zachmurzenie duże
19°
18°
czwartek
Reklama
screen facebook - profil Katarzyna Kulińska-Pluta
Służbowe podróże Katarzyny Kulińskiej-Pluty
22 grudnia 2017 r. | 11:22
22

Gdzie podróżuje Katarzyna Kulińska-Pluta? Jako pracownik Urzędu Miasta i Gminy w Żarkach, Kulińska-Pluta w 2015 i 2016 roku odbyła kilkanaście podróży służbowych, m.in. do: Katowic, Ogrodzieńca, Koniecpola, Zawiercia, Częstochowy, Hamburga, Klucz, Brennej, Żywca czy Wisły.

Co tam robiła? Oficjalnie promowała gminą Żarki, nieoficjalnie była to promocja, ale niekoniecznie Żarek.

Poniżej delegacje Kulińskiej-Pluty.

PAWEŁ GĄSIORSKI22 odpowiedzi na “Służbowe podróże Katarzyny Kulińskiej-Pluty”

 1. mieszkaniec pisze:

  kolejny artykuł wyciągnięty prosto z du…y

  0
  0
 2. Kamil Sołtysiak pisze:

  Serio?
  Czym Wy się zajmujecie?
  Gdyby Pani Katarzyna K.P jeździła do USA czy Tokio to ok rozumiem że należy rozliczyć ale bez przesady… Każdej władzy trzeba patrzeć na ręce bo pracują za nasze pieniądze ale na Boga… Jeśli to są trasowki z kilku lat to uważam że to jest nic. Pozdrawiam i Życzę Wesołych Świąt

  0
  0
  • mieszkaniec pisze:

   Panie Kamilu pisząc pod swoim nazwiskiem naraża się Pan na podejrzenia że :
   – sprzyja Pan Panu Burmistrzowi i całej jego rodzinie .
   Za chwilę Pan przeczyta że handluje Pan gazem który w sposób nielegalny uzyskała rodzina Podlejskich czy to z nie legalnego odwiertu z rurociągu czy też sami go oczywiście nie legalnie wyprodukowali jedząc niebotyczne ilości grochówki oczywiście za kupionej za gminne pieniądze a na pewno przyrządzonej przez Panią Katarzynę.
   Zdrowych Wesołych Świąt dla wszystkich mieszkańców Żarek a dla tych zawistników szczególnie .

   0
   0
 3. Wyborca pisze:

  ruda nie promuje czasem swoich pokoi gościnnych?

  0
  0
 4. bruno pisze:

  Kolejne widly i powidly !!!!!!!!!!!! slowo NIEOFICYJALNIE ulubiony wyraz naszego pismaka .

  0
  0
 5. Zdzisław pisze:

  A ja bym chciał wiedzieć,jak i inni wyborcy co to są tak zwane TRASÓWKI ???????????????????????

  0
  0
 6. Zdzisław pisze:

  To są ciagle nic faktury ! Ile takich NIC faktur jest przez lata w tej GMINIE

  0
  0
 7. Zdzisław pisze:

  Dlaczego wychodzicie przed szereg ,źe niby miała by lecieć. Do USA czy Tokio????co promować Żarki ?moźe te nie remontowane stodoły ?????)

  0
  0
 8. Zdzisław pisze:

  Idźcie do spowiedzi Grzechy Wam będą ODPUSCZoNE!!!!

  0
  0
 9. kato starszy pisze:

  Tysiac takich jak wy nie wystarczy na taką jak Pani Kasia. Zrobcie chociaz czesc tego co Ona dla tego miasteczka, oprocz anonimowych pierdow na tym wygwizdolku. Wstyd i temat dla was do przemyslen na Swieta. Wesolych Swiat i powaznych rozmow O SWOICH SPRAWACH przy wigilinym stole.

  0
  0
 10. Dobre sobie. pisze:

  A niby co ta kobieta zrobiła dobrego dla tej gminy?

  0
  0
 11. Dariusz Szlęk pisze:

  Nie ,tutaj to ja czegoś nie rozumiem bo przecież Pani Kasia wykonywała swoje obowiązki i pracę to przecież musiała jakoś dojechać do tych wszystkich miejsc to wiadomo ,że piechotą nie chodziła. Na paliwo musiała dostać zwrot pieniążków i do tego logiczne ,że trzeba wliczyć jeszcze amortyzację pojazdu-to normalne a Pani Kasia sama prowadzi samochód i nie potrzebuje personalnego kierowcy jak Pan Burmistrz Podlejski gdzie kierowca go wozi jak Ministra co najmniej,to naprawdę ten artykuł jest dla Pani KASI KRZYWDZĄCY,bo naprawdę wykonuje Pani Kasia kawał dobrej roboty a za jej harówkę to Podlejski zbiera pochwały ,medale ,nagrody,wyróżnienia-jest to paradoks władzy i funkcji pierwszego, bo tak wszyscy mącą ,że wszystko robi Podlejski- to widać ,że to bzdura ,bo Burmistrz Podlejski będąc z wykształcenia Prawnikiem i w zawodzie bankiera też pracował na stołku wysoko kilka lat i jeszcze w Kolegium do Spraw Wykroczeń , to sytuacja która miała miejsce na spotkaniu z mieszkańcami w Zaborzu to wprowadziła mnie w osłupienie to co Burmistrz Podlejski mówił i robił. Panie Burmistrzu jest dobrze,że Pan nie pisze wniosków o dofinansowania ,bo wychodzące spod Pana pióra to z całym szacunkiem ale ani jeden by nie był pozytywnie rozstrzygnięty.Sytuacja z Zaborza mnie dosłownie ubawiła a to co ludzie przysyłają mi na maile ; darek@zarki.pl burmistrz.darekzarki@gmail.com to lepiej że pan tego nie czyta bo włosy dęba stają.Pani Kasia sumiennie wypełnia powierzone jej obowiązki pracownicze a co do jej zarobków i nagród w UMiG Żarki to są nie współmierne z wykonaną pracą.

  0
  0
 12. Daj pan spokój. pisze:

  Przepraszam a co ta pani takiego dobrego niby zrobila dla gminy panie Darku?
  Dajcie chociaż jeden konkret a nie bajanie.
  Merytoryczni sciagają kase dla gminy. Merytoryczni pilnują aby robote dobrze zrobiono.
  To są efekty panie Darku.
  To sa ludzie którzy coś wnoszą.
  To co ona uprawia Katarzyna to pospolita propaganda i nic więcej.
  W Hamburgu była i co tam załatwiła?
  Po jakiemu mówiła po niemiecku angielsku? Było wyslać tam panią Dominike to przynajmiej po angielsku by mówiła.
  Ludzie do promowania to powinien być fachowiec ktoś na poziomie po odpowiednim przygotowaniu zawofowym .W Gminie są młodzi wylształceni mogą zrobić to jak należy.Dopuścić ich tylko.

  0
  0
 13. vanitas vanitatum et omnia vanitas pisze:

  Cudowny artykuł i majstersztyk dziennikarstwa. Pani Kasia – co promowała? No i ta cudowne podsumowanie – Oficjalnie promowała gminą Żarki, nieoficjalnie była to promocja, ale niekoniecznie Żarek. Genialne.
  Dziennikarz który wytropił tą aferę ujął jednym prostym zdaniem całą kwintesencję degrengolady i przekrętów lokalnych urzędników samorządowych. Takich ludzi, strażnikuw uczciwości nam trzeba. BRAWO i jeszce raz BRAwo.

  0
  0
 14. wieśka pisze:

  Łacińskie pseudo,a w tekście wpisu byki ortograficzne.masz problem z urzędnikami samorządowymi? to się goń.

  0
  0
 15. gosciu pisze:

  ręce opadają jak sie czyta takie rzeczy. na tym mechanizmie można wysnuć dowolną insynuację. np. pani Kasia idąca ulicą w godzinach pracy. wniosek? czy pani kasia w godzinach pracy załatwia swoje prywatne sprawy? szkoda że lokalna polityka robi się coraz bardziej bagnem.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *