zachmurzenie duże
14°
13°
środa
Reklama
Spotkanie z Podlejskim bez zainteresowania Mieszkańców. Czytał z kartki…
06 października 2018 r. | 12:36
44

Wczoraj w Żarkach odbyły się pierwsze spotkania wyborcza z kandydatem na Burmistrza - Klemensem Podlejskim. Spotkania były powieleniem ulotki Podlejskiego, podczas którego nic konkretnego człowiek się nie dowie. Do tego, Podlejski nie potrafił odpowiedzieć na pytania czwórki Mieszkańców, którzy byli obecni na tym zebraniu. Pozostałe osoby, to pracownicy podlegli Podlejskiemu, kandydaci na radnych i my z kamerą.

Poniżej materiał wideo.

PAWEŁ GĄSIORSKI

Spotkanie przedwyborcze z Klemensem Podlejskim i kandydatami na radnych

Gepostet von Gmina Żarki am Freitag, 5. Oktober 2018

 44 odpowiedzi na “Spotkanie z Podlejskim bez zainteresowania Mieszkańców. Czytał z kartki…”

 1. MAJEK pisze:

  hihihi po co on to mówi i do kogo jak tam sami kandydaci od niego na radnych ;-). nie wierzę, jakie spotkanie haha ;-).

  30
  5
  • Barbara pisze:

   Ponieważ plakaty informujące o spotkaniu w Domu Kultury z kandydatką na burmistrza są zrywane pozwolę sobie poinformować na tym portalu że jutro o godz 16.00 można będzie spotkać się, posłuchać programu oraz zadać pytania p.Krystynie Jasińskiej.

   19
   9
   • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk" pisze:

    Zaraz zrobimy Pani Barbaro może reklamę na głównej stronie portalu http://www.zarki.pl ale z drugiej strony nie wiem czy Pani Krystyna Jasińska kandydatka na Burmistrza Miasta i Gminy Żarki życzyłaby sobie tego ?
    Więc pozwolę sobie nie wtrącać się w program wyborczy Pani Jasińskiej.

    17
    8
    • Barbara pisze:

     Dziękuję za tę propozycję i myślę że ta informacja należy się wyborcom dlatego proszę o zamieszczenie jej na głównej stronie portalu

     15
     6
    • MAJEK pisze:

     Panie Darku , Pani Krystyna Jasińska nie miałaby nic przeciwko temu gdybyście to napisali gdyż na miejscu jej plakatów informujących o spotkaniu przedwyborczym pojawiły się plakaty pani skorek a plakaty informujące o spotkaniu zostały zerwane. Ja rozumiem , że jest walka ale chyba nie tędy droga !!! Spotkanie z panią Jasińską w niedziele godzina 16 w domu kultury.

     14
     8
 2. WYBORCA pisze:

  Po co to spotkanie i dla kogo bo zainteresowanych mieszkańców nie było a po co ta cała śmietanka skoro na basenie miało być spotkanie z radnymi Radosz i Morawiec to one miały coś powiedzieć bo na co dzień to mają dużo do powiedzenia a tu Pan za Nie czyta śmiech jeszcze raz śmiech .

  25
  4
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk" pisze:

   Pan Klemens Podlejski czytał pilnie z karki bo chyba sam nie wierzył w to co przeczytał bo po godzinie zaczął czytać to samo od początku. ?
   Spotkanie miało dotyczyć spraw związanych na Osiedlu 600-LECIA w Żarkach a Podlejski tak speszył się kamery jak na egzaminie maturalnym i wkoło czytał to samo i kluczył i powtarzał się i nie dał sobie dać ba jdo zrozumienia że to nikogo nie obchodzi to o czym on czyta.
   Miałem wrażenie że chyba jest pod wpływem bo mowa niezbyt klarowna i język się plątał a będąc czołowym samorządowcem przez 20 lat to po co jemu kartki do odczytu ???

   24
   6
   • Pbruno pisze:

    Przestan juz piepszyc te farmazony bo to już nudne się robi !!!choc faktem jest ze kandydat z Wysoki wyglądał jak po paro dniowej imprezie i totalnie zagubiony w czasie i przestrzeni ? co do czytania z karetek czy sms-ów od mocodawcow to jesteś liderem ?

    8
    20
    • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk" pisze:

     Panie Pbruno a kiedy ja czytam z kartek ?
     Panie Pbruno co Pan dzisiaj spożywał bo ja nic nie piszę w komentarzu powyżej odnośnie jakiejś osoby z Wysokiej Lelowskiej ?
     Piszę tylko o Panu Klemensie Podlejskim i jego wyczynach a Pan Pbruno tak odskoczył na bok że może dzisiejsze słonko rozumek rozebrało po wczorajszym ???
     Panie Pbruno trochę się nie podoba że tak sobie dobrze radzę z tymi samorządowcami ???
     Pbruno od dzisiejszego dnia na spotkaniach nie będę używał telefonu ani innych narzędzi elektronicznych a mam pytanie czy mogę korzystać z zegarka aby zobaczyć jak długo Pan z Kopernika ślabizuje tekst pisany maszynowo po polsku ???

     20
     6
 3. MAJEK pisze:

  Stasia ma minę, że chyba klocka stawiać chce .

  31
  5
 4. WYBORCApl. pisze:

  ej NEFRETETE to tak napuchła jak by odlecieć balonem miała chyba że idzie w siłę i goni Dara. bo to puste babsko jest jak dzwon

  25
  6
 5. ALOJZY pisze:

  A co tam nasze słonko z przychodni robi na tym posiedzeniu co dziewczyno zrobiłaś sprzedałaś się co ci żle w przychodni .

  25
  4
 6. Wyborca X pisze:

  Grzegorczyk to z panieństwa kto?

  4
  10
 7. O2 pisze:

  Cos czuje ze ten portal po przegranych wyborach zostanie nieczynny:) gdzie wyimaginowany Twój kandydat Pan Kumor dziennikarzu? Czyli kto wg Twoich sondaży wygra? Całe szczęście w Żarkach jest więcej mądrych niż głupich w porównaniu z resztą Polski:)!

  6
  23
  • Pbruno pisze:

   Portal to już nawet nie jeczy a KWICZY ? Myślę że nawet prawdopodobny kandydat choć jeszcze w amoku wyborczym ale widzi że ta szopka umiera śmiercią naturalna i ze ta droga to ślepa ukiczka a na końcu otchłań ?

   8
   26
 8. Anna pisze:

  Ślepy i zezowaty to jest obecnie klimek a media tutaj widzę że wszędzie docierają i widzą popieprzońców co są przy władzy

  27
  7
 9. Pbruno pisze:

  Media buhahaha ?czy można nazywać szambo perfumeria ??

  7
  26
 10. Żarki pisze:

  Tak sprzedawczykow jest więcej i tak :
  P Pompa ostatnio PIS ale teraz……… no właśnie córka pracuje
  Obok P Bubel żona pracuje w Zawadzie noi kandydat zaraz….
  P Morawiec trochę wstydu ale gdzie t a m siedzą potulnie i słuchają bredni…. Podlejskiego
  A reszta to pacholki, i kukly gdzie pidlejski ciągnie za sznureczek podwiazane do pustych mózgów (jeżeli coś tam jeszcze jest), zero własnego zdania. Aaaaa zapomniał bym Grabowski mistrz cięte wypowiedzi, po prostu ludzie jestem tu i trzeba na mnie głosować, bo ja jestem debesciak – oczywiście żenujący gość
  ?Wysadzić to wszystko.

  28
  7
  • Pbruno pisze:

   Skoro wysadzić to co posadzić bo jakoś wybitnych gwiazd nie widzę jako kandydatow .??? Tylko piszecie że wysadzić to co wsadzić ???ludzi pokroju prawdopodobnego to już apoklipsa i kolejny Poraj ?

   8
   19
 11. oświecony pisze:

  BRAWO PANI GRZEGORCZYK! ŻYCZĘ PANI POWODZENIA!

  26
  6
 12. Spałowany pisze:

  Czy Pani Grzegorczyk to córka milicjanta z komisariatu w Koziegłowach?

  5
  14
 13. Kasia pisze:

  Do kompletu startuje do rady milicjant Hamerla Roman.

  19
  6
 14. Mieszkaniec pisze:

  Popatrz co pani Grzegorczyk zrobiła że Zbyszkiem -mężem i majątkiem rodzinnym grzegorczykow!!!ona nadaje się na komornika a nie radna.bezwzględną żadną pieniędzy i władzy a wszystko czego się dotknie niszczy

  6
  17
  • Aana pisze:

   Dobrze,że kobitka wyszla z tego bagna i z tej rodziny. Widac,że sama świetnie daje sobie radę.A ty mieszkańcu spojrz na swoja popularną rodzinke. Brawo pani Grzegorczyk za odwage! TRZYMAM KCIUKI!

   20
   4
  • Aana4 pisze:

   Dobrze,że kobitka wyszla z tego bagna i z tej rodziny. Widac,że sama świetnie daje sobie radę.A ty mieszkańcu spojrz na swoja popularną rodzinke. Brawo pani Grzegorczyk za odwage! TRZYMAM KCIUKI!

   19
   5
  • Kaśka pisze:

   ALE stara Grzegorczykowa miała też jeszcze jedną synową co zapomnieliście o NEFRETETTE , czyli radna z OLESIOWA co zapomnieliście jaki skandal był

   16
   6
   • Aana4 pisze:

    Pani Radna z Olesiowa, milionerka może to ona wyciągneła cały majątek od biednej pani biznesmen teściowej? Jej syn to nawet dach potrafił swojej babci schorowanej z dachu zdjąć aby jeszcze jakieś pieniążki wyciągnąć na swoje potrzeby(długi).

    20
    5
    • LODIKpl pisze:

     Nefretete miljonerką teściową ograbiła ona to dobrze ale ciagła druta na Żarkach
     a na dniu kobiet jak się nawaliła i pod stół spłyneła to nie kobieta do życia to imprezowiczka ona by matkę sprzedała

     18
     2
 15. Anna pisze:

  Dlaczego ty Mieszkańcu wtrącasz się w życie prywatne mieszkańców ?

  Przedstaw się i zobaczymy jak ty nasz poukładane życie prywatne ?

  Napisz może jak Klemens gonił swoją żonę po osiedlu i boks uprawiał a ona znalazła schronienie u Paulinów i co ty Mieszkańcu nam powiesz o takim przyszłym kandydacie na burmistrza jak to jest przysłowiowy BUR !

  Teraz Klemens chodzi z żoną pod depo ?

  Gra na wyborców a wewnątrz SZATANISKO !

  18
  4
 16. STANISŁAWa pisze:

  Bez kometarza

  2
  4
 17. Mieszkaniec pisze:

  Jakie wyszła z rodziny?????Dalej walczy o majątek grzegorczykow bo swojego robić nie umiała.Nie odczepi
  Się od tej rodziny bo musiałaby zbyszkowi połowę dac.A tak zniszczyła takiego fajnego chłopa. Ta kobietka uwielbia siać zadymę i ciąg ad się po sądach.

  4
  21
 18. Dobra zmiana pisze:

  Mieszkańcu tak piszesz i piszesz o Zbychu,że taki fajny to bierz się za niego:)
  A tak na poważnie większość ludzi w żarkach wie jaka jest prawda o starej D. G. Sama zniszczyła majątek po swoim mężu. Swoje dzieci również zniszczyła. Każdy z nich ma jakieś poważne problemy. Więc głupie jest wyciąganie przez Ciebie nie prawdziwych informacji. Zajmij się swoim życiem . Nie pozdrawiam. Komentarze na poziomie dna?

  14
  5
 19. trzęsą porami pisze:

  Widzę że co nie którzy kandydaci trzęsą porami i są zdolni wpierdala… się w życie prywatne wstyd pani z okręgu nr 1 bo pani tylko lubi się naśmiewać i pani z Olesiowa też życzę powodzenia ale znając zaradnego mężusia z rogami to zrobi wszystko aby żoncia wygrała po trupach do przodu

  17
  5
 20. Koszałek Opałek pisze:

  Ludzie ! opanujcie się !

  6
  8
 21. ale jaja pisze:

  panie burmistrzu ale pan miał ludzi na spotkaniu że basen tego nie pomieścił 1150 osób kurW. ale publika to oglada ile pan kurW.. płacisz tymu SZlynkowi zera już znamy i rośną głosy na panna

  7
  2
 22. KTOKOLWIEK WIDZIAŁ KTOKOLWIEK WIE pisze:

  Faktycznie przejeżdżałam koło Topolowej gdzie ci ludzie co tu taka cisza przecież się pod ziemię nie zapadli gdzie oni mieszkają przecież tam były rodziny z dziećmi małymi , kobiety w ciąży co się tu dzieje może na mokrej są u syna naszego Burmistrza

  14
  2
 23. Honor pisze:

  Jeżeli ktoś nie potrafi porozumieć się w rodzinie i czynić dobra, to jaką mamy gwarancję, że jako Radny będzie pozytywną jednostką.

  Na opinie pracuje się pokoleniami.
  Honor rodziny jednym podłym występkiem niszczy się na pokolenia.

  Po to radnych wybiera się z pośród mieszkańców, by przy głosowaniu brać pod uwagę również historię danego osobnika, a nie tylko farmazony z ulotki wyborczej.
  Drodzy Wyborcy przy podejmowaniu decyzji przy urnach bierzcie wiele czynników pod uwagę.
  Głosujmy na ludzi szlachetnych i kompetentnych. Inną rzeczą jest czy takich znajdziemy wśród kandydatów.

  17
  4
 24. LIDJA pisze:

  Aja wiem że Pani dr przedszkola w Żarkach zatrudniła swoją córkę czy to tak można.

  11
  3
  • OJCIECDZIECKA pisze:

   A CO ŻE CÓRKA TO JUŻ PRACOWAĆ NIE MOŻE ? BARDZO MIŁA I SKROMNA DZIEWCZYNA, BARDZO LUBIANA PRZEZ DZIECI ORAZ RODZICÓW. TRZEBA BYŁO SIĘ UCZYĆ TO BYŚ MOŻE TEŻ SKOŃCZYŁA STUDIA I PRACOWAŁA ZA PRZEDSZKOLANKĘA NIE ZA TROLA INTERNETOWEGO !!! WSZYSCY SIĘ NAPINAJĄ W SIECI BO ANONIMOWO. IDŹ DO SZKOŁY I TEŻ MOŻE GDZIEŚ ZNAJDZIESZ PRACĘ KTÓRĄ POLUBISZ !!!

   3
   7
 25. TOPOLOWA PL pisze:

  czyżby ludzie z Topolowej byli zastraszeni ,czy jest im tak dobrze na hotelikach co im Burmistrz załatwił i maja cicho siedzieć chyba że na Zakopane zostali przesiedleni bo tam po sezonie to 35 zł nocleg a 45 z wyżywieniem

  5
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *