zachmurzenie duże
14°
13°
środa
Reklama
Skorzystaj z gminnej kanalizacji
07 listopada 2018 r. | 10:36
10

Zakład Usług Komunalnych w Żarkach informuje, że na podstawie wyników badań przez akredytowane laboratorium, woda na ulicy Czarka nadaje się do spożycia. W związku z powyższym wszyscy zainteresowani mogą wykonywać we własnym zakresie przyłącza wodociągowe.

Od 2 listopada można również wykonywać podłączenia do sieci kanalizacyjnej. Wykonane przyłącza należy zgłaszać na otwartym wykopie do Zakładu w celu dokonania odbioru, plombowania wodomierza i podpisania umowy. Tel. 34/314-81-61, 697 097 384, 696 070 968. /UMiG/10 odpowiedzi na “Skorzystaj z gminnej kanalizacji”

 1. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk* pisze:

  Dla wszystkich zainteresowanych polecam montaż „szamb ekologicznych”
  Jest to idealne rozwiązanie na terenie Gminy Żarki ponieważ wiele nieruchomości znajduje się w wolnej zabudowie i z przyczyn technicznych i ekonomicznych korzysta w sposób wymierny właściciel tego „ekologicznego szamba”

  11
  1
 2. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk* pisze:

  bruno możesz się wykazać gdyż dodałem komentarz pod artykułem .
  bruno ty jesteś inteligentną osobą to mam nadzieję że rozwiniesz wątek i pomożesz merytorycznie mieszkańcom w sprawie wyboru odprowadzania ścieków.

  12
  1
  • bruno pisze:

   Brak mi już nawet pomysłów jak mogę nazwać ten tok myślenia czy nie myslenia w twym wykonaniu .jedno wiem napewno to co teraz wypisujesz czy nie udolna polszczyzna prubujesz wygegac to zwykły bełkot przegranego kandydata .polecam jedenastego wybrać się do stolicy będzie tam prawdopodobnie marsz ociemnialych łysych tzw patriotów i może oni na podobnym do tego poziomu intelektualnego obywatele cie będą słuchać i brać twoje fantazje na poważnie .?

   2
   12
   • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

    ODPOWIEDZ
    Prawdopodobnie Dariusz Szlęk* napisał(a):
    2 listopada 2018 o 06:56
    Co do demokratycznych wyborów to Panie Kamilu one np. w Żarkach tak wyglądały i w którym momencie one były demokratyczne ???
    Na wybory poszli :
    Zastraszani pracownicy Urzędu Miasta i Gminy w Żarkach wraz z ich małżonkami ,dziećmi,rodzinami—- pełna mobilizacja i i dekret włodarza Gminy Żarki wobec tych osób !!!
    Osoby , które pracują w szkolnictwie czyli nauczyciele prza osoby z administracji i podrzędni pracownicy— opiekunowie,woźne,sprzątaczki, monterzy, pracownicy techniczni .
    Pracownicy MOPS-u i oczywiście wszyscy solidarnie z małżonkami i rodzinami !!!
    Pracownicy Dziennej Pomocy Osobom Niepełnosprawnym wraz z małżonkami i rodzinami solidarnie !!!
    Pracownicy Służby Zdrowia wraz z małżonkami i rodzinami solidarnie !!!
    Pracownicy Zakładu Usług Komunalnych wraz z małżonkami i rodzinami solidarnie !!!
    Osoby , które są inkasentkom i sprzàtają Targowisko Miejskie w Żarkach wraz z małżonkami i rodzinami solidarnie !!!
    Pracownicy Starego Młyna wraz z małżonkami i rodzinami solidarnie !!!
    Firmy , które sprzątają , zamiatają , odśnieżają Gminę Żarki z małżonkami i rodzinami solidarnie !!!
    Ochotnicy z Ochotniczych Straży Pożarnych wraz z małżonkami i rodzinami solidarnie !!!
    Sportowcy wraz z małżonkami i rodzinami solidarnie !!!
    Radni skorumpowani z małżonkami i rodzinami solidarnie !!!
    I WIELU JESZCZE INNYCH ZALEŻNYCH OD DYKTATORA pana PODLEJSKIEGO !!!!!!!!

    13 10

    5
    0
 3. magdalenapl pisze:

  Posiadam ekologiczne szambo na prywatnej posiadłości i jestem bardzo zadowolona polecam .

  11
  4
 4. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk* pisze:

  Na terenie miasta Żarki mamy dwoje producentów szamb ekologicznych——wspierajmy rodzime firmy z naszego terenu.
  Zakład Usług Komunalnych w Żarkach to komunistyczny system zarządzania i wynagradzania pracowników pod okiem i nadzorem pana Klemensa Podlejskiego.

  14
  7
 5. PODŁĄCZA pisze:

  za te ścieki to my dość oddajemy kasy na tych nierobów w wodociągach .

  14
  1
 6. KRZYŻÓWKA pisze:

  w naszej mieścinie pomeldowano ludzi na wybory kto za nich będzie płacił za śmieci czy radny Pawełek bo jak pomeldował piłkarzy to ma z czego zapłacić bo ma kasę na piłkę gdie oni Pani Janino spali bo to przecież autokar ludzi.

  15
  2
 7. NOREk pisze:

  Hyniek co będzie z fuchami jak wszystko podłaczyta do kanalizacji co się stanie z beką- bo ześ konkurencje zrobił na wysoce kłoledze nic się nie dzielisz jak mosz klientów

  14
  2
 8. Pomoc z internetu PRZEWODNICZĄCEJ RM pisze:

  Martin W. napisał(a):
  11 listopada 2018 o 16:47

  Pan Stępień został wybrany sołtysem właśnie dzięki panu Jaskólskiemu i to jak teraz mu za to „dziękuje” świadczy tylko o panu Lesławie. Zresztą nie on pierwszy i nie ostatni pluje w swoje gniazdo i w osobę pana Mirka, który faktycznie chciał zrobić dla wsi (Zaborze oraz Przybynów) coś dobrego. Jako że nie dał się namówić na przekręty ponieważ jest uczciwy no to niestety teraz mu się obrywa. Pan Mirek straszył pana Lesława policją??? ? Niech pan Stępień sobie przypomni jak sam przebierał się za policjanta i nastraszał ludzi odznaką ? Stare czasy, ale my pamiętamy ? A mówiąc o UCZCIWOŚCI to gdzie jest ta kosiarka za ponad 10tys kupiona przez pana Lesława z pieniędzy wspólnoty wsi Zaborze jeśli teren wsi jest wykaszany przez pana z Wysoki Lelowskiej? Bynajmniej nie tą wspomnianą kosiarką i oczywiście nie za darmo. Jaki był sens jej zakupu i GDZIE się znajduje??
  Nawiązując do pytania (jakże nieafiszującego się, bojaźliwego i skromnego – szczególnie podczas ogłoszeń parafialnych) pana Swierdzy – JAK radny Jaskólski mógł zrobić coś dla mieszkańców Przybynowa w sytuacji kiedy jako jedyny był uczciwy w gronie całej tej „wielkiej” bandy? JAK mógł mieć siłę przebicia w sytuacji kiedy działał sam? Poza tym to pytanie powinno chyba paść w kierunku radnego Swierdzy? CO konkretnie zrobił (NIE! załatwił pod stołem dla pociotków) dla mieszkańców Przybynowa? NIC.
  1
  0

  4
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *