pochmurnie
27°
24°
sobota
Reklama
Syn Burmistrza dostał 300 000 zł dofinansowania z PPJ!
04 października 2017 r. | 10:30
66

Karol Podlejski, syn Burmistrza Klemensa Podlejskiego, otrzymał 300 000 zł dofinansowania ze Stowarzyszenia Partnerstwo Północnej Jury na budowę budynku turystyczno-rekreacyjnego Gościniec Zaklasztorze w Żarkach wraz z zakupem wyposażenia. Wartość całej inwestycji ma podobno wynieść 1 mln zł.

Skąd 27-letni mężczyzna, syn Burmistrza, do niedawna student dysponuje milionowym budżetem na tę inwestycję?

Z informacji jakie otrzymałem z Partnerstwa Północnej Jury, wynika, że to jedyny projekt sfinansowany przez PPJ dla Karola Podlejskiego. PPJ nic nie wspomina o Jurajskich Pokojach Gościnnych Karol Podlejski, które prowadzi ten mężczyzna. A według nieoficjalnych informacji, ten projekt mógł być również dofinansowany z pieniędzy zewnętrznych. (zadałem to pytanie PPJ i czekam na odpowiedź).

W ostatnim konkursie PPJ, na dziesięć złożonych wniosków, tylko dwa otrzymały dofinansowanie, w tym ten złożony przez syna Burmistrza.

Członkiem PPJ, oprócz Miasta i Gminy Żarki jest także Klemens Podlejski. Członkiem rady, która decyduje o dofinansowaniach jest m.in. pracownik Podlejskiego - Katarzyna Kulińska-Pluta.

Poniżej znajdziecie wyniki konkursu i odpowiedź z PPJ w tej sprawie.

PAWEŁ GĄSIORSKI66 odpowiedzi na “Syn Burmistrza dostał 300 000 zł dofinansowania z PPJ!”

 1. Jacek Wygwirzek pisze:

  Skąd ten chłopaszek ma takie pieniądze? Czy Klemens go finansuje? Jeżeli tak to skąd????? Nie było tego w oświadczeniu majątkowym!!!!!!!!!!

  0
  1
 2. ttta pisze:

  Jak to skąd ma pieniadze? Syn burmistrza, dobre plecy i wszystko da sie zalatwic, tak wyglada cala Polska – układy, znajomosci i komuna

  1
  0
 3. zarczanin pisze:

  Karolek co najwyżej to może, ale złożyć się po imprezie na krzesełku.

  1
  0
 4. darek161093 pisze:

  Oj czaszka mi już pękła od tych informacji, zdaje mi się że to jawa lub sen ? Idę się czegoś napić bo nie dowierzam że w Demokracji i Samorządności takie wały da się robić. Impossible.

  1
  0
 5. Mieszkanka pisze:

  Każdy mógł się starć Co was tak dziwi?!!! Przemawia przez Was wszystkich zazdrość!!! A zakasać rękawy i do roboty to i Wy będziecie mieć pieniądze!!!! Coś ta się tak uparli na tego Podlejskiego!?!!!!!! A mało robi dla mieszkańców?!!! Tego nie widzicie!!!!! Coś mi się wydaje że administrator tej strony nie jest mieszkańcem i nie pamięta rządów innych którzy!!’!

  0
  1
  • Jacek Wygwirzek pisze:

   Jak widzisz po wynikach konkursu to każdy mógł się starać, ale nie każdy nazywa się Podlejski i nie każdy mógł dostać tak ogromne dofinansowanie. Nie każdy jest synem burmistrza

   1
   0
  • KubusPuchatek pisze:

   “Do roboty” ??? Kobito nie rozsmieszaj mnie i nie osmieszaj samej siebie.. jakbym nie znał moze bym uwierzył 😉 jeśli jesteś tak pracowita jak Karol to życzę sukcesów. …. na zasilu haha

   2
   0
 6. Sebastian pisze:

  A pani mieszkanka z Żarek czemu broni podlejskiego , jak się za kasę bawić to niech się bawi ale nie z podatku , później sobie podstawi ten ośrodek to jeszcze kasa wpływać będzie regularnie za nic ,to jest właśnie nie normalne ! Na to trzeba pracować całe życie i niech sobie kredyt pożyczy te 300 tys. zł bo jak ja miałbym ten kredyt dom z basenem zrobiłbym ! Wiesz czego ludzie potrzebują dobrego państwa ! Sebastian

  1
  0
 7. Zosia pisze:

  Wszędzie to samo kasa dla znajomych i rodziny takie tam Partnerstwa Lokalne grupy Działania i tym podobne twory i tak klonuje się kolejnych główniarzy i nie tylko co w życiu złotówki samodzielnie nie zarobili a towarzystwo wzajemnie pokoleniami po plecach się maca i kręci się cała obłuda

  2
  0
 8. monia pisze:

  witam a można się gdzieś dowiedzieć czy i ile dostały psiapsiółki z urzędu gminy dofinasowania i czy to tak można jeżeli się pracuje w urzędzie. pozdrawiam Monia

  2
  0
 9. Karol P pisze:

  tu mam ciotke, tam mam wuja, znajomości mam do uja!

  0
  2
 10. Marcin Pasikowski pisze:

  To był normalny konkurs i należało spełniać wymogi, za które otrzymywało się punktacje. Reguły te były jasne i konkretne. Wiem, ponieważ sam rozważałem start w tym konkursie. Jeśli ktoś sugeruje nieprawidłowości w przeprowadzonym konkursie, to sugeruje że projekt pana Karola wygrał mimo, że nie spełniał warunków. Proszę więc podać w których punktach tych warunków nie spełniał i ile punktów otrzymał nieprawnie. Skoro wszyscy chcemy by nazwisko nie miało znaczenia, a jedynie ocena merytoryczna to tym samym dziennikarz powinien się skupić na ocenie merytorycznej, a nie na nazwiskach. Każdy mógł wystartować w tym konkursie, spotkania były otwarte, organizowane w MGOK. Ja nie uczestniczę jakoś szczególnie w życiu publicznym Żarek a dowiedziałem się o spotkaniu ze strony UMIG Żarki i byłem na nim i wszystko było bardzo jasno i przejrzyście przedstawione i udokumentowane. Zamiast teraz krzyczeć trzeba było startować i ewentualnie potem żądać przedstawienia oceny wniosku. Bez konkretnych zarzutów, powyższy artykuł to typowa propagandowa prasówka, której najważniejszym celem jest zestawienie konkretnego nazwiska ze stekiem pomówień i niedomówień, a nuż coś się przyklei i zostanie w głowach wyborców.

  0
  1
  • Piekny Klemens pisze:

   Ja się nie dziwię MArcinku że bronisz układu w Urzędzie gdyż korzystasz z żoną pełnymi garściami z profitów wynikających z tego układu. Więc może weź lepiej Ty kijki i połaź za żonką zamiast pisać głupoty .

   2
   0
  • Marcin Labocha pisze:

   Marcin żona niech ćwiczy, ty zajmij się szkoła i będzie dobrze. Tego rodzaju rozliczenia zostaw odpowiednim służbom. Sam wiesz jak u nas jest

   2
   0
  • Maruda pisze:

   Te tyś się głowami nie zamienił wiesz z czym ??? Tyś taki głupi jest czy ty chcesz Gargamelowi z Kościuszki się przypodobać albo ty realiów nie zrozumiałeś,te może to Polska w1939 zaatakowała Niemców a Stanu Wojennego nie było w Polsce.Coś ty robił na studiach ? Ty nie żyjesz w realu bo masz stołek Kretynie.Wez ty przeczytaj artykuł w gazecie DEMOKRATYCZNEJ wydanie sierpniowe 2017 strona 4 artykuł pt. ” NA UKŁADY NIE MA RADY” ale myślę że jest Ziobro ?Może wtedy w tej twojej pustej pale coś zaświta i jeszcze jedno podciągaj spodnie jak wstajesz i łazisz bo ci kalesony widać pajacu jeden.

   1
   1
 11. monia pisze:

  do Pana Marcina a ty widziałeś kto ocenia wnioski kto pilotuje Tata Podlejski jako członek Kasia o raz psiapsiułka od pierożków

  1
  1
 12. Jacek Wygwirzek pisze:

  Jakie wielkie oburzenie wśród naszej żareckiej młodzieży, bo ktoś śmiał napisać coś o waszym najlepszych koledze. Prawda jest taka, że bez tego nazwiska Karol nie otrzymałby dofinansowania. Zresztą jak ten młodzieniec dostanie kredyt bez żadnej historii na koncie? Chyba, że tata dał i tata załatwi?

  2
  0
  • Wizjer pisze:

   A co ma TATA PODLEJSKI zrobic z lap..mi ? Zalegalizuj bru..e pieniadze u syna i bedzie czysty. Szecowkowa ma w banku to ta mu wszystko zalatwi bo oddana jest do konca.Musisz znac historie podlejskiego od podszewki

   2
   0
   • Maruda pisze:

    Biore cie do naszej bajki ale za to info i tak naszej Smerfetki nie dostaniesz a kto wie jak się postarasz to pomyślimy ale więcej szczegółów dawaj.

    1
    0
 13. Marcin Labocha pisze:

  Nie wygląda to na uczciwą rywalizację o publiczne środki. Śmierdzi to na kilometr. Na czyjej działce mieści się ten budynek? Na tych działkach rolnych od Klemensa?

  2
  0
 14. artur pisze:

  Drodzy Państwo,
  To absolutnie oczywiste jak funkcjonuje PPJ. Wystarczy na ich stronie przeczytac wyniki konkursów od kilku lat. Bądzmy cierpliwi-
  Stosowne słuzby rządowe tematem sie zainteresowały i nie tylko Panem Burmistrzem, Panią Palarz, ale również Panem Matejko tudzież Panem Motochem. Temat jest rozwojowy.pozdr.

  1
  0
  • Maruda pisze:

   Do naszej bajki się nadajesz, trzeba ich wykurzyć bo to złodzieje i interesy załatwiają pod stołem, nazwiska ich ciekawe są i to oni tylko dostają dofinansowania z PPJ ,to oni to Stowarzyszenie stworzyli dla siebie i z niego golą kasę dla siebie i jednocześnie zasiadają w tam w Komisjach żeby tej machiny pilnować i publiczne pieniądze kradną w biały dzień. To jest TRIADA,tutaj trzeba Wiceministra Patryka Jakiego albo panią Senator Staroń bo Gargamel z Klakierem nas wykończą.

   1
   0
 15. zgrywós pisze:

  do pana Marcinka jak pan tak solidnie chodził na te spotkania to gdzie chodził Karolek a może pan uzupełniał listę obecności jak pan ze szkolnictwa i za was się wezną bo tam u was w szkole to PRL nauczycielki na zajęciach lekcyjnych swit focie sobie robią przy tablicy na fejsie siedzą i jak maja uczyć podobno nie do ruszenia a my frajerzy na korki dzieci musimy wozić a co u wa ze szkoleniami na które jeżdzą nauczyciele np. na maltę szkolić się z języka angielskiego to kto pojechał nauczyciele od wf i znjomi śmietanki naszych radnych oraz sąsiedzi wstyd co my anglistów nie mamy tylko te same M…. latają na wczasy .
  pazdro zgrywós

  2
  0
 16. Jóźwik pisze:

  Oczywiście najwięcej do powiedzenia mają osoby, które w tym konkursie nie startowały. Najlepiej napisany wniosek miał i wygrał, proste. Rozumiem, że Wy wszyscy jakbyście tylko mogli to swoim dzieciom byście nie pomogli. To idźcie następny raz na wybory, wybierzcie kogoś innego który oczywiście dla “siebie” nic nie będzie robił i załatwiał a ciekawe czy będzie tak owocnie pracował na korzyść całej Gminy Żarki jak Burmistrz Podlejski.

  1
  1
 17. Marcin Pasikowski pisze:

  Anonimowym tchórzom nie odpowiadam. Jak ktoś nie ma odwagi podpisać swoim nazwiskiem swoich poglądów to ma kiepskie poglądy albo sam jest kiepski. Marcin Labocha – osobiste wycieczki i pokazywanie miejsca w szeregu to nie jest Twój poziom więc właśnie nie wiem jak to jest i proszę o argumenty. Mój komentarz dotyczy tego niskich lotów artykułu, a nie sytuacji w Żarkach. Jeśli ktoś ma jakieś zarzuty to chętnie je przeczytam, ale w tym artykule nie ma żadnych konkretów tylko insynuacje. Można lubić lub nie Karola lub Burmistrza, ale żeby kogoś atakować trzeba mieć konkretne dowody, od tego są dziennikarze żeby powiedzieć ludziom jak jest, a nie stwarzać faktoidy zamiast faktów. Niestety wielu ludzi daje się nabrać na tego typu pomyje, bo jak w jednym artykule zamieścimy Nazwisko Burmistrza, jego syna i dużą kwotę pieniędzy to na bank jest korupcja i poplecznictwo. Wracam do fitnessu i szkoły bo rzeczywiście wchodzenie w niektóre dyskusje jest jałowe.

  1
  1
  • Maruda pisze:

   Te jakby cie Ważniak dorwał to byś narrację szybciutko zmienił i na drugi raz nie obrażaj ludzi z mojej bajki bo i Gargamel z Kopernika ci nie pomoże.

   0
   0
 18. zgrywós pisze:

  do marcinka – tadzio to ty chłopie w pracy jesteś czy komentarze obserwujesz zajmi się kadrą którą żadzisz bo pokazywanie cycków przez niektóre nauczycielki robienie sobie poz przy tabicy to ty chłopie nie wiesz gdzie jesteś dzieci nawet wiedza co to sa stringi a my k…WA płacić za korki i odrabiać prace domowe bo pani nie umie przełożyć wiedzy ty się chłopie zajmi swoim zakładem pracy a co do ujawnianych bzdur i pomyj to przecież twój pracodawca czyli Podlejski sie podpisuje własnorecznie czyli ON kłamie wydaje oświadczenie nie zgodne z prawdą pukni się ty chłopie

  2
  0
 19. Marcin Pasikowski pisze:

  Jak już wcześniej pisałem, ludziom którzy wstydzą się własnego nazwiska nie odpowiadam. Poziom wypowiedzi i wiedzy taki sam, ale można robić z siebie debila pod anonimowym nickiem, nikt nie zabrania.

  0
  1
 20. zgrywós pisze:

  do marcinka pseudo tadzio ty jesteś w pracy bo dziś 05 pażdziernik wpis był 10;34 i 12; 02 czy byłeś na spowiedzi u prezesa ucho prezesa co masz zamiar zrobić ze swoim zakładem pracy bo ja na 2 dzieci wydaje miesięcznie 800 nie mam 500 plus i z opieki nie korzystam ale nie pozwole na takie jaja bo tak jak widać ludzie wysyłają dzieci do ościennych miejscowości bo u nas nauczanie to jest fejs i pokaz mody a gdzie nasze dzieci a co do malty wyjazdow nauczycieli od wf 1 pan sąsiad naszej przewodniczącej rady gminy pani stanisława nowak która stoi ponad prawem i jej kochany synalek któremu załatwiła pracę w naszej podstawówce tadeuszu nie widzisz to na wf będa nasze dzieci biegle mówić po angielsku a co do malty to żona jednego wf też była zwiedzać [sąsiadka naszej stanisławy nowak ] pozdrawiam zgrywós widzę cię codziennie bo uczestniczę w życiu tej szkoły ale na twoje bełkoty i brednie nikt się nie nabierze

  1
  0
 21. zgrywós pisze:

  do marcinka – tadzio [ ucho – prezesa ] obrońca pokrzywdzonych dzieci ;; karolka ‘ ty chcesz nazwisko po co żebyś się mścił na moich dzieciach wystarczy że jak się zwraca uwagę pani nie do ruszenia waszej szkole to dzieci maja p…….ne i my jako rodzice też bo trzeba z dziećmi przysiąść i tłumaczyć albo zawieść na tzw, korki . pozdrawiam zgrywóz i nie baw się w obrońce wyjaśnij na forum MALTE MALTE SZKOLENIA NAUCZYCIELI W PODSTAWÓWCE ICH POWIĄZANIA Z JĘZYKIEM OBCYM

  2
  0
 22. zgrywós pisze:

  a jeszcze jedno czemu ty jako osoba publiczna jesteś inko gnito no wytłumacz to chłopie DEREKTORZE WIELKI [ ucho – taty karola

  1
  0
 23. monia pisze:

  to pan jerzy matłoch też chyba wydoił ppj agro ma w północnej jurze jest ocho co to będzie następny koleś do golenia kolega naszego Pana Podlejskiego

  2
  0
 24. brunox pisze:

  alez wy jestescie prostaki panie labocha i zgrywos jestescie encyklopedycznym przykladem slowa prostak bez pomyslu na zycie 🙂 pewnie jestescie z pisu i tylko tym moge sobie wyjasnic wasze wypociny 🙂

  0
  2
  • Maruda pisze:

   Ty to musisz być oświecony, wez ty do lustra podejdz profesorze i wróć pamięcią do swojej edukacji bo patrząc na twój wpis toś ty denny i pusty jest.

   1
   0
 25. zgrywós pisze:

  do brunox ; mogę być prostakiem, ale obserwuje co tu się dzieje Pan Marcin ukrywając się pod pseudo co osiągnął tymi wpisami niech pilnuje swojego zakładu pracy a my rodzice na pewno nie pozwolimy sobie na to co się dzieje w podstawówce . Pozdrawiam

  0
  0
  • Maruda pisze:

   Zgrywós widze że ty z mojej bajki jesteś to pójdziemy do Ważniaka i temu brunoxowi dokopiemy ? skąd ty wiesz jakimi on klockami się bawi a on mi wycodzi na Ofermę ?

   0
   0
 26. katopil pisze:

  Sprawa rozniosła się po całej Polsce, a ja tu trafiłem dzięki Wykop.pl. Tysiące wyświetleń. Dobrze, niech o patologii będzie głośno, a burmistrz niech się spodziewa wielu wizyt mediów.

  1
  0
  • WAŻNIAK pisze:

   Drogi “kapitolu” zapraszam cię na weekend z rodziną na moją agroturystykę na Jurze krakowsko-częstochowskiej zupełnie za darmo za to że z dalszego zakątka dałeś słowa otuchy żeby Gargamela wykopać bo Klakier już wkrótce odejdzie.ZAPRASZAM.

   2
   0
 27. brunox pisze:

  jestem strasznie ciekaw kto sponsoruje zarki.pl i tzw dziennikarzy bo wyciaganie brudow na sile nie jest dziennikarstwem pisanie bzdur bez pokrycia tymbardziej cos mi tu smierdzi !!!!ktos laduje kase w meczenie Podlejskiego NA sile majac jakis ukryty cel bo z jego pracy niema sie do czego przyczepic wiedz szuka brudow bez pokrycia jeszcze blizej wyborow sponsor tego portalu napisze ze podlejski zuzywa 1 metr papieru toaletowego a nie 10 cm i bedzie znow afera dla tzw dziennikarza

  1
  1
 28. SĘDZIA pisze:

  brunox ty to jesteś chyba DEBILEM ty czytasz papiery urzędowe z pieczęciami i podpisami Podlejskiego i mówisz że to kłamstwo i bzdury, weź przestań bo cię czytelnicy zlinczują , co ty mącisz o jakiś wyborach tu się szachrajstwo teraz rozlicza,Papa SMERF to sponsoruje kretynie żeby cię nie okradali w białych rękawiczkach ty sługusie jeden z podatków które będziesz płacił coraz większe bo tak twój TATA to zadłużył. Ty takie bzdury wypisujesz jak te z PIS-u mówią.

  2
  0
 29. brunox pisze:

  no wlasnie czytam i zastanawiam sie kto i za jakie pieniadze to przedstawia jaki ma w tym cel a debilem to jestes ty sedzia bo myslisz ze to nic wspolnego z wyborami niema chodz w sumie slowo myslisz to do ciebie nie pasuje

  2
  0
 30. Niedyskretny pisze:

  Poziom dyskusji tożsamy z reklamą urologiczną z tej stronki.

  1
  1
 31. misie pisze:

  Karol otwiera hotel? przecież nie wiem czy on drzwi potrafi otworzyć a co dopiero hotel :)))

  0
  1
 32. Sebastian pisze:

  Nie wiem po co się kłócicie , ja wam piszę że to i tak nie pomoże , niech się bawi ,podstawi ośrodek ty będziesz chciał tam wejść do ośrodka, to za darmo to umarło ,proste. Nie jestem animowany ,mieszkam w Żarkach od urodzenia.

  0
  1
 33. Robert pisze:

  Malta ? wczasy wuefistuw za nasze podatki ? nazwiska wczasowiczów i osób towazyszących upublicznić ;nasepna kasta wybranców się wyłania ? możę to ci co w czarnych shitrach chodziły?

  1
  0
 34. gosia gimnazjum pisze:

  Witam w gimnazjum też nie ma nauczycieli co uczą jezyków obcych skoro na maltę poleciał pan pedagog szkolny a szwagier pani dyrektor oraz pani dyrektor to jest patologia co pan pedagog po angielsku będzie nawracał nasze dzieci skandal patologia jak w podstawówce .
  pozdrawiam Gosia

  1
  1
 35. piłka pisze:

  Karolek to tylko piłka nożna pilnuje ZIELONI ŻARKI tam można wejść z afri

  1
  0
 36. gosia gimnazjum pisze:

  do Roberta trzeba pytać pani dyrektor skoro zabrała szwagra a Pani dyrektor polonistka to chyba będzie zmieniała profesję i angielskiego będzie uczyć w gimnazjum wstyd kto to wszystko rozlicza, bo pani dyrektor to do niczego się nie nadaje najgorsze gimnazjum, dzieci nauczycieli nie są posyłane do naszego gimnazjum bo u nas to sama patologia

  1
  0
 37. brunox pisze:

  piszecie bzdury totalne bzdury bez wiedzy w temacie. Gdzies dzwoni ale za hu….. nie wiecie w ktorym kociele i na jakiej wsi tyle w temacie .

  0
  2
 38. horacy pisze:

  Ludzie, ktorzy pomawiaja innych ludzi o dzialania niezgodne z prawem musza sie liczyc z tym, ze anonimowosc w internecie tez ma swoje granice i administratorzy i dostawcy internetu musza udostepnic adresy IP na zadanie policji. Zastanowcie sie wiec rzucajac oskarzenia, bo jak brunox pisze, nie macie zielonego pojecia o czym mowicie, a ktos w koncu moze powiedziec sprawdzam. Radzilbym wiec najpierw dobrze zglebic temat zanim zacznie sie rzucac oskarzenia na niewinnych ludzi na podstawie ‘cos gdzies uslyszalem a reszte sobie wyobrazilem”

  0
  2
 39. gosia gimnazjum pisze:

  Co do gimnazjum i wyjazdu nauczycieli na tzw , szkolenie na Maltę -nie zwiazanych z językiem angielskim artykuł i zdjęcie zadowolonych nauczycieli , oraz Pedagoga gimnazjum można wyszukać w aktualnościach zakładka – [ archiwum urzędu gminy ]
  Pozdrawiam Gosia widzę i słyszę poruszenie w gimnazjum na co dzień a zwłaszcza o tą malte

  1
  0
 40. Zgrywus pisze:

  horacy czy ty masz gorączkę?

  1
  0
 41. brunox pisze:

  to co tu wypisujecie moge porownac z taka prawda jaka mozna przeczytac na pasku w tvp info jeczcze male tlumaczenie dla tych wybitnie inteligetnych bo po ich wpisach jest tu wielu chodzi o pasek w dolnej czesci ekranu…….

  0
  1
 42. Ślepy pisze:

  Ej, Horacy ty jesteś Kasieńka z Okienka i przestań już pisać w obronie podlejskiego bo to już śmieszne jest. Zdaj sobie sprawę że prawdy już nie zmienisz. Każdy sobie zdaje sprawę co pisze i jaka jest odpowiedzialność to czego ty mieszkańców sprawdzaniem ? Co znowu metody z czasów SB . Opamiętaj się kobieto bo cię znienawidzą i lepiej usuń się z tego portalu bo są publikowane dokumenty podpisane przez podlejskiego lub z UM Żarki to kto tu z kogo ciemniaka robi ?

  1
  0
 43. Maruda pisze:

  Popieram slepego w 1000%

  2
  0
 44. teofil-rowerzysta pisze:

  Drogi Romku byłem sprawdzić jeżdżąc rowerem po Żarkach i rację ma Niedyskretny czyli są takie ulice jak : LEŚNA i PIŁSUDSKIEGO a tam trochę pomylił się w pisowni ale każdy Żarczanin powinien łapać o co chodzi.Podaję wyniki mojego śledztwa rowerowego, otóż na ulicy LEŚNEJ 19 w Żarkach mieszka nasza Kochana Przewodnicząca Rady Mieskiej w Żarkach Stanisława Nowak była wieloletnia Dyrektor Szkoły Podstawowej w Żarkach i odkryłem jakimś trafem że u niej mieści się taki fajny i dość dobrze rozreklamowany cichy biznesik ? Otóż jest to ; Spółdzielnia Socjalna KAMPUS EUREKA http://www.kampus-eureka.pl NIP 5771826516 tel. ; 531-459-475 ; 730-950-551. Ciekaw jestem tylko z czego pociągneli kasę i kto im to załatwił że znowu ludzie władzy wygrali w konkursach i to tylko oni dostają dofinansowania.Co ty na to brunox ? Teraz pewnie KLIMEK załatwi i przepchnie jakimś dziwnym trafem nagrodę lub wyróżnienie żeby lepiej brzmieć na rynku i żeby się usługi lepiej sprzedawały bo to już produkt MADE BY PODLEJSKI ?

  1
  0
 45. Bardzo zła pisze:

  Toś chopie w nocy jeżdżał po Żarkach,boś pisał o 0:44 ? co to pełnia była ?

  1
  1
  • bruno pisze:

   jesli o tej godzinie rowerem smigal to wynika z tego ze nigdzie nie pracuje bo w tyg ludzie spia zeby do pracy wstac a ten to kolejny z wielu nie pracujacy tylko zale w sieci wylewajacy ze wszystko jest zle i dlaczego inni maja a a aaaa ja nie

   2
   0
 46. POdlejszy pisze:

  Sprawą już zainteresował się poseł Tomasz Jaskóła. Może jemu uda się wyjaśnić wszelkie wątpliwości. Jedno jest pewne, poznamy nowe szczegóły tego ciekawego dofinansowania.

  2
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *