pochmurnie
23°
20°
niedziela
Reklama
Joe Monster
Straż Miejska wystawiła 11. mandatów w 2017 roku!
26 lutego 2018 r. | 11:58
28

Burmistrz Klemens Podlejski wydaje ok. 70 tys. zł rocznie na funkcjonowanie Straży Miejskiej w Żarkach, z czego 85 proc. z tego idzie na pensje dwóch pracowników. Co z tego ma gmina Żarki? Właśnie dostałem ewidencję wyników działań straży miejskiej w Żarkach z 2017 roku.

W ubiegłym roku straż miejska podjęła 111. interwencji, z czego tylko 11. zakończyło się mandatem, co przyniosło gminie zawrotną kwotę przychodu w wysokości 850 zł.

Kolejny raz zadam to pytanie. Czy gminie Żarki potrzebna jest straż miejska, do której TYLKO dokłada się ogromne pieniądze? Sami sobie odpowiedzcie na to pytanie.

Poniżej ewidencja wyników działań straży miejskiej z 2017 roku.

PAWEŁ GĄSIORSKI28 odpowiedzi na “Straż Miejska wystawiła 11. mandatów w 2017 roku!”

 1. Julia pisze:

  Kolejna gównoburza , mało mandatów ŻLE, walili by mandaty tez by było ŹLE . Szkoda czasu na ten portal.

  0
  0
 2. bruno pisze:

  A co Cię gąski obchodzi ta gmina i naszą straż miejska ??? Śmieci coraz mniej po lasach wiedz warto inwestować w straż miejska.

  0
  0
  • Mario pisze:

   Bruno, stale używasz słowa “wiedz”. Tylko nie piszesz co mamy wiedzieć. Może chcesz napisać “więć” co by logicznie pasowało do twojego wywodu. Ale może nie znasz takiego słowa ? Więc wiedz, że takie słowo też istnieje.

   0
   0
  • Żarki pisze:

   Ty chyba Brunona sama nie wiesz co piszesz, Chyba koło Olsztyna może jest mniej śmieci ! Ale w rowach ,w naszych lasach nic się nie zmieniło .Ludzie sami powinni pilnować się ,patrzeć co i kto wywozi do lasu ,nie na zasadzie donosicielstwa ale uświadamiania ,żę każde śmieci małe ,bądż wielkogabarytowe mam nadzieję zabierze Śmieciara z Gminy,BURMISTRZ jest za to odpowiedzialny !

   0
   0
   • Baska pisze:

    A o który Olsztyn chodzi? Przecież na Warmie straż z Żarek nie sięga. A może? A ja tego nie wiem. Ojejku, co to będzie, co to będzie. Ba portalu głucho wszędzie, ciemno wszędzie.

    0
    0
    • Julia pisze:

     Głupota jest zasiana wszędzie to widać i słychać nie tylko w okolicach Żarek ale równieź w okolicy Jury Częstochowskiej okolice Olsztyna -pozdrawiam Brunonę

     0
     0
  • Żarki pisze:

   Brunona tak szybko pisze ,że nawet nie wie jak pisze i co pisze i gdzie pisze pod jakimi postami

   0
   0
  • olo pisze:

   śmieci coraz mniej po lasach ? ty sobie żartujesz widać ze na grzyby i na jagody nie chodzisz coraz większy śmietnik po lasach się robi odkąd segregacje śmieci wprowadzili

   0
   0
 3. Wyborca pisze:

  zlikwidować !!!!!!!

  0
  0
 4. jace pisze:

  daje se z tym spokoj to kolesie klimka

  0
  0
 5. Antysikorka pisze:

  Straż miejska nie jest od zarabiania. Ale skoro podobno tu jest pełno komentujących urzędników, to niech przekażą burmistrzowi, że koniecznie trzeba więcej mandatów. Dużo więcej, mnóstwo tak, aby wyszli na swoje. Skoro ludzie na portalu sami się upominaja o większe wpływy, to jest do zrobienia. Nie likwidować, wystawiać więcej mandatów, skoro suweren na czele z panem redaktorem tego oczekują. Jak zaczną płacić, to przecież wreszcie poczują się jak dobrzy obywatele. No to da się to załatwić?

  0
  0
 6. mieszkaniec pisze:

  tylko debil który nie ma pojęcia czym się Straż Miejska w Żarkach zajmuje może się domagać jej likwidacji. Ten portal jest pełen wpisów debili komentujących którzy w każdym temacie zajmują sie jedynie hejtowaniem. Po wyborach mina wam ćwoki zrzednie jak zobaczycie po raz kolejny z jaka przewagą wygra PODLEJSKI.

  0
  0
  • Marcin Labocha pisze:

   Musisz mieć nadzieję, że w ogóle wygra. Ja mam nadzieję, że skończy się era tej rodziny w naszym pięknym mieście.

   0
   0
   • bruno pisze:

    To jedno jest pewne będziesz zawiedziony !!!!!Ale życie pewnie Cię już do tego przyzwyczailo każdego dnia twego łez padola .

    0
    0
    • Marcin Labocha pisze:

     Jak przegra to nie będziesz już się tak udzielał. Nikt ci za to nie zapłaci

     0
     0
     • bruno pisze:

      Skoro Tak pewnie piszesz o płaceniu mi to dowody na takie działanie przedstaw .ALe fakt jest taki ze stać Cię zaledwie na pisanie od 3 do 5 słów w twych wypowiedziach wiedz na dowody słownictwa i inteligecji by ci zabrakło.

      0
      0
 7. Ćwok pisze:

  Mieszkaniec! Masz mózg wyprany jak ludzie szczerze płaczący po odejściu do piekła Słoneczka Narodów Iosifa Wissarionowicza Dżugaszwilego Józefa Stalina 5 marca 1953roku. Oni też nie wyobrażali sobie życia bez niego. Właśnie za kilka dni minie 65 rocznica jego śmierci. Dobra to okazja by przemyśleć swoje zaślepienie lub zaprzedanie.

  0
  0
 8. On pisze:

  Widocznie Marcinie l tobie płacą

  0
  0
 9. On pisze:

  Tylko uważaj bo jak innym płacili to ich już nie ma

  0
  0
 10. ok pisze:

  Straż miejska powinna być dla mieszkańców miasta i gminy.
  W zasadzie porzadkowo-interwencyjnie, ale to nie w naszym Urzedzie u nas najważniejsze sa wpływy za mandaty z tego co widać.
  Zwierzęta widocznie są na pierwszym miejscu.
  Według mnie ganianie za psami SM jest zupełnie bez sensu bo tak sie utarło społecznie a utrzymanie porządku publicznego nie jest konieczne by kończyło się mandatem.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *