bezchmurnie
20°
18°
niedziela
Reklama
Sesja Rady Miejskiej w Żarkach na żywo na facebooku!
24 października 2017 r. | 20:49
8

W środę 25 października, pierwszy raz w historii gminy, sesja Rady Miejskiej w Żarkach będzie transmitowana "na żywo" za pośrednictwem facebooka. Wystarczy, że wejdziesz na nasz facebookowy profil i klikniesz "play" w transmisji wideo LIVE. Początek od godz. 8:00.

Wszystko po to, by patrzeć władzy na ręce.

By zobaczyć nasz profil na facebooku wystarczy kliknąć TUTAJ.

Wszystkich serdecznie zapraszamy.

PAWEŁ GĄSIORSKI8 odpowiedzi na “Sesja Rady Miejskiej w Żarkach na żywo na facebooku!”

 1. darek161093 pisze:

  nareszcie nasi mieszkańcy gminy Żarki będą mogli śledzić co robią ich radni i jak głosują,dziękuje droga redakcjo w imieniu mieszkańców

  0
  0
 2. darek161093 pisze:

  nareszcie nasi mieszkańcy gminy Żarki będą mogli śledzić co robią ich radni i jak głosują,dziękuje droga redakcjo w imieniu mieszkańców.powinno to się spodobać publiczności

  0
  0
 3. Marcin Labocha pisze:

  Zaraz będziemy oglądać

  0
  0
 4. Erwin pisze:

  Darek, od zawsze jest możliwość śledzenia co robią radni itp. Każda sesja jest jawna i każdy mieszkaniec może w niej uczestniczyć.

  0
  0
 5. Marcin Labocha pisze:

  Bardzo dobrze przeprowadzona transmisja gratulacje

  0
  0
 6. Staśka pisze:

  Ale dobrze wyreżyserowany spektakl teatralny. Na tę okazję pojawiła sie nawet pani Nowakowa !!! Wszyscy wystrojoni jak rzadko kiedy. No wiadomo, telewizja ! Bardzo dobrze, bo w porównaniu do poprzednich sesji cos się działo. Aktorzy musieli sie długo przygotowywać do swoich ról. Widać było, że wypowiedzi przygotowane, gładkie jak nigdy. A niewygodne pytania jak zwykle pani Nowak blokowała.

  0
  0
 7. darek161093 pisze:

  Każdy się ubiera tak jak chce i w czym mu wygodnie i jaki ma portfel na ciuchy. Choćby nie wiem jaki garnitur gość założył,krawat,muszkę,spinki i wypustkę z jedwabiu to jak jest BURAKIEM to i tak nać z głowy i w głowie zostaje i nie idzie buractwa i pospólstwa zajryć etc.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *