zachmurzenie duże
19°
18°
czwartek
Reklama
Śmiertelny wypadek na ulicy Koziegłowskiej w Żarkach!
06 lutego 2019 r. | 13:58
5

Myszkowscy policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny tragicznego wypadku drogowego. W wyniku czołowego zderzenia dwóch pojazdów, kierowca opla corsy trafił do szpitala. Niestety pomimo wysiłku lekarzy, mężczyzny nie udało się uratować.

Do wypadku doszło wczoraj około 11.30 na ulicy Koziegłowskiej w Żarkach. Z ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Opel Corsa, jadąc w kierunku Koziegłów, na skutek nieprawidłowo wykonywanego manewru wyprzedzania innego pojazdu, doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym w przeciwnym kierunku citroenem berlingo. 64-letni kierowca opla z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Niestety na skutek odniesionych obrażeń, po kilku godzinach zmarł w szpitalu. Szczegółowe okoliczności wypadku wyjaśniają teraz myszkowscy śledczy. /KPP w Myszkowie/5 odpowiedzi na “Śmiertelny wypadek na ulicy Koziegłowskiej w Żarkach!”

 1. Lucyfer pisze:

  To już drugi taki poważny wypadek na tej drodze od kiedy zakończyła się jej modernizacja. Projektant tej drogi powinien trafić do PIEKŁA !!!

  7
  19
 2. Michał pisze:

  byłem przy tym wypadku po 1 opony w tej korsie typowo letnie leciwe lacie do tego w tym dniu na tym odcinku drogi trudno było isc na nogach warunki trudne miejscami szklanka na drodze zwłaszcza w lesie w cieniu co do rowów szkoda słów

  16
  2
 3. trelemorele pisze:

  Najczęstszą przyczyną wypadków są brawura, brak wyobraźni i głupota prowadzących pojazdy!

  16
  1
 4. tomek pisze:

  Gdyby nie było rowów nie byłoby tragedii!!

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *