zachmurzenie umiarkowane
21°
17°
wtorek
Reklama
Spokojna sesja. Jeden z Mieszkańców Żarek złożył 99 wniosków w jeden dzień!
27 lipca 2018 r. | 12:02
40

Wczoraj w miłej i sympatycznej atmosferze odbyła się komisja wspólna i sesja Rady Miejskiej w Żarkach. Szkoda, że Burmistrz nie był zbyt skory do rozmowy przed kamerą, podobnie jak niektórzy jego pracownicy. Sesja była bardzo spokojna, ale jedną ciekawą rzecz mogliśmy usłyszeć. Podobno jeden z Mieszkańców Żarek złożył do gminy w jeden dzień aż 99 wniosków o udostępnienie informacji publicznej. To jest wyczyn!

Jeszcze coś. Gmina weźmie spory kredyt, ale o tym możecie usłyszeć w materiałach wideo poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI

? Trwa Sesja Rady Miejskiej w Żarkach

Gepostet von Gmina Żarki am Donnerstag, 26. Juli 2018

? Sesja Rady Miejskiej w Żarkach

Gepostet von Gmina Żarki am Donnerstag, 26. Juli 2018

Posiedzenie komisji Rady Miejskiej w Żarkach

Gepostet von Gmina Żarki am Mittwoch, 25. Juli 2018

 40 odpowiedzi na “Spokojna sesja. Jeden z Mieszkańców Żarek złożył 99 wniosków w jeden dzień!”

 1. bruno pisze:

  Wyczyn !!!! Wyczynem to jest otworzyc parasol w d…….e .A takie dzialanie to nic innego jak głupota !!!

  7
  16
  • Roman G. pisze:

   To nie głupota ; to wynik wysokich temperatur w ostatnim okresie czasu

   3
   11
   • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk’ pisze:

    Panie Romanie proszę obejrzeć nagranie z Komisji i Sesji i z takimi sloganami zwrócić się do Burmistrza Podlejskiego i Przewodniczącej Nowak

    12
    5
 2. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk’ pisze:

  bruno ty Burakiem jesteś i sporo zacofanym jesteś to już jest faktem. Rosjanie już dawno tego dokonali otwierając parasol ale mieli problem z wyjęciem rozłożonego parasola. ???

  15
  4
 3. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk’ pisze:

  Patrząc na pierwsze zdjęcie możemy zauważyć bardzo zamyślonego Radnego z Kotowic Pawła Labochę bo chyba jeszcze się nie dowiedział i może nie przekazano mu z magistratu czy ewentualnie wnioski,które zostały złożone czasami nie dotyczą jego osoby . Panie Radny Labocha czy ma Pan umowę o dzieło z UMiG Żarki na Na Gospodarza Obiektu i z tego tytuł otrzymuje Pan wynagrodzenie ???

  18
  2
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk’ pisze:

   bruno jak ty piszesz i wysławiasz się o Burmistrzu , może Burmistrz ma problemy z ciśnieniem a ty inaczej to odbierasz ??? Pisząc taki komentarz o karmazynowej to Panie Bruno zaszkodził Pan sobie i to bardzo w oczach Burmistrza !!!!

   15
   2
   • bruno pisze:

    Hehe zabawny jesteś gosciu ?proponuje iść na tak nie lubiany przez Ciebie rynek i zakupic lusterko ?

    5
    14
    • Jakub pisze:

     Jaki poziom gminy – taki poziom klakiera w postaci -bruno. Chyba pobratymca Nowakowej ! Nadajecie na tych samych falach – buta ,arogancja ignorancja itp. jak coś nie pasuje wam to zamieniacie się w chodzące potwory !

     17
     2
    • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk" pisze:

     Panie bruno znowu się Pan odnosi do Pana Burmistrza a nie wiem czy Pan Burmistrz lubi się oglądać w zwierciadle ???

     12
     3
  • JNiD pisze:

   Zamyślenie i Paweł ! dobre sobie!

   4
   5
 4. Kapsel998 pisze:

  mam pytanie do Pani Dyrektor czyli Wiceprzewodniczącej S.Nowak czy może Pani udzielić informacji ; jestem w mięsnym na rynku w Żarkach i obserwując nie raz zawsze zielenią i kwiatami na rynku miejsce gdzie pociąg ukradli zawsze zajmowały się pożadkiem Panie Inkasentki co zbieraja opłaty na rynku w soboty i środy a teraz ku mojemu zdziwieniu biega wściekły jak PIES z podlewaczkami pewien Pan którego nazwiska tu nie poruszę bo wiadomo o kogo chodzi co się wydarzyło Panie Burmistrzu oraz wysoka rado

  12
  3
  • JNiD pisze:

   To na rynku niw lało ?

   3
   6
  • Fille pisze:

   To nie wiesz ,że po deszczu zasila się nawozem rośliny ? Przestań już chłopie patrolować gminę, drzemnij się,zaczniesz racjonalnie myśleć.

   4
   12
  • Domyślny pisze:

   Panie/pani Kapsel proszę tym państwa nie zadawać pytań bo oni i tak na żadne nie wygodne pytania nikomu nie odpowiadają .Ewentualnie coś tam wypocą po swojemu ale nigdy nie na temat. Pani przewodnicząca N. na sesji powiedziała aby problemy zgłaszać sołtysom ,radnym . To jest jak pisanie na Berdyczów !!! Teraz przed wyborami to zakląmanie przerodzi sie w lizusostwo wobec wyborców -jak zwykle .

   18
   1
   • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk" pisze:

    Przy obecności tego portalu nie pozwolimy na kłamstwa a pokażemy całą prawdę a co niektórych już ten portal do szału doprowadza.
    Panie Burmistrzu pokażemy Pana 16-sto letnie rządy co Pan zrobił i czego Pan dokonał.
    Te osoby ,które dodają komentarze niezgodne z prawdą to Panie Burmistrzu jest na Pana niekorzyść.
    Widzi Pan Burmistrz że ostrzegałem bruna aby nie pisał odrażających komentarzy i dlatego że Pan nie zareagował to jednego dnia w UMIG Żarki złożono 99 wniosków.
    Panie Burmistrzu musi Pan zacząć racjonalnie myśleć.

    12
    3
    • Fille pisze:

     Już to ktoś zgłosił do Księgi Guinnessa ?

     2
     3
     • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk’ pisze:

      Odpocznij Fille bo wakacje i piękny słoneczny weekend ? , chyba że w dni wolne zleceniodawca tobie też płaci za wpisy ???

      5
      6
 5. bruno pisze:

  hehehhe darku ostatni raz w zabawe w stylu jak nie oddasz mi zabawki to bede niegrzeczny to bawilem sie w przedszkolu .Szkoda tylko ze dorosly facet mentalnie dalej jest na poziomie przedszkolaka i na poprawe sie nie zanosi !

  4
  11
 6. bruno pisze:

  Bo nikt Cię już nie chce sluchac !sesja to nie kabaret .

  6
  8
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk’ pisze:

   Panie Burmistrzu cały czas w kółko Pan zadaje te głupkowate pytania z Pana strony jakich ja reprezentuje mieszkańców ??? Nie pozwolił mi Pan na Sesji o tym powiedzieć a więc Panie Podlejski informuję Pana a powinien Pan o tym wiedzieć jako Zły Gospodarz że zasiadam w Radzie Sołeckiej w Kotowicach to juź wie Pan teraz że reprezentuję mieszkańców. Mnie Pan mówi że mam moźe schorzenie o nazwie rozdwojenie jaźni a ja tak się zastanawiam czy Pan przechodząc na rentę czasem nie cierpiał właśnie na rozdwojenie jaźni bo jeśli Pan na skrzyżowaniu na STOPIE w Mirowie wali Pan rowerem w samochód to chyba coś nie tak u Pana jest . Dla Pana ostatnio w Mirowie zrobiliśmy szum medialny i skrzyżowanie jest oznakowane w sposób wzorowy a Labocha Radny w Kotowicach nie może sobie piradzić ze skrzyżowaniem tj. jego oznakowaniem. Radny Labocha chyba pisze podania po mandaryńsku ???

   10
   3
 7. ZGRYWUS pisze:

  Sesja w Żarkach to istny Cyrk Stańczyka i Pani Klaun

  5
  2
  • Fille pisze:

   Zgrywusie garstka informacji nt.STAŃCZYKA : Piotr Roizjusz w wierszu „Ad Stancium scurram” podkreślał jego niezwykłą odwagę mówienia prawdy, giętkość i ciętość języka. Wg przytoczonej przez Kazimierza Wójcickiego charakterystyki Stańczyka sformułowanej na podstawie rękopisu z r. 1579 (zaginiony w XIX w.) «Mało Stańczykowi równie dowcipnych ludzi mieliśmy na dworze Zygmuntów; mówił on zawsze gorzką prawdę zarówno królowi, jak i panom i dworzanom. Słuchano go uważnie, a każdy żart okrągłymi powiedziany słowy pobudzał niemal zawsze do serdecznego śmiechu». Historycy literatury skłonni byli uważać te przymioty za przesadę, jednak pełne szacunku wypowiedzi współczesnych Stańczykowi pisarzy potwierdzają tradycję. Obejrzałem relację dwa razy i nadal nie wiem co miałeś na myśli pisząc”Cyrk Stańczyka”- oświeć mnie proszę jeśli możesz.

   6
   3
 8. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk’ pisze:

  Szanowna Pani Przewodnicząco Nowak informuję Panią że przyszłą Sesję poprowadzimy zgodnie ze Statutem i Regulaminem bo i tak Pani czytając te przepisy to i tak Pani ich nie rozumie i do dnia dzisiejszego Pani nie wie kto jest osobą publiczną ??? Nie dysponowałem ostatnio czasem na Sesji w Żarkach bo musiałem przemieścić się na Sesję Powiatu w Myszkowie aby tam zadać publicznie pytanie Radnemu Jakubowi Grabowskiemu gdzie pod Pani Rządami w Radzie doprowadziła Pani Nowak jako Przewodnicząca do patologii. Gdzie Pani Nowak Pani ma honor i serce ??? Jak Pani wychowała tego Radnego Grabowskiego ??? Wy oszukujecie społeczeństwo i nawet się nie wstydzicie dlaczego wy jesteście dla ludzi potrzebujących ??? Pani Nowak Pani zna tą sprawę bo to mieszkanie socjalne co zajmuje teraz Radny Bogaty Grabowski to ubiegała się 3-rzy osobowa rodzina biedna i nie dostała tego mieszkania !!!! Pani Nowak jak Pani uczęszcza do Kościoła i jak Pani patrzy mieszkańcom potrzebującym prosto w oczy ??? Pani ze wstydu to powinna się zakopać w piachu na plaży !!! Pani źle wychowała pokolenie na przykładzie Radnego Grabowskiego i Pani na to patrzyła przez tyle lat jak on łamie prawo jako osoba publiczna a Pani jako Przewodnicząca o wszystkim wiedziała !!! To Pani podpis widnieje pod uchwałami.Pani postawa moralna i społeczna mnie przeraża . ???

  12
  5
  • Fille pisze:

   Kiedy będzie ta zapowiadana sesja ,poprowadzona przez Pana ? zdążę wrócić z urlopu a wybieram się na Grenlandię,trochę się wystudzić

   6
   6
   • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk’ pisze:

    Fille proponuję jazdę rowerem to się ochłodzisz ale uważaj na wszelkiego rodzaju kolizję z stalowymi rumakami . Fille o termin Sesji pytaj Przewodniczącą Nowak a ona robi zawsze Sesję jak Radny Mirosław Jaskólski jest w pracy a teraz ostatnimi czasy Burmistrz Podlejski wpadł na genialny pomysł i w Trójporozumieniu Żarki-Myszków-Włodowice zwołują Włodarze Sesję w tym samym dniu i tej samej godzinie jednocześnie. Panie Burmistrzu Podlejski chcę Pana piinformować że damy radę filmować i uczestniczyć we wszystkich Sesjach mimo że my akurat nie mamy rozdwojenia jaźni a Pan Burmistrz mówił że takie schorzenie ma ??? Jeśli dobrze zrozumiałem i odebrałem wypowiedž no ale na coś musiał Pan Burmistrz chorować skoro przeszedł na rentę.

    6
    4
 9. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk’ pisze:

  Szanowna Pani Przewodnicząco Nowak informuję Panią że zasiadam w Radzie Sołeckiej w Kotowicach i już niech mi Pani więcej pytań nie zadaje jakich reprezentuje mieszkańców !!!! Pani wiedza o Samorządzie jest poniżej zera i Pani tylko dba o własne i rodziny biznesy i z Panią będę prowadził Sesję już w inny sposób i radzę Pani wziąć sobie do pomocy waszego prawnika mecenasa Andrzeja Hajdasa to jego też przepytamy z wiedzy o samorządzie bo przecież co miesiąc Urząd Gminy w Żarkach regularnie płaci jemu 3,5 tysiąca złotych za porady prawne to macie prawo korzystać z jego porad.

  9
  3
  • Edzio pisze:

   W przyszlym roku już nie bedziesz w radzie bo taka rada z toba w skladzie to kpina !!!!

   2
   8
   • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk’ pisze:

    Edzio w której ja będę Radzie to moja sprawa a nie Twoja . Wiem że boli prawda i to jak patrzy się Włodarzom i Politykom na ręce i przy okazji publikując patologię jak w przypadku Radnego Powiatowego Jakuba Grabowskiego gdzie rok do roku jego wspólny dochód w gospodarstwie domowym przekracza granice w staraniu się i posiadaniu mieszkania socjalnego w Żarkach to jego rodzina bezprawnie i z naruszeniem przepisów tkwi w tym mieszkaniu socjalnym pod bacznym okiem Burmistrza Klemensa Podlejskiego i to jest super patologia.

    8
    2
 10. Fille pisze:

  Dopóty dzban wodę nosi ,dopóki mu się ucho nie urwie<<Przysłowie to przestrzega nas, że każdy czyn ma swoje konsekwencje w przyszłości. Jeżeli działamy nieostrożnie to może zakończyć się do nieszczęściem.Za dużo ostrych słów,wręcz pomówień Panie Prawdopodobnie Dariusz Szlęk’ !!!

  4
  7
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk’ pisze:

   Fille ale chyba ty mnie nie straszysz co ??? Fille o jakich ty mi mówisz pomówieniach jak Burmistrz Podlejski nie odpowiada na zadawane pytania i również Przewodnicząca Nowak nie odpowiada na zadawane pytania ??? To chyba mają coś do ukrycia bo mówienie że się nie pamięta to nie jest odpiwiedź ???

   8
   3
 11. to nie bruno pisze:

  Szlek ty juz takie brednie fanzolisz ze tylko sanatorium ci pomoże, kiedy turnus?

  7
  9
  • bruno pisze:

   Podzielam opinię ?

   8
   8
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk’ pisze:

   Tobie chyba nic nie pomoże a ja sobie poradzę. Pozwolenie na budowę i zmianę w MPZP w Jaroszowie dla rodziny Pani Przewodniczącej Stanisławy Nowak w 2014 i ponownie w 2016 roku z dała od zabudowań Jaroszowa i w lesie to są „brednie” ??? Doprowadzenie wodociągu około 800 metrów do tej jedynej posesji przez ZUK a to jest podległy zakład pod Gminę i Burmistrza Podlejskiego to „brednie” ??? Teraz my odbiorcy wody musimy zapłacić przy tej podwyżce za wymysły NOWAKOWEJ i Podlejskiego i gdzie tutaj jest logika ??? Jeszcze prąd musiał być doprowadzony do tego Rancza i to wszystko za Gminne pieniądze czyli nas mieszkańców i to są „brednie” ??? W Jaworzniku do PIĘCIU gospodarstw domowych nie podciągnięto nitki wodociągu na odcinku 40 metrów i to przez ponad 30-ści lat i to są „ brednie „ bo nikt z tych w Jaworzniku nie nazywa się Podlejski albo Nowak i nie jest pociotkiem …. Na temat Burmistrza Klemensa Podlejskiego to mógłbym książkę napisać ale wolę go zapytać osobiście ale obawiam się czy nie zostanę poturbowany przez Włodarza po ostatnich jego występach awanturniczych na festynie w Kotowicach

   12
   3
 12. bruno pisze:

  po hu… ma cie burmistrz poturbowac samo zycie cie ostro turbuje ale to na wlasne zyczenie .!!!!!!!!!!!!

  5
  7
 13. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk" pisze:

  Pani bruno w ustach kobiety to nie ładnie jak płyną takie słowa i nie powinna Pani tak bluźnić i to publicznie,przecież Pani jest wykształconą kobietą ??? Pani bruno słyszałem że Pani jest bardzo ostra jak Pani ma trochę w czubie i teraz mi się to potwierdza ??? Pani bruno przy takim zachowaniu to Pani nie znajdzie drugiej połowy a szkoda Pani bo Pani jest młodą osobą a ja już życie przeżyłem i jestem zadowolony a przed Panią świat dopiero stoi otworem ale niech Pani nie robi co do tej pory bo to normalnie jest Pani kolaborantką i przecież musi mi Pani spojrzeć później prosto w oczy i nie wiem czy w tym momencie pomogą okulary ???

  1
  3
 14. Zenon pisze:

  Nareszcie jest ktos co ma jaja I wyciaga wszystko gminie przed oczy…..??

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *