swoje obowiązki i je wypełniają. Czekam na publikację w BIP i przygotuję ponownie pytania na które brakło odpowiedzi, tylko w prostszej i nieskomplikowanej formie. Mówi pani wszystkim, że panią obrażam, a ja tylko mówię prawdę. Ponowię też wniosek o obniżenie diety dla radnych do 400 zł, odrzucony arbitralnie przez panią, który powinni ew. przegłosować i odrzucić wszyscy radni.
  Popieram wniosek radnego Jakóbczaka o podanie się pani do dymisji.
  Powtarzam też swoją deklarację, że ta cześć diety, której mi pani już nie odbierze za nieobecność na komisji będzie przekazywana na cele społeczne dla potrzebujących.
  To tak na gorąco, więcej refleksji na pewno nasunie się później.

  0
  0
  • wyborca1111 pisze:

   CO z ciebie za radny skoro zamiast na sesji wypowiadasz sie na takim portalu .Gniewac i obrarzac sie to ma prawo 3 letnie dziecko a nie dorosly facet .Proponuje oddac mandat zajac sie praca zawodowa bo jest wielu majacych pomysly na lepsze dzialanie gminy .

   0
   0
   • Mirosław Jaskólski pisze:

    Jeżeli nie można wypowiedzieć się bezpośrednio na sesji, muszę to zrobić na tym poczytnym i niezależnym portalu. A co do pracy, to praca radnego jest pracą społeczną i powinna być wykonywana po pracy, a nie przez zwalnianie się z pracy. Moja propozycja o sesjach popołudniowych niestety przepadła. Kilka dobrych pomysłów również.
    I jeszcze jedno, to nie ja się OBRAŻAM i gniewam tylko pani przewodnicząca. A tych wielu niech pojawi się na sesji i przedstawi swoje pomysły, lub wystartuje w wyborach.

    0
    0
    • wyborca1111 pisze:

     Dla mnie to marnowanie mandatu .A piszac o tym portalu poczytny to wielka przesada . Czyta to tylko totalna opozycja.

     0
     0
     • Julia pisze:

      To widać ,że to nie jest wypowiedż wyborcy z Żarek ,a ODPOWIEDŻ tzw rzecznika Gminy

      0
      0
     • wyborca1111 pisze:

      Masz racje jestem wyborca z Zaborza nie z Zarek!!!!!!!!!!!!!Myslisz sie piszac ze nie jestem z randym naTY bo jestem!!!!!!!!!

      0
      0
   • Julia pisze:

    Ty panie ,,wyborca”1111 nie jesteś na ty z Panem Radnym Jaskólskim ,my na tym portalu chamstwa nie tolerujemy !

    0
    0
  • Śnieżnik pisze:

   Cytat z Pana wpisu :(ciekawe dlaczego nie ma jej na BIP?) ;odpowiedź czytającego ze zrozumieniem :
   Data publikacji: 2017-11-03 08:47:34. na BIP-ie UMIG Żarki.

   0
   0
 4. Julia pisze:

  Panie Mirosławie już jest pierwszy szczytny cel pomocy ! Z naszej gminy była o tym mowa na Sesji rodzice wystosowali pismo do Gminy o pomoc ,o wsparcie finansowe na operacje swojego dziecka .Pani Nowak zadelkarowała ,że radni pomogą !Brawo panie Zieliński za apel o to aby Gmina wyasygnowała pomoc finansową dla Tego dziecka! Pani Nowak pani udaje taką dobroduszną osobę,ale niech to inni płacą- -Jest pani po burmistrzu drugą osobą ,nie mogła pani od razu zadeklarować sensownej pomocy finansowej ze strony Gminy !!! Wydaje się tak wielkie pieniądze z budżetu Gminy ,a w tym momencie powinna być spontaniczna deklaracja dla tego Dzieciaczka i jego Rodziny !

  0
  0
  • Mirosław Jaskólski pisze:

   Pani Julio, ma pani rację, trzeba pomóc temu dziecku. Poszukam tylko namiarów gdzie należy wpłacić pieniądze. Deklaruję wpłacić na pierwszy szczytny cel społeczny 1000 zł aby wspomóc zbiórkę na leczenie tego dziecka.
   Chyba, że ktoś prędzej znajdzie adres i konto do wpłat to proszę o podanie. Pieniądze mogę wpłacić już jutro.

   0
   0
   • Robert pisze:

    Na ten temat jest informacja na stronie Urzędu.

    0
    0
    • Julia pisze:

     Właśnie zapomniałąm dodać żę pani Nowakowa zadeklarowała pomoc ze strony gminy ,że będzie opublikowany apel o pomoc dla tego Dzieciaczka Na stronie Gminy

     0
     0
     • Staśka pisze:

      Mam nadzieję,że pani Nowakowa , stanie na wysokości swojej Funkcji i też sypnie jakąś sumą ze swojej Dietki ! A z racji Urzędu Gminy będzie to wysoka kwota ,jak przystoi na tak bogatą Gminę!

      0
      0
   • Mirosław Jaskólski pisze:

    Jak zapowiadałem, tak zrobiłem – wpłata 1.000,00 zł poszła na leczenie Nikosia

    Drogi Pomagaczu,

    dziękujemy za wsparcie celu:
    Ostatnia szansa Nikosia, by uciec przed wyrokiem kwotą – 1 000 zł

    Dzięki Tobie jesteśmy o kolejny krok do przodu. Miłego dnia!


    Życzymy Ci miłego dnia!
    Zespół Siepomaga.pl
    +48 61 67 47 200
    https://www.siepomaga.pl

    0
    0
 5. Julia pisze:

  Przepraszam ,pisałam to w emocji bo sama jestem matką.Gmina powinna mieć w rezerwie jakiś środki finansowe na pomoc bezpośrednią dla mieszkańców w obliczu rożnych tragedii życiowych i klęsk żywiołowych ,itp

  0
  0
 6. Julia pisze:

  Te nagrania Sesji są potrzebne ,można sobie pooglądać jaką gmina zadeklarowała pomoc?

  0
  0
 7. Staśka pisze:

  Mam nadzieję ,że Gmina stanie na wysokości zadania !!! A my mieszkańcy też ,w miarę możliwości pomożemy! Ile kto może niech wpłaci

  0
  0
 8. MARUDA pisze:

  Nowakowa jest skąpcem,Zieliński to mówi że pasowałoby zebrać kasę,Podlejski to nawet nie chce słyszeć o datkach a Gmina jakimiś uchwałami się wywinie i wszyscy oni razem gó..no dadzą na zbiórkę.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *