zachmurzenie umiarkowane
21°
17°
wtorek
Reklama
Klemens Podlejski
Sponsorzy kampanii wyborczej Klemensa Podlejskiego
15 grudnia 2017 r. | 12:15
69

Dlaczego Alojzy Zieliński okłamał komisję rewizyjną Rady Miejskiej w Żarkach? Zieliński twierdził, że kampanii Burmistrz nie sponsorował, a pieniądze wpłacił na komitet wyborczy, z którego starował Burmistrz, jako jeden z szesnastu kandydatów. Panie Zieliński, wpłacił Pan pieniądze jako jedna z sześciu a nie szesnastu osób! W sprawozdaniu wyborczym nie ma nic na temat pańskich plakatów. Sprawozdanie jest bardzo ogólne.

Oprócz Pana, sponsorami kampanii byli: Paweł Labocha, Wioletta Król, Bogusław Gosek, Cezary Czubaj i Anna Podlejska.

Kampania wyborcza zakończyła się sukcesem. Klemens Podlejski został Burmistrzem, Alojzy Zieliński, Paweł Labocha i Wioletta Król zostali radnymi.

Sprawozdanie z kampanii wyborczej Burmistrza znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI69 odpowiedzi na “Sponsorzy kampanii wyborczej Klemensa Podlejskiego”

 1. kibice pisze:

  E te dokumenty kłamią nasz RADNY to chytry jest- on ze swoich to by nie dał u nas to nie bez przyczyny na NIEGO ZŁOTÓWA MÓWIĄ bo za 1 zeta to by se dał j… ogolić chyba że na festynach zarobił albo z PREZESOWANIA w klubie KS KOTOWICE coś skręcił czyli zarobił bo za darmo to umarło u NIEGO nic za darmo nie ma . Nie to nie on my to wiemy. KIBICE ,WIELBICIELE NASZEGO KOCHANEGO PREZESA

  0
  0
  • Netto pisze:

   Jak to ?Prezesem klubu jest i radnym? przydziela złotówy z gminy jak radny i wydaje jak PREZES?

   0
   0
   • Z1dzisław pisze:

    Tak nasz Radny to prezes klubu KS KOTOWICE już kupe lat jest nie do zastapienia jest nie ma następcy bo on wszystko umie załatwić a i imprezy fajne robi z władzą trzyma w Ochotniczej straży pożarnej też ma funkcje dobry gospodarz z Niego Paweł tak trzymaj .kibicujemy ci wierni kibice KS KOTOWICE .

    0
    0
 2. Marcin Labocha pisze:

  Zieliński już chyba jest za stary i nie wie co mówi

  0
  0
 3. Barbara997 pisze:

  a reszta niezależnych się nie dorzuciła e to chyba nie ta lista no jedna z radnych jest bezrobotna to nie miała z czego ale reszta żołnierzy pan następny monter z wodociągów nie jest wdzięczny Panu Burmistrzowi za robotę i nie dał na TACE coś nie tak ale czarna limuzyną jeżdził po wsiach to za czym czy może z czymś …….

  0
  0
 4. Zdzisław pisze:

  Jak nie wiadomo o co chodzi ,to zawsze wiadomo że chodzi o pieniądze .Ci Fenicjanie to mądrzy ludzie byli .

  0
  0
  • Dariusz Szlęk pisze:

   Czyli zrozumiałem że najpierw kasa a potem stołki. Szkoda że nie dało się na przelew. Ale zrzuta była i jak to żal serce ściskał jak mamonę trzeba było podarować na tacę ale cel osiągnięty na cztery lata na stołku się siedzi to warto było -lokata trafiona. Ale załoga teraz ma problem bo w życie wchodzą zmiany w regulaminie Ordynacji Wyborczej i Władający już nie będzie mógł robić tego co dotychczas bo łapki są za krótkie.

   0
   0
 5. józef pisze:

  Mam pytanie czy żona burmistrza też sponsorowała chodzi o tą kwote 6000 mugł siebie wpisac

  0
  0
  • Dariusz Szlęk pisze:

   Formalnie i prawnie nie może sam wpłacić,podobnie jak nie może być Sędzią we własnej sprawie,czyli tutaj żona “musiała dokonać wpłaty “. Konia z rzędu temu,kto mi udowodni i pokaże i wyliczy ,że kampania obecnego Burmistrza Podlejskiego w 2014 roku kosztowała tak mało . Te pieniądze nie mogły pokryć tego szału medialnego i objazdu Sołectw Gminy Żarki. Moim zdaniem ta kwota co jest oficjalnie podana to trzeba ją przemnożyć przez x minimum 8 i wtedy ta kwota będzie bardziej realna.

   0
   0
 6. olesiów pisze:

  nasza radna madra jest nie sponsorowała kampanii zostawiła sobie kase na samoopalacz żeby ladnie zawsze i wszędzie wygladać o któraj ona wstaje żeby sie nasmarować i wyglądać jak nefretete mądra jest i cicho siedzi a ze bezrobotna to sie jej należy wszystko .

  0
  0
  • Dariusz Szlęk pisze:

   Jest to z twojej strony pewien nietakt ,bo ta Pani w/w artykule w wiadomości dnia nie figuruje,więc dlaczego i jakim prawem robisz wpisy pod adresem tej Pani ? Jeśli stosuje środki urody i kosmetyki no to przecież jest kobietą i ma do tego prawo i ma i chce się podobać to w czym problem ? A do tego że jest ładną kobietą to efekt jest piorunujący i widzę że trochę zazdrość cię pożera. Moja rada taka -nie spoglądaj w lustro a o tej Pani już w komentarzach tak się nie odnoś. Lepiej weź napisz do niej anonim i wyślij pocztą a w komentarzach pisz w sprawie tej co dotyczy wiadomość dnia.

   0
   0
 7. Nie pisze:

  Nefretete to się przewraca w sarkofagu w piramidzie jak to przeczytała! też porównanie !

  0
  0
 8. słoneczna wyborca pisze:

  Ta pani to bez mazidła to z domu nie wychodzi bo słońce by zaszło co wy jak się wysmaruje to jakoś wygląda nasza SEXI – PLEKSI i pogoda ładna jest jak ją się zobaczy jak ona na tych sesjach tyle czasu może wysiedzieć i kiedy ma czas żeby się przygotować i dobrze natrzeć żeby bielucha nie było widać ciekawe co stosuje .

  0
  0
  • Dariusz Szlęk pisze:

   Ach widzę że w tym przypadku podobna sytuacja ,wszechobecna zazdrość. Ale to w sumie Pani Radna powinna się cieszyć że jak zazdroszczą to znaczy że się podoba i Pani Radna głowa do góry jestem z Panią i za Panią. Widzi Pani Radna że jeden z drugim kretynem siedzą pod pseudonimami i strugają bohaterów i ideałów i ani jeden PAJAC nie chce się przedstawić bo można by żądać satysfakcji ale to chyba swołocz nie wie o co chodzi ? Cera jasna to cera królewska,szczególnie doceniana na Dalekim Wschodzie,co tam kobiety robią i jakim zabiegom poddają się żeby mieć jasną cerę to nie sposób opisać.Ciemna karnacja tam oznacza człowieka niższej klasy społecznej pracownika,rolnika ,niewolnika,pastucha ,człowieka niewykształconego . Szkoda tylko że dokuczasz Pani Radnej jak ona w tym zestawieniu nie występuje.

   0
   0
 9. emik pisze:

  Przynajmniej Zieliński zapłacił za swoje plakaty i reklamę! Co w tym dziwnego? A pan gąsiorski jak startował w Cisiach to co? Publiczną kasą szastal? ? Super!

  0
  0
  • Dariusz Szlęk pisze:

   To bardzo dobrze że Radny Zieliński zapłacił kasę na reklamę Podlejskiego ale dlaczego Radny Zieliński publicznie zaprzeczył że takową kampanię sponsorował ze swoich środków pieniężnych. Z punktu prawniczego to Radny Zieliński mataczy i próbował ukryć fakty a po ich ujawnieniu jego wyjaśnienia są nieścisłe a forma ich przedstawiania przypomina Jasia z przedszkola,bo to co on mówi to tak jakby mamrotał,że Radny Zieliński w swojej ocenie kupił sobie bryloczki i ulotki ? Panie Radny Zieliński pan podczas kampanii wyborczej Podlejskiego w 2014 roku dokonał wpłaty na jego Komitet Wyborczy i to Komitet decydował na jakie cele przeznaczy te środki pieniężne i Panie Radny Zieliński już Pan więcej dyrdymałów nie opowiadaj..Panie Radny Zieliński niech mnie Pan już więcej nie obraża i nie sugeruje mi że ktoś mi pisze artykuły i podpowiada,ja jedynie mogę zasięgnąć konsultacji prawnej u mojego mecenasa Mariusza Orlińskiego. Sam piszę artykuły,sam się wypowiadam,sam mam wiedzę na temat układu w Żarkach. Jeśli Pan chce się ze mną zmierzyć to jako Rada powołajcie Komisję Rewizyjno-Sprawdzającą i mogę z Panem do walki stanąć w formie pisemnej i ustnej,dla pana przyjemności mogę jeszcze dodatkowo odpowiadać i pisać w języku angielskim i rosyjskim a tematykę niech ustali Komisja. Panie Radny Zieliński ja nie po to studiowałem,żeby teraz Pan mi sugerował że ktoś za mną stoi,ktoś mi podpowiada czy pisze -to nie w moim stylu bo nazywam się Szlęk Dariusz.Miejsce przesłuchań i egzaminów proponuję Salę Sesyjną w Urzędzie Gminy. Panie Radny Zieliński jak zobaczę tylko że obecny Burmistrz Podlejski robi dobrą robotę to ja stoję za nim murem i jego promuje no problem,a myślę że wtedy portal http://www.zarki.pl idzie również za Burmistrzem i działamy razem. Panie Radny Zieliński miej Pan trochę powagi bo już Sołtys z Zaborza Lesław Stępień zaczął wojenkę ze mną to teraz oficjalnie go promuję z całego serca a on mnie ośmieszył na Sesji przed kamerami to nie mogłem mu odmówić.

   0
   0
 10. bruno pisze:

  Kolejny artykul w stlu kogiel-mogiel.Nic nowego nic szokujacego same dostepne na codzien wiadomosci.Coraz blizej dna ten portal bo w mule juz brodzi!!!!!!!!!!!!!!

  0
  0
 11. Wyborca pisze:

  za rok wybory i Zieliński nie będzie już radnym…będzie spokojnym emerytem

  0
  0
 12. emik pisze:

  Panie gąsiorski sponsoring to jest to co Pan uprawia z panem Szlękiem. Może się uda i ambicje będą zaspokojone? Choć wątpię bo jak na razie tylko się ośmieszacie. Ale próbójta chłopaki!

  0
  0
  • IRENEUSZ pisze:

   dużo tu pożytecznych rzeczy bo na księdze gości to tylko cenzura to co się chce to wstawiają radnych ja się pyta to nic nie wiedza nawet nie wiedza za czym glosują czy oni wiedzą że następny moloch się buduje Żarki będą mieć następny SUPER MARKET pytając jednego radnego on o niczym nic nie wie to kto ma wiedzieć

   0
   0
   • mikolaj pisze:

    Troszke poczytalem i z tego co sie orientuje to zwalanie winy marketow na gmine jest bezsensowne.Ni to gmina ni radni nie wydaja zgody na takie inwestycje.Wiedz nie siej wiatru kolego!!!!!!!!!!

    0
    0
    • Dariusz Szlęk pisze:

     Oświecony mikolaju ,dlaczego wprowadzasz mieszkańców w błąd i czemu piszesz nieprawdę-jeśli nie masz wiedzy to nie pisz a chyba że fałsz służy do obrony.? W świetle prawa to Radni i Burmistrz decydują co dzieje się w Samorządach i jak najbardziej to oni razem zadecydowali czyli Radni i BURMISTRZ o budowie supermarketów na terenie naszej Gminy.Jest coś takiego jak Plan Zagospodarowania Przestrzennego ,który został uchwalony i zatwierdzony w 31.03. 2014 uchwałą Rady Miejskiej w Żarkach nr XXXIX/265/2014 roku i jest obowiązującym to trzeba się z nim zapoznać i był to jeden wielki przekręt,którego dowiodę bo sami Radni dali absolutorium Burmistrzowi Podlejskiemu a ten to już kreski kreślił jak mu się tylko podobało i wedle uznania,że jednemu da a drugiemu nie,czyli Burmistrz-pan i władca,gdzie lekceważył podania złożone w Gminie przez mieszkańców-absurd i zawiść ze strony Burmistrza Podlejskiego.Ale kto mu tego miał zabronić,gdzie jak jeden z projektantów opracowywania Studium Planu Zagospodarowania przestrzennego zaczął stawiać opór i nie dopuszczać zmian podawanych przez Podlejskiego to został przez niego odsunięty i przyszedł nowy projektant, który Podlejskiemu wszystko klepał co ten palcem pokazał.Przykładem tego może być przekształcenie działki rolnej na przeznaczoną pod działalność gospodarczą w tej klasie że szczególnie uciążliwa można taką działalność prowadzić i co jest szokujące że ta działka Firmy POLBUT Marcina Podlejskiego znajduje się w Jaworzniku na terenie Parków Krajobrazowych Orlich Gniazd i tutaj wspaniałomyślny Burmistrz Podlejski dokonał zmiany przeznaczenia działki,gdzie nawet Marcin Podlejski nie wnioskował jako on o taką zmianę,czyli Burmistrz Podlejski jest Jasnowidzem albo panowie już tak pewnie się czuli ,że zapomnieli o procedurach -czyli brawura Burmistrza Podlejskiego bo zasiada 4-tą kadencję z rzędu razy 4 lata każda kadencja to już Podlejski zachowuje się tak jakby Samorząd był jego fabryką. W Jaworzniku to była tylko jedna zmiana-dla Marcina Podlejskiego,to się zastanawiam po co była zmiana Planu Zagospodarowania Przestrzennego w Gminie Żarki jak nie było zupełnie zainteresowania ze strony mieszkańców Jaworznika ? Być może Burmistrz Podlejski chciał tylko swoje działki przekształcić a reszta wypad od zmian i przekształceń.Ja i moja rodzina składając na ręce Podlejskiego podania o zmianę w Planie Zagospodarowania Przestrzennego to wszyscy otrzymaliśmy decyzje odmowne przy około 10-ciu podaniach a podkreślam że działki nasze były w takich samych parametrach jak Marcina Podlejskiego a większość nie znajdowała się na terenie PK ORLICH GNIAZD-ale tutaj podejrzewam,że to Radny Labocha doradzał Burmistrzowi Podlejskiemu,żeby Szlękowi i jego rodzinie nie przekształcać i Podlejski jako Dobry Gospodarz tak uczynił- nie ma słów żeby to móc nazwać.Czyli budowa SUPERMARKETÓW to decyzja Radnych i Burmistrza,jeśli ja piszę nie prawdę to proszę mnie podać do Sądu. Przyjdź mikolaju na Sesję to porozmawiamy i zapytamy Włodarzy o to a we dwoje raźniej. Szkoda mi tylko przez budowę tych SUPERMARKETÓW lokalnych drobnych biznesmenów tj.sklepikarzy,najemców lokali itp.,że to wszystko legnie w gruzach i nawet Targowisko w Żarkach legnie w gruzach przez te molochy bo Targowisko w Żarkach pod względem cen jest najdroższe w okolicy przez to że Podlejski i Rada wywindowała opłaty za handel na nim,ale już mamy opinię prawną i udowodnimy ,że pewne opłaty pobierane od handlarzy z Targowicy są bezprawne. Dlaczego Radni i Podlejski tak niszczą Żarki ich klimat,dorobek kulturowy,sklepikarzy,handlarzy najemców-przecież te podmioty płacą ciężką kasę do kasy gminy.Cały urok Żarek diabli wezmą i będziemy siedzieć i spacerować po Biedronce i Dino. Sprawdzimy to ile te giganty będą przynosić wpływów do gminy poprzez przeliczenie 1m kwadratowego z Targowiska czy też małych sklepików ale mam nadzieję ,że algorytm nas nie okłamie i poznamy prawdę.Panie Burmistrzu Podlejski przez pana intrantne decyzje pieniądze ,które mogłyby służyć i zostać w Gminie Żarki to przez pana decyzje migrują poza Polskę już nawet. Jaki pan ma w tym interes. Jeśli pan,panie Podlejski z tym się nie zgadza to wkrótce zaproszę pana na debatę pt. ” Porozmawiajmy o Żarkach “,gdzie ja znowu będe nieprzygotowany bez kartek bez pomocników i bez pytań wcześniej sporządzonych,taki czysty LIVE i wtedy może pana argumenty mnie przekonają,że pan jest [ Dobrym Gospodarzem ] jak to miało miejsce z informacji przed wyborami w 2014 roku. Oświecony mikolaju nie pisz więcej już bzdur i kłamstw bo mieszkańcy potrzebują znać prawdę i podałem właśnie w artykule powyżej numer uchwały i ciebie też mikolaju zapraszam na debatę to wtedy będziesz mógł się wykazać.

     0
     0
     • osa pisze:

      Czlowieku nie każdy lubie biegac po rynku !!!!!!!!!!w lato gorąco,zima zimno ,wiosna deszcz !!!!!!zakupy w cieplym suchym miejscu ,wszystko pod ręka.A tak w sumie to nasówa sie pytanie ilu mieszkanców gminy ma stragany z owocami i warzywami ??????????Bo ubrania ,buty itp w marketach nie wystepuja , wiedz w czym ty tu widzisz problem panie Szlęk??????

      0
      0
     • bruno pisze:

      Jaka z toba moze byc debata skoro ty mowisz i piszesz co ci podpowiedza!!!!!!!Wiesz ja tez pare zeczy w gminie nie zalatwilem po swojej mysli ,ale jakos nie robie z tego afery tylko zyje dalej .A ty zachowujesz sie jak male dziecko ktoremu odebrali lizaka !!!!!!!!!!!!Wiesz jak patrze na rozwuj naszej gminy przez ostatnie pare lat to wlasnie pobudza mnie do polemiki z takimi typowymi tetrykami jak ty!!!!!!!!

      0
      0
  • Wyborca pisze:

   sponsoring? to jakaś para czy agencja?

   0
   0
 13. kafa pisze:

  He he dobre. Szlęk z Gosiorskim mają patent tylko im nie wychodzi hehe. Szlek może niektórym radnym buty czyścić bo taką wiedzą dysponuje . I gada co mu Gąsiorski powie żeby mowil. Wielka mi afera ze se radni za swoje plakaty zaplacili swoimi pieniędzmi. No może to kogoś dziwi_? A co Gąsior tez gdzieś na radnego startowal?

  0
  0
 14. emik pisze:

  IRENEUSZ faktycznie baaaardzo pożyteczny portal. Szkoda tylko że nikt tego na poważnie nie bierze. No i poziom co poniektórych “artykułów” sięga dna. Ale cóż jaki właściciel portalu taki poziom. Bravo wy!

  0
  0
 15. emik pisze:

  FAKTY panie Labocha nie dyrdymały Gąsiorskiego!

  0
  0
 16. kafa pisze:

  Labocha a ty aspirujesz na burmistrza? He he znalazl się ekspert he he

  0
  0
 17. emik pisze:

  Pan Labocha jest tych co to “nie znam się ale się wypowiem” typowy SUWEREN.

  0
  0
 18. kafa pisze:

  Labocha ze szlękiem dwa zareckie autorytety hehe Gąsiorski ich wystawia żeby zadyme robili bo potem ludziska będą jego portal czytać . A to proste chłopy wiec myślą że za bohaterow robią heh

  0
  0
 19. emik pisze:

  KAFA I niech tak sobie dalej myślą ,że Amerykę Gąsiorski odkrył bo znalazł dokumenty że Zieliński sam zapłacił za swoje plakaty . Faktycznie news dnia!

  0
  0
 20. bruno pisze:

  Jak milo czytac dzis to forum widzac ze dzis pisze ta inteligetniejsza czesc ZARECKIEGO SUWERENA!!!!!

  0
  0
 21. Dariusz Szlęk pisze:

  Bruna ,jeśli ty nazywasz to inteligencją co piszesz ty i twoi wściekli znajomi,to na litość boską nie ubliżaj ludziom wykształconym w tej Gminie. Piszesz bzdury i fałsz jak i twoi znajomi ,tylko mnie to nurtuje po co wy te brednie piszecie . Do każdego z tych komentarzy odniosę się-tylko teraz rozumiesz mam pracę to uczynię to później. Chyba, że Bruna ty podważasz Uchwały Rady ,ale to w tym momencie to byś zarzuciła Burmistrzowi Podlejskiemu nieznajomość prawa a pan Podlejski jest z wykształcenia prawnikiem,więc ja nie rozumiem co ty piszesz i czy ty w ogóle wiesz co piszesz ?

  0
  0
  • bruno pisze:

   Jakie bzdury ja pisze ,czlowieku jestes zwyklym prostym niewyksztalconym burkiem ktoremu to co masz napisac mowia i podpowiadaja inni!!!!!!!! Wiesz nie wiem co cie tak ten POLBUT meczy widocznie zazdrosc ze ktos cos potrafil zbudowac koli cie w oczy ale zwykli nieudacznicy tak maja!!!!!!!!!!!Znajomi z Kotowic mowia mi ze jestes w tej miejscowosci jak kolec w d…. e.Aspiracje masz wielkie ale wiedzy zero.Proponuje walnac setke i bedzie pare tygodni spokoju.Pisanie do mnie bruna tez pokazuje poziom twojej inteligecji bo ile razy mozna pisac ze ja nie jestem osoba z ktora mnie kojarzysz!!!!!!Mysle ze ta pani nie znizyla by sie do twojego poziomu by prowadzic z toba rozmowe.

   0
   0
 22. Dragon pisze:

  Dzięki za szczere życzenia świąteczne wzajemnie. Człowieku bez grzechu. Opamietajcie się do spowiedzi to do…. Wstyd

  0
  0
 23. Dragon pisze:

  Przyjdą kryski na matyski (świeci)

  0
  0
 24. Zdzisław pisze:

  Bruna u Ciebie poziom inteligencji jest mierzona wg. wzoru,im ktoś bardziej chwali układ gminny jest bardziej inteligętny od tego kogoś kto pisze na temat związany z postem. Niech piszą nawet bzdury,byle by tylko chwalili Burmistrza i jego układ .

  0
  0
 25. Plaga pisze:

  No no no panie Szlęk widać doradca pana nie śpi. Wie pan że gdzieś dzwoni tylko jeszcze nie do końca gdzie. widać że doradca którym jest były burmistrz L podsuwa panu coraz to nowsze sensacje rewelacje. Tylko proszę sobie uzmysłowić że on tego już próbował przy poprzedniej kadencji i jak widać nie wyszło mu. Taki kraj że jak nie można nic zarzucić to się wymyśla i szuka na siłę kontrowersji tam gdzie ich nie ma. Ciekawe jak pana córka zniesie psychicznie te wybory bo z tego co się domyślam ma chęci zostać radną skoro pan tak sieje zamęt że prędzej czy później przeniesie się to chcąc nie chcąc na nią. A czy tak będzie przekonamy się już wkrótce. Tylko ciekawe co panu osobiście obiecali….

  0
  0
  • Nauczyciel pisze:

   Jakieś nowe sensacje ? A może insynuacje ?

   0
   0
  • Staśka pisze:

   Jakieś nowe sensacje ? A może insynuacje ?Pana Szleka osobiście bardzo szanuję! Już wiele ukrócone ,w tej gminie,pani Nowakowa już nie jest taka chamska !Świerdza też nie pozwala sobie,na to co wcześniej,radni udają że dyskutują! Niech tak zostanie,to jest potrzebne! Kamery jak bedą zainstalowane na stałe ,to będzie dowód co kto mówi !

   0
   0
   • Staśka pisze:

    Jak pan ma coś do córki pana Szlęka – to wydaje się normalne żę ta pani obroni się Sama-jest dorosłą osobą

    0
    0
  • Dariusz Szlęk pisze:

   Mnie nikt nie musi niczego obiecywać,skoro piszesz to czemu się nie przedstawisz a wtedy zobaczylibyśmy w jakiej ty drużynie grasz,zobaczymy co twoje dzieci robią,ja to wszystko biorę na spokojnie a ty piszesz o psychice i w tym momencie nie rozumiem ciebie. Ja nie potrzebuje łaski od Burmistrza czy Gminy,a taka rzecz święta nie mieszaj dzieci w to,przedstaw się to konwersacja będzie łatwiejsza.

   0
   0
 26. bystry pisze:

  Szlęk przyznaj sie co ci obiecali za robienie z siebie w……ta ???????????

  0
  0
  • Dariusz Szlęk pisze:

   Przyjedź do mnie to porozmawiamy.Nie rozumiem pytania bo nikt niczego mi nie obiecywała po drugie to kto niby mi to miał obiecywać jak ja nie jestem powiązany biznesowo z Gminą ,to jakie ja mam mieć niby powiązania-pytanie bezpodstawne,bez uzasadnienia. Jak masz jakieś dowody i fakty znasz to pisz a ja się do tego odniosę.

   0
   0
 27. Zdzisław pisze:

  Wariata to robi z siebie Gmina pisząc takie nie przemyślane posty,czy wy nie rozumiecie ? Że ludzie myślący inaczej niź lizusy , przepraszam Przydupasy pana Burmistrza? Robią mu samobuja ! W tej społeczności jest wiele uzależnień jeden od drugiego !Tu głośno nikt nie powie, bo może być wykorzystane przeciw Niemu !Tak jest i pewnie będzie w następnej kadencji! Nie jestem z żadnej opcji politycznej,ale gdyby nie było NiEDOMÓWIEN i szybkich wyjaśnień na stronie oficjalnej Gminy Żarki to by ten portal nie powstał ! Po co jest Rzecznik prasowy gminy, ?Tam się pisze na Berdyczów !Po co temu rzecznikowi się płaci ?

  0
  0
  • bystry pisze:

   Ty naprawde jestes idiota myslac ze to gmina pisze !!!!!!!Kto ci placi za te wpisy??????Sa ludzie w tej gminie ktorym rozwuj sie podoba!!!!!48 lat temu tacy jak ty prowadzili wiadomosci w radiu i tv!!!!!!i jak skonczyli.

   0
   0
 28. Zdzisław pisze:

  Panie Burmistrzu czas się ogarnąć ,a przede wszystkim osobowo ,każdy odpowiada za swój dział,pan ich rozlicza ! Pan im chyba wszystkim za bardzo zaufał ! Takie są moje refleksje !

  0
  0
 29. Zdzisław pisze:

  Miłego Wekendu panie Burmistrzu

  0
  0
 30. Zdzisław pisze:

  Pan /. L / To jest przeszłość

  0
  0
 31. Julia pisze:

  Bystry to pan Zieliński ,który mówi co było 48 lat temu ! Nie ma takiego Dinozaura w tej Elicie ,poza panią Nowakową Pan Mlynarski walczył z tą korupcją ,młody człowiek ,uczciwy Który nie zdąrzył wykonać swojej misji!!!!!!!!!!!!!!!!

  0
  0
  • Dariusz Szlęk pisze:

   Pani Julio dla św.pamięci Arkadiusza Młynarskiego to pełen szacunek,był on moim kolegą,znajomym,przyjacielem,pomocnikiem,bratnią duszą,ziomalem i razem mieszkaliśmy w Kotowicach a teraz ja tutaj sam zostałem ale misję Arka dokończę. To co ja wiem to dla wielu oficjeli to jest gwóźdź przysłowiowy do trumny. To co Młynarski zrobił szczególnie dla Kotowic to mało tu pisać bo to jest ogrom a teraz co niektórzy przypisują te zasługi sobie,więc podłość ludzka nie zna granic. Po drugie to co Młynarski pomógł i załatwił poszczególnym ludziom ,gdzie teraz aktualnie oni są i zajmują stanowiska to wiedzą teraz ,że to co ja wiem to wiem za dużo i jestem dla nich niewygodny ale mówię że misję Młynarskiego dokończę a większość mieszkańców mi w tym myślę że pomoże.

   0
   0
 32. Julia pisze:

  Sory zdążył-błąd

  0
  0
 33. Julia pisze:

  Pan Szlęk jest następcą ,który moźe coś mu się uda zmienić W tych UKŁADACH

  0
  0
 34. Dariusz Szlęk pisze:

  Strasznie mi dokuczają i nie wiem jak mi jeszcze będą dokuczać,bo ciężko jest walczyć jak przeciwnika nie widzisz albo jak cię przeciwnik atakuje od tyłu.Najgorsze jest to ,że ja znam ten cały układ biznesowo-polityczny i wiem co mam robić i nie potrzebuje niczyjej pomocy,tylko podkreślam że ruszyłem ten układ i widzę że wataha ze strony WŁADAJĄCEGO ruszyła do ataku a trochę ich jest,to naprawdę nie wiem czy mi starczy siły do obrony ale merytorycznie myślę że ich odepchnę a widzę że każdy ich atak muszę zgłaszać na Policję i do Prokuratury, bo już raz podpalono mi auto to wiem że atakujący jest zdolny do wszystkiego i telefony anonimowe ,które otrzymuje i odbieram nocami, to rzeczywiście można się wystraszyć poszczególnych monologów ale póki nie leży się jeszcze na deskach to wynik nie przesądzony jest.

  0
  0
 35. Bar1958bara pisze:

  Pani Julio i Panie Dariuszu Szlenk.Wg mnie głębokim nietaktem jest używanie nazwiska i imienia Śp.Arkadiusza Młynarskiego.Jestem tym zniesmaczona i protestuję p-ko temu.Znałam Zmarłego.To był GOŚĆ Z KLASĄ i mam duże wątpliwości czy życzyłby Sobie aby Jego nazwisko było tutaj używane.Naprawdę.

  0
  0
 36. lolo pisze:

  Pani Bar….baro, chyba niezbyt do rze zrozumiała Pani wcześniejsze wypowiedzi. Też znałem Arka Młynarskiego i uważam, że nikt go tutaj nie obraził, Jego imię pojawiło się jako tego, który walczył z korupcją i tzw. układami. Gdyby żył, na pewno poparł by te głosy, którym nie podoba się ukrywanie faktur, wygrywanie konkursów przy własnym jury czy tworzenie swoistego Państwa w Państwie. Cześć jego pamięci.

  0
  0
 37. Bar1958bara pisze:

  Amen.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *