zachmurzenie małe
24°
22°
wtorek
Reklama
Klemens Podlejski
Skarga na Burmistrza Klemensa Podlejskiego
29 listopada 2017 r. | 10:07
15

Z uwagi na uporczywe nieudostępnianie mi przez Burmistrza Klemensa Podlejskiego faktur wystawionych przez firmę P.P.H.U. Polbut Marcin Podlejski, postanowiłem złożyć skargę w tej sprawie do Przewodniczącej Rady Miejskiej w Żarkach Pani Stanisławy Nowak. Wniosłem również o przeprowadzenie kontroli przez Komisję Rewizyjną Rady Miejskiej w Żarkach, z wykluczeniem radnych: Alojzego Zielińskiego, Wiolettę Król i Pawła Labochę.

Treść skargi znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI15 odpowiedzi na “Skarga na Burmistrza Klemensa Podlejskiego”

 1. Wyborca pisze:

  radni sponsorowali jego kampanię? dlaczego Klimek nie chce ciągle udostępnić faktur swojego kuzyna?

  0
  0
 2. Marcin Labocha pisze:

  Pani Stanisława musi stanąć na straży gminnych finansów po jasnej stronie mocy

  0
  0
 3. Jacek pisze:

  To tak jakby pisać skargę na Jarosława K. kierując ją do Błaszczaka czy też Pawłowicz. Śmiechu warte i nic więcej.

  0
  0
 4. maniek pisze:

  NIC Pan nie wskóra i nic Pan nie dostanie tu wszyscy to jedna wielka rodzina ręka ręke myje samo bagno sami wszyscy wyłudzają dofinasowania robotę wszyscy maja w wodociagach szkolnictwie itp co Pan Wymaga ogladał Pan wiadomości w poniedziałek co się podziało z dyrektorami sadów w Krakowie i okolicach może trzeba podesłać stronę tego portalu do Prezesa Kaczyńskiego miał by co czytać , Ziobry , Błaszczaka , Jakiego oraz do Pani Stachoń która pomaga ludzią w POLSACIE PAŃSTWO W PAŃSTWIE .

  0
  0
 5. Staśka pisze:

  Panie – maniek gratuluję odwagi! Dobry wpis !

  0
  0
 6. JASIUU2347 pisze:

  Witam przecież mamy Panią radną która jest z ligi Pana Kaczyńskiego niech MU pdeśle sms z nazwą stronki i zobaczymy co będzie ciekawsze dla Jarosława myśle ze byłby zadowolany tą plagą oszustów

  0
  0
 7. ŚPIOCH pisze:

  Jak ja się boję zawsze godziny 6.00 AM, lepiej zawsze zerknąć przez okienko bo Brachu dzwonił i mówił że już w Stolicy dość głośno jest o tym redaktorku z Miasta Blachy a blacha twarda jest jak trza i że w pewnym momencie braknie siły przebicia i Brachu ,który służy w Mieście Syrenki nic nie będzie mógł zrobić i jest propozycja żeby tego Ptaka spod Blachowni pochwycić a on nie jest pod ochroną bo należy do GĘSIOWATYCH a ochrona tylko przysługuje tylko KACZKOWATYM.Tak to jest że wszystko zależy od dzioba.Najgorzej jak gadzina ma wąsa to wtedy nie idzie rozpoznać.PREZES wąsa nie ma i teraz kandydaci na Burmistrzów muszą być bez wąsów.

  0
  0
 8. ZGRYWUS pisze:

  Te ŚPIOCHU czy ty jeszcze śpisz ? Co ty sugerujesz że niby to nasza Smerfetka zostanie Burmistrzynią ŻARKOLANDII a co z naszą wioską Smerfów a tam zaczną jej dokuczać i co Smerfetka nasza wtedy zrobi jak nie wejdzie w układy po tym Czarnym Paskudztwie Gargamelu ? Czarny to najgorszy podkład a przecież Komuna tyle lat jak już upadła a te padalce jeszcze dowodzą a jak ŚPIOCHU nie wierzysz to włącz TV i zobacz sobie Piotrowicza to wiesz że on raczej w Partii Zielonych to nie był a raczej PEŁNOBURACZANEJ .Piotrowicz też ma wąsa ? Chyba że zamiast naszej SMERFETKI to pomoże nam też Fajna Pani KRYSTYNA J,

  0
  0
 9. Robert pisze:

  O co kurna chodzi ? Piszta gramotniej bo przecie nie wita ześta nie słyszalni?

  0
  0
 10. WAŻNIAK pisze:

  Robercik musimy teraz uważać bo Gargamelisko jest bardzo wściekłe i biega jak oszalały rozdeptując Smerfiątka to wiesz jakim szyfrem Smerfiątka muszą pisać żeby w Sądzie nie wylądować bo tam to już wszyscy są po stronie Gargamela i biedne Smerfiątka siedzą pod drzewkami . Co chcesz Robercik wiedzieć to pisz a nasz PAPA SMERF napewno ci odpowie.Co naprzykład nie wiesz kto to jest Pani KRYSTYNA J. ? Ona jest fajna i podobna do naszej Smerfetki ładna blondyneczka a sporo latek do tyłu dowodziła Gimnazjum ale ZŁE GARGAMELISKO ją przegoniło bo chyba była za mądra i co gorsza nie piła wywarów z Gargamelowej chaty bo tam Klakier cały czas coś dosypywał a w kadzi mieszało się tego bardzo dużo.

  0
  0
 11. ZGRYWUS pisze:

  Smerfiątka co wy teraz po nocach biegacie po Smerfowych wioskach to znaczy że Gargamelisko musi spać ale jeszcze Klakierzysko jeden mruczek na nas poluje a to kocisko też czarne jest jak Gargamelisko . PREZESA kocisko padło ale to szkoda Kociska bo bo go PREZES z miłości zagłaskał na śmierć bo kogo ma kochać jak jest sam a mówi że wie co to jest rodzina i ustawy pod te rodziny tworzy. Animalsi powinni mu się dobrać do tyłka za tego Mruczka.

  0
  0
 12. Robercik pisze:

  A mnie się podobał ten cytat z filmu gdy Gargamel mówi:
  “Słyszałeś, Klakier? WIELBIĆ. To słowo upaja jak najprzedniejszy…nie, nie, nie bimber.
  Miau, miau.
  Tak, tak…samogon”

  0
  0
 13. HARMONIUSZ pisze:

  To co ten Gargamel te faktury zgubił czy zakopał w ogródku ? Nie chce dać Gargamel kluczy do zamczyska to drzwi Smerfy trzeba wyłamać albo Smerfiątka kochane trzeba zadzwonić do naszych znajomych też NIEBIESKICH i wtedy oni z CBŚ otworzą mu drzwi bez klucza a faktury zabiorą za potwierdzeniem.Tam chyba w tych fakturach to jest recepta na sok ze smerfowych jagód.Musi tam być dość sporo zer na tych fakturach.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *