bezchmurnie
20°
18°
niedziela
Reklama
Starosta na sesji w Żarkach
25 maja 2018 r. | 12:20
26

Dziś odbyła się sesja Rady Miejskiej w Żarkach, podczas której radnych odwiedził starosta Dariusz Lasecki. Lasecki wyjaśnił sytuację związaną z marketem Biedronka, informując przy tym radnych z wczorajszej komisji, że Starostwo wydało odmowę wybudowania tego marketu w Żarkach. Wnioskodawca odwołał się do Wojewody i to on zdecydował o możliwości wybudowania tego dyskontu w Żarkach.

Jednocześnie poinformował, że przez uchwałę Rady Miejskiej w Żarkach, zgodę na budowę Dino wydał Starosta.

Były też wzajemnie komplementy pomiędzy radnym powiatowym, Burmistrzem i starostą.

Jeden z Mieszkańców zwrócił również uwagę Przewodniczącej Rady Miejskiej w Żarkach, że ta łamie ustawę o ochronie danych osobowych RODO.

Całość z sesji możecie zobaczyć poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI

 

? Trwa sesja Rady Miejskiej w Gmina Żarki

Gepostet von Gmina Żarki am Freitag, 25. Mai 2018

? Trwa sesja Rady Miejskiej w Żarkach

Gepostet von Gmina Żarki am Freitag, 25. Mai 2018

 26 odpowiedzi na “Starosta na sesji w Żarkach”

 1. Marcin Labocha pisze:

  Bruno się promował.

  10
  0
 2. Prawdomówca pisze:

  Gąska twój miś jeszcze nie wie gdzie się znajduje, wyjaśni mu że wśród normalnych ludzi pracujących A nie z niebieskimi

  3
  11
 3. robotnik pisze:

  Laseccy jakim sposobem i przy czyjej pomocy dostali takiego przyśpieszenia i zmienili swój stan społeczny, majątkowy i polityczny?

  5
  4
 4. Danka pisze:

  ale mamy przystojnego Pana Starostę ładne zdjęcie , a co ten Pan robił w ogóle u nas w Urzędzie ,bo ja nie w temacie

  3
  7
  • Mądrala pisze:

   Był z wizytą gospodarską /przedwyborczą/ i pouczał radnych żeby głosowali ze zrozumieniem w przypadku planu zagospodarowania

   6
   3
   • Dariusz Szlęk pisze:

    Mądrala ale jakiego planu zagospodarowania ? Szalet na targowisku,jaki to plan zagospodarowania czy może Zabytkowych Stodół wokół targowiska w Żarkach a może koszy w których walają się śmieci z targowiska a może zaadoptowania jakiegoś budynku pod Żłobek w Żarkach ? Może chodzi o ulicę SERWIN na osiedlu 600-LECIA to piaszczysta droga z tegoż to osiedla do Przewodziszowic.

    7
    0
  • Dariusz Szlęk pisze:

   Danka to był Starosta Powiatu Myszkowskiego i dlaczego z tego faktu drwisz. Zobacz jakie to było zaskoczenie dla Burmistrza Podlejskiego,zaskoczenie dla Przewodniczącej Rady Miasta w Żarkach Stanisławy Nowak——-gdzie po przybyciu Szanownego Pana Starosty Dariusza Laseckiego nie wiedzieli co się dzieje i wszyscy znaleźli się w MATRIX-ie. Burmistrz nabrał wody w usta a Radni byli bezradni i Pan Starosta Dariusz Lasecki wytłumaczył im wszystkim nad czym głosowali w 2014 roku.. Z całą powagą Rady i Burmistrza Żarek ale to był CYRK I SZOPKA. Nie można dopuścić do tego że Radni nie wiedzą nad czym głosują i łącznie z BURMISTRZEM wprowadzają w błąd mieszkańców/wyborców. Panie Burmistrzu przecież Pan jest z wykształcenia prawnikiem to dlaczego Pan kłamie?Panie Burmistrzu Podlejski może po dzisiejszej reprymendzie Pana Starosty Dariusza Laseckiego już więcej Pan nie będzie oszukiwał. Panie Burmistrzu Podlejski ja widzę że Pan nie rozumie Planu Zagospodarowania Przestrzennego i Studium. Mam wrażenie że Pan Burmistrz Podlejski celowo wprowadza kłamstwo i nieprawdziwe informacje dla opinii publicznej. Panie Burmistrzu Podlejski Pana zachowanie i arogancja nadaje się do programu w telewizji POLSAT pt. “PAŃSTWO W PAŃSTWIE”

   11
   2
 5. kolegabruna pisze:

  Do robotnika ; To Ty bruno nie okładaj tak swojego Pracodawcy /

  10
  2
 6. Wyborca pisze:

  towarzystwo wzajemnej adoracji

  12
  1
 7. Prawdomówca pisze:

  A gdzie w tym wszystkim MIESZKANIEC KOTOWIC? Znów na niebieskim urlopie bo zaspał na sesji ?

  3
  10
  • Dariusz Szlęk pisze:

   Nie zasypiam ale mam do czynienia z Przewodniczącą Rady Miejskiej w Żarkach Stanisławą Nowak ,która ogranicza moją swobodę i wolność w zadawaniu pytań na Sesji. Pani Stanisława Nowak nie radzi sobie z funkcją Przewodniczącej RM w Żarkach i powinna się podać do dymisji. Jeśli Pani Nowak nie rozumie tego to proszę ją o cofnięcie się do roku 2012 i sprawdzenie dlaczego została odwołana z funkcji Przewodniczącej RM w Żarkach. Z całym szacunkiem do Pani Nowak ale zadaję pytanie czy Pani Nowak rozumie zadawane pytania i nie stosowanie się do wykładni prawa,przepisów i ustaw ? Pani Nowak nie rozumie wprowadzonej ustawy RODO 25 MAJA 2018 ROKU,Pani Nowak nie rozumie że Radny to osoba publiczna,Pani Nowak nie wie jak ma się zwracać do mnie jako mieszkańca Gminy Żarki ? Pani Nowak wszyscy znają Pani wykształcenie i zajmowane stanowiska i funkcje. Pani Nowak ja chcę zadać pytanie czy Pani jako Przewodnicząca RM w Żarkach jest manipulowana i przymuszana do takiego zachowania jakie Pani od dłuższego czasu reprezentuje ? Pani Nowak np. kierowca zawodowy musi mieć badania lekarskie odnośnie stanu zdrowia a mnie bardzo martwi Pani zachowanie bo widzę że Pani jest zagubiona i nie podejmuje Pani racjonalnych decyzji i Pani Nowak albo Pani nie rozumie tego co mówi się do Pani albo Pani gra konkretnie do jednej bramki i stąd Pani stronniczość.Pani Nowak, Pani chyba sobie zdaję sprawę co to są mieszkańcy i ich siła w ilości że 50 głosów na “tak” aby można Panią spróbować odwołać.

   12
   1
 8. Zenon pisze:

  Swoją drogą p. Nowak załatwiła pana mieszkańca kotowic jak to się mówi “bez mydła”. ? Stara ale jara

  4
  7
  • Mądrala pisze:

   Przewodniczący każdych obrad czy innego spotkania: “NIE JEST OD ZAŁATWIANIA ” uczestników.Baranie.

   8
   2
  • Dariusz Szlęk pisze:

   Zenonie Przewodnicząca Stanisława Nowak znowu zrobiła kolejne uchybienie i złamała Ustawę o Samorządzie . Wpadła teraz Pani Nowakowa na pomysł że usunęła z programu obrad ostatniej Sesji przedostatni punkt o brzmieniu ” sprawy różne,bieżące” ,ktoś to zlecił Przewodniczącej Nowak——nie wiem jeszcze do czego posunie się obecna Przewodnicząca Nowak.Współczuje tym uczniom ,których kształciła Stanisława Nowak odnosząc się do jej zachowania podczas obrad sesyjnych jak i również na komisjach. Nie było chyba jeszcze w historii tej Rady żeby w tak złośliwy sposób i podstępem usunąć punkt obrad i dyskusji czyli “sprawy różne,bieżące”

   7
   1
 9. niezadowolona pisze:

  Panią Nowak poniosło, takie zachowanie NIE PRZYSTOI stanowisku, że nie potrafi nad sobą zapanować. I po raz kolejny pani Nowak SKŁAMAŁA, znów mówiła że radni dyskutują uchwały na komisjach i dlatego są jednomyślni, to ja pytam panią Nowak: Na której KOMISJI dyskutowano uchwałę o sieci szkół? Pani Nowak mi nie odpowie, więc sama odpowiem: NA ŻADNEJ! dlatego że radni nie dyskutują o ważnych dla mieszkańców sprawach, tylko PODNOSZĄ POSŁUSZNIE ŁAPKI jak im burmistrz każe.

  11
  0
  • Netto pisze:

   Bigno. Komisja radnej z Jaworznika nie rozmawiała o szkołach,bo i po co ? Łapki trzeba podnieść albo dowiedzieć się z GM jakie są w tej materii działania.Dietka i tak leci,a kolejne 4 tłuste lata przed nimi.Jak to dobrze,że moi synowie zakończyli już edukację w Żarkach.

   6
   0
   • Dariusz Szlęk pisze:

    Netto——-Przewodniczą Komisji Rewizyjnej jest Pani Radna z Wysokiej Lelowskiej LIDIA KOWACKA Teraz kadencja radnych od 2018 roku po zmianach będzie trwała 5 lat a nie jak podajesz 4 lata.

    2
    1
 10. robotnik pisze:

  Starosta z wykształcenia kelner. Kampanie wyborcze finansował z napiwków? Przy okazji mógł zajrzeć do LO. Jest kelnerem z maturą czy bez matury? Może ktoś zna więcej szczegółów, w internecie nic nie mogę znaleźć na ten temet.

  3
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *